Annelinna Spordikeskus – Terviseks ja Vormis!

Tutvustame maailma Annelinna Spordikeskust! Siin saad trenni teha nii jõusaalis kui ka rühmatreeningutes. Aitame sind oma tervise parandamisel, et tunneksid end veelgi paremini.

Kokkuvõte

 • Annelinna Spordikeskus pakub tipptasemel treeningkeskkonda
 • Treeni oma keha spordisaalis ja jõusaalis
 • Mitmekesised rühmatreeningud sobivad igas vanuses
 • Tervise toetamine läbi regulaarse treenimise
 • Treeningpakkumised konkurentsivõimeliste hindadega
 • Kogenud treenerid juhendavad ja inspireerivad
 • Lihtne ligipääs meie spordikeskusele
 • Positiivsed kogemused meie liikmete poolt
 • Erinevad sündmused ja võistlused pakuvad vaheldust
 • Meie meeskond on valmis sulle abiks olema
 • Annelinna Spordikeskus – sinu tee tervislikuma elu poole

Spordisaal ja Jõusaal

Annelinna Spordikeskuses on värske spordisaal ja jõusaal. Siin saad oma keha treenida ja tugevdada.

Meie varustus on tipptasemel ja treenerid on kogenud. Nad juhendavad sind, et saavutada oma eesmärke.

Rühmatreeningud

Annelinna Spordikeskuse rühmatreeningud sobivad kõigile – noortest kuni eakateni. Nad pakuvad lõbusat ja motiveerivat viisi treenimiseks.

Meie treenerid korraldavad erinevaid tunde, nagu tants ja jõusaalitreeningud. Nad aitavad igaüht leida endale sobiva treeninguotas kus treenida.

Rühmatreeningul on palju eeliseid. Saad teha trenni koos sõpradega ning inspiratsiooni ja toetust leida. See aitab ka kõrvale jätta üksildust, mida üksi treenides võib tunda.

Meie klubis toimuvad tunnid tihti ja eri kellaaegadel. See võimaldab igaühel leida aega treenimiseks vastavalt oma ajagraafikule. Nii on treenimine sinu jaoks mugav.

Liitudes meie treeningutega saad elus püsida ja koos treenides on alati lõbusam. Tule proovi ja näed, kui suureks sammuks võib grupitrenn olla sinu tervisele ja heaolule!

Tervise toetamine

Annelinna Spordikeskus on suurepärane paik, kus oma tervist turgutada. Siin saad südant tugevdada ning paremat vastupidavust kogeda. Samuti aitab spordikeskus stressi maandada.

Siin treenides tunned end tervena ja õnnelikuna. See on mitte ainult lihaste, vaid ka vaimu turgutus. Spordikeskus toob inimesed kokku, luues tugeva sõpruskonna.

Tervis on tähtis ja meie keskus toetab seda mitmel viisil. Meil on lai valik treeninguid ja teenuseid, mis su heaolu toetavad. Meie treenerid on siin, et sulle igal sammul käe ulatada.

Siin saad seada endale eesmärke ja elada aktiivselt. Tule ja tee oma elu paremaks!

“Annelinna Spordikeskus on mu teine kodu. Seal treenides olen leidnud tasakaalu ja tugevuse. Soovitan kõigile, kes oma tervise eest hoolitseda tahavad: liituge meiega!”

– Anneli, rahulolev liige

Toetame sinu tervist mitmekülgsete treeningvõimalustega

Pakume palju treeninguid, mis igale maitsele sobivad. Vali end õige treening, olgu see siis jõusaalitreen, rühmatrenn või personaaltreening. Meie treenerid on siin, et sind juhendada.

Peale treeninguid ootavad sind lõõgastusvõimalused nagu saun ja massaaž. Annelinna Spordikeskus on rohkem kui klubi – see on koht, mis hoolitseb su tervise eest tervikuna.

Eelised Annelinna Spordikeskusega liitumisel

 • Suur valik treeninguid ja teenuseid, mis toetavad sinu tervist ja heaolu
 • Tipptasemel treeningvarustus ja -rajatised
 • Sõbralik ja toetav kogukond spordihuvilisi
 • Kogenud treenerid, kes toetavad sinu treeningprotsessi ja võtavad arvesse sinu individuaalseid eesmärke
 • Mitmed lõõgastusvõimalused, sh saun ja massaažiteenused

Annelinna Spordikeskus viib sind lähemale paremale tervisele ja heaolule. Liitu meiega täna ja lase treeningul oma elu paremasse suunda juhtida!

Treeningpakkumised

Annelinna Spordikeskus pakub palju erinevaid treeningupakette. Need aitavad sul endale sobiva viisi leida tervise parandamiseks ja vormis hoidmiseks. Püüame pakkuda kvaliteetseid treeninguid, olles samas oma hindadega konkurentsivõimelised.

