Ahtme Spordikeskus – Tervis ja Sport Sinu Linnas

Tere tulemast Ahtme Spordikeskusesse! Meil on hea meel pakkuda parimat kohta sporditegemiseks ja puhkamiseks Ida-Virumaal. Keskus asub suurepärases kohas, kus on palju erinevaid spordivõimalusi.

Siin saab nautida sporti ja hoolitseda oma tervise eest. Meie eesmärk on teha treeningud mitmekülgseks ja efektiivseks. Samal ajal soovime, et tunneksid end meie juures alati mugavalt.

Me kasutame ainult kõrgekvaliteedilist varustust ja meil on professionaalsed treenerid. See tagab meie sporditegevuste suurepärase taseme. Lisaks on meil ilusad basseinid, kus saad ujuda ja lõõgastuda.

Tule külasta Ahtme Spordikeskust! Me hoolitseme sinu tervise ja heaolu eest. Astu meie kutsuvasse keskkonda ja saa osa parimatest treeningukogemustest!

Võtmeideed:

 • Ahtme Spordikeskus pakub parimat kohta treeninguks ja lõõgastuseks Ida-Virumaal.
 • Meie keskus pakub mitmekülgseid spordivõimalusi ja treeningprogramme.
 • Oleme pühendunud sinu tervisele, spordile ja heaolule.
 • Kasutame kvaliteetset treeningvarustust ja professionaalseid treenereid.
 • Ootame sind avastama Ahtme Spordikeskust ja kogema parimat treeningkogemust.

Avasta Ahtme Spordikeskus

Tere tulemast Ahtme Spordikeskusesse! See asub Ida-Virumaal. Siin saate treenida ja veeta aega vabalt. Meie eesmärk on luua kvaliteetne koht kõigile spordisõpradele.

Meil on suurepärased rajatised sporditreeninguteks. Need on loodud vastavalt teie vajadustele. Aitame teil jõuda oma eesmärkideni sportides Ida-Virumaal.

Meie spordikeskus on uhke oma suuruse ja kaasaegsuse üle. Siin on palju eri spordialasid, nagu jõusaalitreeningud ja ujumistunnid.

Püüame pakkuda motiveerivat ja meeldivat keskkonda. See on koht, kus end hästi ja energiliselt tunda.

Ahtme Spordikeskuse asukoht on väga hea treenimiseks Ida-Virumaal. Lähedal on majutusvõimalused. Siin korraldatakse ka spordivõistlusi, kus oskusi näidata.

Tulevad nii üksikud inimesed kui rühmad. Meil on spetsiaalsed programmid noortele ja ettevõtetele. Pakume kaasaegset treeningvarustust kõigile.

Tulge ja avastage Ahtme Spordikeskus! Aidame saavutada elustiili ja treeningueesmärgid. Pakume mõnusat sportimist Ida-Virumaal.

Rajatised Ahtme Spordikeskuses:

RajatisedKirjeldus
JõusaalAvar jõusaal varustatud paljude seadmetega, kus saab harjutusi teha.
RühmatreeningudErinevaid rühmatreeninguid, näiteks aeroobika ja jooga, pakutakse siin.
UjulaMugav bassein ja ujumistunnid teie nautimiseks ja lõdvestumiseks.
SpordiväljakudSpordiväljakud mitmete mängude nagu jalgpall ja korvpall jaoks.
SpaakeskusSpaakeskus, kus saab lõõgastuda ja teha keha ja vaimu protseduure.

Ahtme Spordikeskus on parim koht Ida-Virumaal treenimiseks ja ajaveetmiseks. Tule ja saa paremasse vormi, lõõgastu basseinis või naudi spordialasid. Meil on kõik, mida vajate. Avasta meie hubane spordikeskus täna!

Mitmekülgsed Sporditegevused Ahtmes

Ahtme Spordikeskus on täis erinevaid spordialasid. Neid saavad harrastada kõik, olenemata east või vormist. Meie eesmärk on pakkuda laia treeningute valikut, mis sobib kõikidele.

Meil leiate palju sportimisvõimalusi. Näiteks jõusaal, erinevad rühmatreeningud, ja spordiväljakud. Meie treeningplaanidesse kuuluvad ka ujumine, jooks, ja tants.

Igal soovijal on võimalus treenida vastavalt oma eesmärkidele. Kas soovite kaalu langetada või lihaseid kasvatada, leiate meie juurest just selle, mida vajate.

Järgnevalt tutvustame mõningaid meie pakutavaid sporditegevusi:

Jõusaal

Meie jõusaal full-treeninguseadmetega on ideaalne koht kogu keha treenimiseks. Seal on alati kogenud treenerid, kes juhendavad ja annavad nõu.

