Arigato Spordikeskus – Sinu Tervise Heaks!

Tere tulemast Arigato Spordikeskusesse! Oleme kõrgtasemel spordikeskus, mis aitab sul hea tervise ja heaolu poole liikuda. Meie treeningud on mitmekesised ja toetame iga liiget personaalselt. See aitab täita tervise- ja treeningueesmärke Eestis.

Võtmeideed:

 • Arigato Spordikeskus pakub kõrgtasemel treeninguid ja personaalset lähenemist.
 • Meie eesmärk on aidata klientide tervist parandada ja heaolu edendada.
 • Pakume mitmekesist tunniplaani ja treeningute valikut vastavalt klientide eelistustele.
 • Arigato Spordikeskuses on personaaltreeningud, mis aitavad saavutada individuaalseid eesmärke.
 • Oleme loonud toetava kogukonna, mis innustab kliente ja pakub motivatsiooni.

Arigato Spordikeskus: Meie Eesmärk ja Väärtused

Me, Arigato Spordikeskus, tahame teie tervist paremaks muuta. Meie eesmärk on pakkuda kõrgetasemelisi treeninguid. Tahame, et igaüks saaks meie juures saavutada oma tervise eesmärgid.

Keha ja vaim on seotud. Meie treeningud aitavad tõsta teie vaimset ja füüsilist heaolu. Pakume kvaliteetseid treeninguid igal tasemel inimestele.

Meie väärtused on avatus, professionaalsus ja individuaalne lähenemine. Soovime teile pakkuda just selliseid treeninguid, mis teile sobivad. Tahame, et iga klient leiaks meie kaudu tee oma parimat tulemusteni.

Arigato Spordikeskus: kvaliteetsed treeningud ja personaalne lähenemine klientide tervise ja heaolu edendamiseks.

Tipptasemel Treeningud Arigato Spordikeskuses

Arigato Spordikeskus pakub mitmeid tipptasemel treeninguid. Need on mõeldud aitamaks inimestel saavutada oma tervise- ja treeningusihid.

Meie treenerid on professionaalid. Nad kasutavad oma teadmisi ja kogemusi. Nii saame pakkuda mitmekesiseid treeninguid, mis sobivad kõigile. Kas tahad rohkem vastupidavust, lihasmassi suurendada või paindlikkust parandada? Meil on just sinu jaoks midagi.

Treeningute valik

Meie pakutavad treeningud on kohandatud vastavalt sinu eesmärkidele ja vajadustele. Meil on valikus mitu treeningualade, näiteks:

 • Jõutreening: Keha tugevdamiseks ja lihaste kasvatamiseks.
 • Kardiotreening: Suurendab vastupidavust ja parandab tervist.
 • Pilates: Keskendub õigele kehaasendile, kehatunnetusele ja jõule.
 • Jooga: Ühendab keha ja meele, aidates saavutada painduvust ja tasakaalu.
 • Funktsionaalne treening: Toetab igapäevaseid liigutusi mitmekülgsete harjutustega.

Need on vaid mõned näited meie valikust. Keskendume sinu eesmärkidele ja pakume personaalset treeningkava. Soovime, et igaüks leiaks meilt sobiva tee hea tervise ja vormi poole.

Treeningute mõju

Arigato treeningud aitavad sul olla terve ja energiline. Regulaarne treenimine aitab kaalu langetada ja stressi vähendada. Samuti tugevdab see immuunsüsteemi ning ennetab haigusi.

“Arigato Spordikeskus on mu elu muutnud! Tänu nende mitmekesistele ja kvaliteetsetele treeningutele olen saavutanud oma unistuste keha ning tunnen end tugevana ja enesekindlana.” – Laura, Arigato Spordikeskuse püsiklient

Meie treeningud on kohandatud kõigile vastavalt individuaalsetele vajadustele ja võimetele. Meie treenerid annavad sulle professionaalset juhendamist. Pakume tagasisidet, mis aitab kaasa edukale arengule.