Valikus on erineva kestusega paketid, alustades kuudest kuni aastani. See tagab sobivuse just sinu vajadustele. Otsid siis regulaarset treeningut või lühiajalist motivatsiooni, meilt leiad kindlasti midagi.

Anname endast parima, et pakkuda kvaliteetset treeningkeskkonda. See sisaldab nii varustust kui ka professionaalseid treenereid. Meie soov on, et iga treening sinuga sind toetaks, aidates saavutada parimad tulemused.

Tule ja avasta uusi viise, kuidas oma keha ja vaimu tugevdada. Annelinna Spordikeskus on sinu tervisliku ja aktiivse eluviisi toetaja. Ära oota, vaid liitu meiega täna!

Treeningpaketi tüüpKirjeldus
Kuu- või aastamaksedSaavuta pikaajaline treeningharjumus ja hoolitse oma tervise eest mõistliku hinnaga. Vali endale sobiv aja- ja makseplaan.
Rühmatreeningute paketidNaudi treeninguid koos sõprade või perega meie rühmatreeningutes. Valikust leiad mitmeid stiile, mis toetavad just sinu eesmärke.
Individuaaltreeningu paketidLas personaaltreener aitab sul oma eesmärke saavutada. Saad endale kohandatud ja intensiivse treeninguprogrammi.

Treenerid

Meie spordikeskuses töötavad kogenud ja sertifitseeritud treenerid. Nad omavad tugevat kogemust treeninguid juhendades. Kõik treenerid on sõbralikud ja professionaalsed.

Nad toetavad ja innustavad sind oma teadmiste ja kogemustega. Nende abiga saavutad treenides soovitud tulemusi.

TreenerEkspertharuskusTreeningvaldkonnad
Marko LepikSertifitseeritud personaaltreenerJõusaalitreeningud, toitumisnõustamine
Kristiina TammPilatese sertifitseeritud instruktorPilates, rühmatreeningud, venitusharjutused
Martin MetsJooksutreenerOrienteerumine, rühijooksud, vastupidavustreening
Kadri PärnSertifitseeritud joogatreenerJalgade ja käte asenditreening, joogatunnid

Meie treenerid on oma ala eksperdid. Nad on aidanud paljudel oma eesmärke saavutada. Treeningud on kohandatud vastavalt sinu vajadustele.

Nad annavad treeningute käigus kasulikke näpunäiteid. Need nõuanded aitavad sul jõuda parimate tulemusteni.

Asukoht ja lahtiolekuajad

Annelinna Spordikeskus on hea asukohaga ja avatud paljudel aegadel. See aitab sul oma treeninguid hõlpsalt planeerida. Meie asukoht on Annelinna alevik, Tartu linn. Oleme jaanuari tänaval, nii et meile on lihtne tulla nii autoga kui ka bussiga.

Me oleme avatud iga päev ja ootame sind treenima. Siin on meie lahtiolekuaegade nimekiri:

PäevAvamineSulgemine
Esmaspäev06:0022:00
Teisipäev06:0022:00
Kolmapäev06:0022:00
Neljapäev06:0022:00
Reede06:0022:00
Laupäev08:0020:00
Pühapäev08:0020:00

Tule meid külastama ja naudi parimaid treeningvõimalusi ja tervislikku keskkonda. See aitab sul jõuda oma fitnessi eesmärkideni.

Liikmed räägivad

Annelinna Spordikeskus on paljude jaoks nagu tervise- ja vormiparadiis. Siin on liikmed saavutanud parema tervise ja vormi. Meile on tähtis, mida liikmed meie kohta arvavad. Nende tunnustus innustab meid looma veel paremat treeningkeskkonda.

“Annelinna Spordikeskus on minu tervise toetamiseks suurepärane koht. Erinevad treeningud ja treenerite abi on mind aidanud end füüsiliselt ja vaimselt paremini tunda.”
– Mari, kes on keskuse liige olnud pikemat aega

Kõigil liikmetel on oma lugu, aga kõigil on midagi ühist. Annelinna Spordikeskus on nende elus positiivselt mõjunud.

Siin on paar lugu, kuidas meie keskus on aidanud:

 • Olen leidnud Annelinna Spordikeskusest regulaarse treeningu võimaluse. See on aidanud mul oma füüsilist vormi parandada.
 • Spordikeskuse treeningud on andnud tõuke mu enesekindlusele ja aidanud stressi vähendada. Olen lõõgastunud tervislikus keskkonnas.

Annelinna Spordikeskus uhkustab parima treeningkeskkonnaga. Meie eesmärk on aidata liikmeid nende eesmärkideni jõuda. Kogeme rõõmu Teie tagasisidest ja kogemustest ning see aitab meil paremaks saada.