Rühmatreeningud

Ahtubas spordikeskuses on erinevaid rühmatreeninguid. Valikus on nii hommikused energia-andjad kui ka õhtused lõõgastajad. Igaüks leiab midagi endale.

Väljakud

Meie keskuses on mitmesugused väljakud. Seal saab mängida mitut spordiala nagu tennis, korvpall või võrkpall. Igal huvilisel on võimalik aktiivselt sportimist nautida.

“Ahtme Spordikeskuses on sporditegevusi kõikidele. Olgu sa siis noor või vana, algaja või pro. Meie keskuse eesmärk on pakkuda kvaliteetset keskkonda kõigile spordisõpradele.”

Kui armastate sporti või soovite lihtsalt aktiivset puhkuseviisi, siis Ahtme Spordikeskus on ideaalne paik. Meie meeskond aitab teil leida oma lemmikala ja eesmärke saavutada. Tulge ja liituge meiega, ootame teid täna!

Treeningkeskus Ahtmes

Ahtme Spordikeskuse treeningkeskus muudab tervisliku elu alustamise lihtsaks ja lõbusaks. Meil on tipptasemel jõusaal, palju erinevaid rühmatreeninguid ja personaaltreeningud. Oleme piirkonna parim fitnessikeskus, pakkudes treeninguid nii uustulnukatele kui ka kogenud sportlastele.

Jõusaalis on uusimad seadmed lisaks meie koolitatud treeneritele. Nemad aitavad sinul saavutada trenni eesmärke ja teevad kindlaks, et harjutad õigesti.

Rühmatreeningud

Rühmatreeningud annavad võimaluse treenida koos ja saada rohkem motivatsiooni. Meil saab valida paljude treeningstiilide vahel, nagu bodypump, kardio, jooga ja veel. Proovi erinevaid rühmatreeninguid ja naudi liikumist!

Personaaltreeningud

Kui tahad personaalset tähelepanu ja just sinu eesmärkidele loodud treeningplaani, siis meie treenerid on abiks. Nad juhendavad, annavad nõu ja aitavad sul saavutada parima tulemuse.

Ahtme Spordikeskuse treeningkeskusel on palju pakkuda, et arendada tugevat keha ja parandada vastupidavust. Teeme koos sinuga tööd, et jõuda parema tervise ja enesetunde poole!

Treeningkeskus Ahtmesfitness ahtmes
JõusaalRühmatreeningud
Mitmekesised treeningseadmedMotivatsioon ja grupidünaamika
PersonaaltreeningudIndividuaalne tähelepanu ja juhendamine

Ujula Ahtmes

Ahtme Spordikeskuses on võimalused ujuda ja leida lõõgastust. Ujula on ideaalne nii sportimiseks kui ka lõdvestumiseks.

See bassein on suur ja ideaalne kõikvõimalikeks tegevusteks. Basseini hoitakse puhtana, et igaüks saaks nautida vees olemist. Lisaks on meil lastebassein, kus lapsed saavad turvaliselt mängida.

Me oleme avatud vara hommikul kuni hilisõhtuni. Kõik saavad meid külastada just siis, kui neile sobib. Meie oleme siin, et pakkuda teenust igale ajale.

Meie ujumistunnid

Pakume erinevaid ujumistunde kõigile, alustades algajatest ja lõpetades ekspertidega. Meie treenerid on siin, et aidata teil paremaks saada ujumises.

Siin on mõned meie pakkumistest:

 • Erialased ujumistunnid lastele
 • Algajatele täiskasvanutele
 • Edasijõudnutele täiskasvanutele
 • Veeprotseduurid ja vesiaeroobika

Kõik tunnid on juhendatud kogenud treenerite poolt ja sobivad igale tasemele. Olenemata teie kogemusest, leiate meie juurest midagi huvitavat, mis toetab teie arengut vees.

Ootame kõiki lõbustust otsima meie ujumisse ja treeningutesse. Tulge nautige kvaliteeta aega vees aktiivselt saamiseks!

Ujula AhtmesPindalaAvamisajad
Suur bassein25 meetritEsmaspäevast pühapäevani: 06:00 – 22:00
LastebasseinErinevad atraktsioonid lasteleEsmaspäevast pühapäevani: 10:00 – 20:00

Spordivõimalused Ahtmes

Ahtme Spordikeskus pakub palju erinevaid spordi võimalusi. Siia sobib iga spordisõber. Olgu su lemmik jõusaal, ujumine või erinevad spordialad, meil on midagi just sulle.

Mängi erinevaid spordialasid

Meie spordikeskuses on palju sporditegevusi. Saad mängida jalgpalli, korvpalli, võrkpalli või tennist. Kasuta meie sise- ja väliväljakuid oma hobi nautimiseks.

Treenimine Ahtme Spordikeskuses on inspiratsiooniks kõigile spordisõpradele. Siin saab mitmesuguseid spordialasid harrastada. Lisaks on meil head kohad võistlemiseks.