TreeninguvaldkondPopulaarsed treeningud
JõutreeningBodyPump, CrossFit, Võimlemisrühm
KardiotreeningBodyAttack, Spinning, Zumba
PilatesMatitreening, Reformer Pilates
JoogaHatha jooga, Ashtanga jooga, Vinyasa jooga
Funktsionaalne treeningTRX, Kettlebell, Battle Rope

Ülaltoodud tabelis on vaid mõned meie populaarsetest treeningutest. Meil on aga palju rohkem treeninguid erinevatel tasemetel. Olenemata sinu eesmärkidest ja oskustest, leiad meilt endale sobiva harjutusvõimaluse.

Mitmekesine Tunniplaan Arigato Spordikeskuses

Arigato Spordikeskus on koht, kus on palju erinevaid treeninguid. Need on mõeldud eri vajadustele ja soovidele. Igaüks leidub siin midagi endale sobivat.

Populaarsed treeningud

Meil on mitu populaarset treeningut, mis rõõmustavad eri inimesi:

 • Jõutreening: Treeni oma jõudu ja lihaseid koos meie tipptreeneritega.
 • Aeroobika: Sulata kaloreid erksatel aeroobikatundidel, nagu zumba ja hüppeaeroobika.
 • Funktsionaalne treening: Paranda oma füüsilist vormi ja tunne ennast tugevamana.
 • Pilates: Tugevda oma sügavamaid lihaseid ja parenda kehahoiakut.
 • Jooksugrupp: Jookse koos sõpradega ja tõsta oma vastupidavust.

Need on vaid väike osa sellest, mida me pakume. Arigato Spordikeskuse tunniplaanis on veelgi rohkem, sealhulgas tantsu ja jooga tunde.

Tasuta proovitreening

Usaldame, et igaüks leiab meie juures midagi huvitavat. Seepärast pakume esimest treeningut tasuta. See on suurepärane võimalus meiega tutvuda.

“Arigato Spordikeskuse tunnid on erilised ja mitmekülgsed. Ma käin seal jõusaalis ja olen väga rahul tulemustega. Ma soovitan Arigato Spordikeskust kõigile, kes otsivad tippklassi treeninguid ja isiklikku tähelepanu.” – Kati

Meie tunniplaan on alati värskendavalt olemas internetis. Leiate sealt endale meeldiva treeningu. Tulge ja saage osa Arigato Spordikeskuse tegemistest!

Arigato Spordikeskuse Hinnad ja Paketid

Kui otsid hea koha tervise suurendamiseks, siis Arigato Spordikeskus on just õige. Meil on mitu erinevat treeningpaketti. Need sobivad igale tasemele ja eelarvele.

Oleme läbipaistvad oma hindades. Igaüks leiab meid külastades endale sobiva treeningviisi.

Siin on mõned meie lemmikpaketid ja nende hinnad:

TreeningpakettHind (kuus)
Individuaalne treeningplan50 €
Grupitreeningud30 €
Rühmatreeningud + personaaltreeningud70 €
Kuukaart60 €

Asume kahe olümpialinnaku vahel, pakkudes tipptasemel teenuseid soodsate hindadega. Meie pakutavad lahendused sobivad kõikidele eelarvetele.

Meie paketid ja hinnad on nähtaval veebilehel. Võid meile ka kirjutada või helistada. Aitame sul leida parima viisi tervisliku elu juurde jõudmiseks.

Personaaltreeningud Arigato Spordikeskuses

Arigato Spordikeskus soovib pakkuda parimaid võimalusi tervise ja heaolu parandamiseks. Pakume personaaltreeninguid, mis toetavad individuaalset õpet ja aitavad seatud eesmärke saavutada.

Meie treenerid on kogenud eksperdid, kes kohandavad treeninguid vastavalt sinu vajadustele. Näeme, et iga inimese treenimisvajadused on erinevad ja selline lähenemine on väga efektiivne.

Klientidele pakutakse meie treeningus täielikku tähelepanu ja juhendamist. See aitab vigastusi vältida ja treeningu tõhusust suurendada. Meie treenerid toetavad ja motiveerivad kliente tiimi tundmuse loomisega.

Personaaltreeningud keskenduvad konkreetsetele eesmärkidele, olgu selleks jõutreening või kehakaalu langemine. Meie treenerid koostavad plaane, mis vastavad klientide soovidele.