NimiKogemus
Mari“Annelinna Spordikeskus on minu jaoks olnud suurepärane koht oma tervise toetamiseks. Siin olen saanud osa mitmekülgsetest treeningutest ja treenerite toetavast juhendamisest. Treenides Annelinna Spordikeskuses tunnen end paremini nii füüsiliselt kui ka vaimselt.”
Jaanika“Annelinna Spordikeskus on minu jaoks olnud elumuutev koht. Treeningud siin on aidanud mul saavutada unistuste vormi ning lisaks sellele olen leidnud uusi sõpru ja motiveerivat keskkonda.”

Sündmused

Annelinna Spordikeskus korraldab pidevalt sündmusi ja võistlusi. Need toovad treeningutesse vaheldust ja testivad su oskusi. Osaledes meie üritustel, saad motivatsiooni, uusi sõpru ja kogemusi.

Meie sündmused on erinevatele spordialadele. Osale võistlustel, turniiridel, joogafestivalil ja muudel lõbusatel üritustel. Korraldame ka seminare, kus õpid uusi treeningvõtteid ja kuuled ekspertide soovitusi.

Spordikeskuses suhtled ja jagad teadmisi spordihuvilistega. Kohtud inimestega, kes jagavad sinu huve ja eesmärke. Luuakse toetav keskkond, mis innustab uuele tasemele jõudma.

Meie tulevased sündmused

Siin on mõned meie oodatavad sündmused:

KuupäevSündmus
10. juuniRattavõistlus “Võluv Rattaralli”
17. juuniJoogafestival “Tasakaal ja Rahu”
24. juuniKickboxingu meistrivõistlused
1. juuliTenniseturniir “Suve Slam”
8. juuliKogupere spordipäev

Kuulame alati liikmete soove ja jälgime uusi trende. Kui sul on ideid, võid meile alati kirjutada. Annelinna Spordikeskus on nagu spordikodu meile kõigile. Soovime, et meie sündmused rikastaksid sinu sportlikku eluviisi.

Kontakt

Kui sul on küsimusi Annelinna Spordikeskuse kohta, võta julgelt ühendust. Oleme siin, et sind aidata. Meie sõbralik meeskond vastab meelsasti kõigile sinu küsimustele.

Kui soovid teada treeningute kohta rohkem või neile registreeruda, helista või kirjuta meile. Aitame sul leida just sinu vajadustele sobiva lahenduse.

Liitu meiega

Kui soovid hakata tervislikumat elu elama, oled oodatud Annelinna Spordikeskusesse. Keskus pakub kõike, mida vajad parema vormi jaoks. Siin saad osa suurepärasest kogukonnast ja naudid treeninguid sõbralikus keskkonnas.

TreeningpakumisedTreeningute mitmekesisusKogenud treenerid
 • Jõusaal
 • Rühmatreeningud
 • Personaaltreeningud
 • Lisateenused: saun, massaaž jms.
 • Rühmaõpetused
 • Tantsutreeningud
 • Jõutreeningud
 • Funktsionaalne treening
 • Sertifitseeritud treenerid
 • Personaaltreeningud
 • Grupijuhendamine
 • Individuaalne nõustamine

Spordikeskuses on palju valikuvõimalusi. Saad valida treeningpakette vastavalt oma vajadustele. Professionaalsed treenerid toetavad sind igal sammul, aidates saavutada soovitud tulemusi.

Jõusaali ja rühmatreeningute kõrval pakume personaaltreeninguid. Saad nautida ka lisateenuseid nagu saun ja massaaž.

“Annelinna Spordikeskus on minu jaoks saanud teiseks koduks. Siit leian alati huvitavaid treeninguid ja professionaalset abi. Atmosfäär on väga sõbralik ja kohtun siin alati uute sõpradega.”

-Kadi, rahulolev klient

Tule ja liitu meiega, et saada osa Annelinna Spordikeskuse pakutavatest võimalustest. Koos saavutame parema vormi, tervise ja heaolu!

Annelinna Spordikeskus – Sinu tee tervislikuma elu poole

Annelinna Spordikeskus aitab sul tervislik olla. Siin pakume palju erinevaid treeninguid. Meil on ka professionaalsed treenerid, kes sind toetavad. Nii saad oma eesmärke saavutada ja terved olla.

Kui otsid kohta, kus treenida, leidsid õige koha. Meil on kõik, mida vajad – jõusaal, rühmatreeningud ja asjalikud treenerid. Ja see sobib nii kogenud sportlastele kui ka algajatele.

Tule ja liitu meiega, et hakata tervislikumalt elama. Annelinna Spordikeskus võtab sind rõõmuga vastu. Siin ootavad sind head treeningud ja sõbralik õhkkond. Tule, oleme valmis sind aitama õige vormi ja heaolu leidmises!

Photo of author

Priit Vaher