Võistle teiste spordisõpradega

Korraldame tihti spordivõistlusi, kus saab võidelda. Olgu alaks võrkpall või korvpall, näita oma oskusi. See on võimalus mõõta end teistega.

Spordialad, mida pakume:

 • Jalgpall
 • Korvpall
 • Võrkpall
 • Tennis
 • Ujumine
 • Jõusaal

Siin pakume veelgi rohkem spordialasid. Olenemata tasemest, leiad midagi huvitavat.

Aktiivne eluviis Ahtme Spordikeskusega

Meie keskus julgustab aktiivset eluviisi. Ole sa noor või täiskasvanu, leiad siit midagi. Vormis püsimine teeb rõõmsaks ja annab enesekindlust.

SpordialaAadressAvamisaeg
JalgpallAhtme Spordikeskus, Narva mnt 67, AhtmeE-P 08:00-22:00
KorvpallAhtme Spordikeskus, Narva mnt 67, AhtmeE-P 08:00-22:00
VõrkpallAhtme Spordikeskus, Narva mnt 67, AhtmeE-P 08:00-22:00
TennisAhtme Spordikeskus, Narva mnt 67, AhtmeE-P 08:00-22:00
UjumineAhtme Spordikeskus, Narva mnt 67, AhtmeE-P 07:00-21:00
JõusaalAhtme Spordikeskus, Narva mnt 67, AhtmeE-P 07:00-21:00

Tule Ahtme Spordikeskusesse ja avasta uued spordivõimalused. Saad nautida sporti koos teiste entusiastidega. Alusta täna ja ela aktiivselt!

Meie Spordiklubi Ahtmes

Tere tulemast Ahtme Spordikeskuse spordiklubisse! Siin leiad palju eeliseid ja võimalusi. Klubist leiate tuge ja motivatsiooni oma eesmärkide saavutamiseks.

Spordiklubi ahtmes pakub laia treeningute valikut. Olenemata sellest, kas tahate tugevamaks saada või vormis püsida. Meie treeningud vastavad teie isiklikele vajadustele.

Spordiklubi liikmena on juurdepääs professionaalsetele treeneritele. Nad omavad sügavat spordikogemust ja kõrget kvalifikatsiooni. Meie treenerid juhendavad ja motiveerivad teid parimate tulemusteni jõudmiseks.

Klubiüritused

Meie klubi korraldab regulaarselt erinevaid üritusi ja võistlusi. Need on suurepärased paigad oskuste lihvimiseks ja uute sõpradega kohtumiseks.

“Meie spordiklubi loob positiivse ja toetava keskkonna, kus saate oma spordikirge järgida ja uusi sõpru leida.” – Klubi liige

Võtke julgelt osa, olenemata oma sporditaustast. Meie Ahtme Spordikeskuse klubi kutsub teid liituma. Oleme siin, et pakkuda parimat treeningkogemust ja aidata saavutada teie eesmärke!

Eelised liitumisel meie spordiklubiga:
Kvalifitseeritud treenerite juhendamine
Motiveeriv ja toetav keskkond
Eriüritused ja võistlused
Laia valikuga treeningprogrammid
Individuaalsed treeningkavad

Tervis ja Heaolu Ahtmes

Meie eesmärk on aidata teil saavutada tervislik tasakaal. Ahtme Spordikeskuses pakume laia teenuste valikut. Need teenused aitavad teie kehal ja vaimul hea olla.

Spaavõimalused

Ahtme Spordikeskuse spaas vähendate stressi ja lõõgate ühtlasi. Meie spaateenuste hulgast leiate massaaže, näo- ja kehahooldusi. Iga teenus on kohandatud teie vajadustele.

Meie terapeudid on professionaalid, kes tagavad kvaliteetse lõõgastava kogemuse.

Massaaž

Keha lõdvestamine on oluline osa heaolust hoolitsemisel. Meie spetsialistid pakuvad erinevaid massaažeteraapiaid. Need aitavad paranada vereringet ja vähendada lihasvalu.

Muud Teenused

Muude teenuste hulka kuuluvad jooga ja pilates. Maailma- ja toitumisalane nõustamine on meie pakutavate teenuste seas. Soovime aidata tugevdada teie keha ja paremat enesetunnet leida.

Personaaltreeningud võimaldavad kohandatud treeningkava koostada. Nii jälgite tervislikke eluviise paremini.

Avtomobili ja Transport

Meie spordikeskusesse jõudmiseks on parkimine lihtne ja tasuta. Asukoht on mugav ja ühistranspordiga kergesti ligipääsetav. See muudab teie reisi stressivabaks ja mugavaks.