“Personaaltreeningud Arigato Spordikeskuses pakuvad isiklikku juhendamist ja tuge treeningueesmärkide saavutamiseks. Meie teeme kõik, et pakkuda kõrgekvaliteedilist kogemust, mis muudab teid tervemaks, tugevamaks ning enesekindlamaks.”

– Arigato Spordikeskus

Treeningud on kohandatavad vastavalt klientide ajale ja eelistustele. Koos leitakse sobilik treeningplaani, mis toob parimad tulemused ja suurepärase kogemuse.

Võimaldame ka rühmatreeninguid, kus saad treenida koos sõprade või kolleegidega. See hoiab personaalset lähenemist, samas jagades rõõmu treeningutest koos teistega.

Arigato Spordikeskuses saad treeningkava kogenud treenerite juhendamisel. See vastab täpselt sinu vajadustele ja aitab saavutada isiklikud eesmärgid. Ootame sind proovima meie parimat personaalset lähenemist juba täna!

Uudised Arigato Spordikeskusest

Olete saanud uudiseid Arigato Spordikeskusest. Oleme valmis pakkuma parimat spordikogemust. Jagame teiega olulisi uudiseid ja arenguid.

Aasta parimad treenerid: Meie treenerid on Eestis tunnustust leidnud. Nende pühendumus on viinud kliendid suurte saavutusteni.

“Keskuses on inspiratsiooni täis õhkkond. Treeningud on nauditavad ja treenerid toetavad eesmärkide poole püüdlemist.”

Uued treeningprogrammid: Oleme valikusse lisanud uusi treeninguid. Need aitavad teil treeningutes värskust tuua. Külastage www.arigatospordikeskus.ee, et rohkem teada saada.

Aegumatu klassika: Jõusaali avamisaal!

Uus jõusaal avatakse varsti. Seal on kõige uusimad treeningvahendid. Seda saavad külastada kõik kliendid ja osaleda juhendatud treeningutes.

Ootame teid meie keskusesse. Seal saab kogeda parimat spordielamust!

Tulevased üritusedKuupäev ja aegAsukoht
Yoga Retreat – suvised praktikad looduses10. juuli, kell 10:00-15:00Arigato Spordikeskus
Functional Fitness Challenge25. juuli, kell 12:00-18:00Arigato Spordikeskus
Zumba Party Night8. august, kell 19:00-22:00Arigato Spordikeskus

Jälgige meie sotsiaalmeedia kanaleid ja veebisaiti. Oleme põnevil tuleviku osas ja kutsume teid meiega liituma!

Arigato Spordikeskuse Ajakava

Meie spordikeskuses töötame selle nimel, et igaüks saaks parima kogemuse. Pakume paindlikku graafikut eri treeninguks sobimiseks. Siin on ülevaade kõige olulisematest tundidest.

Tunnid ja Treeningud

Meie ajakava on täis erinevaid treeninguid. Leiad sealt jõusaalitunde, rühmatrenne, joogat ja palju muud. Kõik treenerid on väga kvalifitseeritud, et saaksite parimaid nõuandeid.

Oleme avatud hommikuti, päeval ja õhtuti. Nii saate harjutada siis, kui teile kõige rohkem sobib. Laupäeval ja pühapäeval on meil ka tunde, et saaksite alati harjutada.

“Aasta-aastalt on Arigato Spordikeskus olnud mu kohalik lemmik. Nende lai tundide valik võimaldab mul treenida just siis, kui soovin. Tõeliselt mugav!” – Laura

Üritused ja Spetsiaalsed Tunnid

Teeme ka erinevaid üritusi ja eritreeninguid. Need aitavad uusi asju õppida ja küla teisi treeninguhuvilisi. Need loovad ka motivatsiooni.

Kui soovite rohkem teada saada, uurige meie kodulehelt. Kodulehelt leiate kõige uuema informatsiooni.