TeenusedHind
30-minutiline klassikaline massaaž25€
60-minutiline spaamassaaž45€
90-minutiline sügavkudede massaaž60€
Yoga tund (60 minutit)10€
Pilatese tund (45 minutit)15€
Personaaltreening (60 minutit)50€

Ahtme Spordikeskuse Asukoht ja Avamisajad

Ahtme Spordikeskus on Ida-Virumaal. See pakub head kohta treenimiseks ja spordiga tegelemiseks kohalikele.

Asukoht

Spordikeskus on Ahtmes, aadressil Sportliku Tee 1. See on kergesti ligipääsetav ja ideaalne koht sportimiseks. Paikneme Ahtme keskel, lähedal olulistele kohtadele ja vaatamisväärsustele.

Avamisajad

Me oleme avatud iga päev, et pakkuda treeningu- ja spordivõimalust. Avatud oleme järgmistel aegadel:

NädalapäevAvamisaegSulgemisaeg
Esmaspäev6:0022:00
Teisipäev6:0022:00
Kolmapäev6:0022:00
Neljapäev6:0022:00
Reede6:0022:00
Laupäev8:0020:00
Pühapäev8:0020:00

Tulge ja külastage meid avatud aegadel! Meie eesmärk on aidata teid tervislikumaks saada ja pakkuda mõnusat kogemust.

Hinnad ja Paketid

Me soovime, et Ahtme Spordikeskuses oleks treeningud taskukohased. Oleme valmis pakkuma erinevaid pakette. Nii leiab igaüks endale sobiva.

Liikmelisuse Paketid

Valikute seas leiate just Teie treeningvajadustele sobiva liikmelisuse. Sõltuvalt teie eesmärkidest, pakume nii rühmatreeninguid kui ka personaaltreeninguid.

Pakett 1: Piiramatu juurdepääs tööpäevadel ja rühmatreeningud – 45€/kuu

Pakett 2: Piiramatu juurdepääs tööpäevadel ja personaaltreeningud – 80€/kuu

Pakett 3: Piiramatu juurdepääs kogu nädala jooksul ja rühmatreeningud – 60€/kuu

Pakett 4: Piiramatu juurdepääs kogu nädala jooksul ja personaaltreeningud – 95€/kuu

Üksikpiletid ja Paketid

Kui treenida soovite graafikujärgi või aeg-ajalt keskust külastada, pakume paindlikke võimalusi.

 • Üksikpilet (treering või ujula): 8€ / kord
 • 10-korra kaart (treering või ujula): 70€
 • Tundipõhine pakett (treering või ujula): 60€ / 10 tundi

Grupipaketid ja Ettevõtte Paketid

Kui treenida koos sõprade, pere või kolleegidega, otsige meilt grupipakette. Lisaks on meil pakkumine ettevõtetele töötajate tervise toetamiseks.

PakettOsalejate arvHind
Ahjme Sõbrapaket3-5100€ / 10 tundi
Perepakett4-6140€ / kuu
EttevõttepaketKohandatavKontaktige meid

Ärikliendi Eripakkumine

Meil on häid uudiseid meie äriklientidele. Korraldame tasuta treeninguid ja pakume erihindasid. Võtke meiega ühendust, et kokku leppida just teile sobiv pakkumine.

Visiitkaardi Soodustused

Rõõmustage oma lähedasi või töökaaslasi meie keskuses pakutavaga. Jagades meie visiitkaarti, saate soodustust oma järgmise liikmemaksu pealt.

Tahame, et kõigil oleks ligipääs headele treeningutele. Rohkem infot hindade ja broneeringute kohta, võtke palun ühendust meiega.

Külasta Ahtme Spordikeskust Juba Täna!

Meie Ahtme Spordikeskus on suurepärane paik spordi tegemiseks või lõõgastumiseks Ida-Virumaal. Tule avasta meie laia treening- ja teenustevalikut. Me soovime, et iga külastus looks sulle meeldejäävaid elamusi ja aitaks sul olla terve ning õnnelik.

Ahtme Spordikeskuse külastamine on väga lihtne. Oleme ideaalselt hubases kohas Ida-Virumaal ja avatud, kui sul meid vaja on. Tulles leiad meie juures hulgaliselt treeninguvõimalusi, nagu jõusaalitreeningud, rühmatreeningud ja personaaltreeningud. Meie tipptasemel treenerid on siin, et sind aidata ja teele juhatada.

Meie Ahtme Spordikeskus ootab sind külla! Kui sul on küsimusi, ära kõhkle meie poole pöördumast e-posti või telefoni teel. Kontaktid leiad siit. Rohkem infot meie lahtiolekuaegade ning muu kohta leia meie veebilehelt. Tule ja liitu meiega, avasta uusi tervisliku eluviisi võimalusi Ahtme Spordikeskuses!

Photo of author

Priit Vaher