PäevHommikPäevÕhtu
EsmaspäevPilates 8:00-9:00
Bodypump 9:30-10:30
Postrühm 16:00-17:00
Salsa tantsutund 17:30-18:30
Jooga 19:00-20:00
Zumba 20:30-21:30
TeisipäevKangaroo treening 8:00-9:00
Boksitreening 9:30-10:30
Bodybalance 16:00-17:00
Piloxing 17:30-18:30
Jõutreening 19:00-20:00
Tantsija susi 20:30-21:30
KolmapäevBodycombat 8:00-9:00
Jõusaal 9:30-10:30
Ringtreening 16:00-17:00
Zumba 17:30-18:30
Postrühm 19:00-20:00
Tantsuline jooga 20:30-21:30
NeljapäevJoogatreening 8:00-9:00
Postrühm 9:30-10:30
Pilates 16:00-17:00
Bodybalance 17:30-18:30
Xtreme treening 19:00-20:00
Box Fusion 20:30-21:30
ReedePiloxing 8:00-9:00
Kangaroo treening 9:30-10:30
Zumba 16:00-17:00
Bodypump 17:30-18:30
Kickboxing 19:00-20:00
Stretching 20:30-21:30
LaupäevBodybalance 9:00-10:00
Spinning 10:30-11:30
Jõusaal 12:00-14:00Pilates 15:00-16:00
PühapäevJoogatreening 10:00-11:00
Tantsuline jooga 11:30-12:30
Spinning 13:00-14:00
Xtreme treening 14:30-15:30
Piloxing 16:00-17:00
Kickboxing 17:30-18:30

Arigato Spordikeskuse Asukoht ja Kontaktinfo

Arigato Spordikeskus on ideaalses kohas, et aidata sul oma tervist ja heaolu paremaks muuta. Et meid leida, pead teadma kuidas meiega ühendust võtta. Järgnevalt on meie täpne asukoht ja oluline kontaktinfo:

Arigat Spordikeskuse aadress:

Tänav 123, Linn, 12345

Kontakttelefon:

+123 456 7890

E-post:

[email protected]

Veebileht:

www.arigatospordikeskus.ee

Kui vajad lisainfot või soovid treeninguid broneerida, võta meiega ühendust. Helista meile või kirjuta e-posti. Meie sõbralik meeskond on iga päev siin, et sind aidata ja meie keskuse kohta rohkem rääkida. Tervis ja heaolu on meie jaoks väga tähtsad!

Kogukond Arigato Spordikeskuse Ümber

Arigato Spordikeskus pole ainult koht spordiks. See on koht, kus me loome kogukonna, mis toetab tervislikke eesmärke. Meie eesmärk on teha keskkond, kus igaüks tunneb ennast oodatuna.

Meie kogukonnas on inimesi erinevate elualadega, kuid kõik armastavad tervist. Siin leiavad kokku kõik, kes tahavad tervist parandada. See on koht, kus igaühe püüdlused kohtuvad.

Treeningutel me ei võistle. Me töötame koos ja toetame üksteist. Me teeme kõik, et iga osaleja tunneks end innustatuna ja valmis oma piire proovile panema. Keskuses treenimine paneb sind kuuluma meie imelisse kogukonda.

Rohkem kui lihtsalt treeningpartnerid

“Arigato Spordikeskus on minu jaoks nagu pere. Siin on alati keegi, kes aitab või innustab. Koos saame korda saata imesid!”

Me ei tee vaid koostreeningut. Lisaks korraldame üritusi ja väljasõite. See jätab meile toredad mälestused. Me armastame ka koos aega veeta ja suhelda, jagades sotsiaalmeedias tervisealaseid nõuandeid.

Kui otsid kohta, kus olla toetatud ja innustunud, siis tule Arigato Spordikeskusesse. Me tahame, et meie keskkond looks midagi enamat kui head füüsilist vormi. Siin on võimalik leida uusi sõpru ja võtta vastu uusi väljakutseid.

Arigato Spordikeskuses Algajatele

Kui te alustate treeningutega, siis Arigato Spordikeskuses leiab tegevust kõigile. Siin on lai valik treeninguid ja personaalne tugi, et alustada tervislikku elu.

Tervisliku Eluviisi Juhised

Meie treenerid jagavad juhiseid, kuidas tervislik eluviis alustada. Nad seavad koos teiega eesmärgid ja loovad teile sobiva plaani. See aitab teil edasi liikuda.

Turvaline ja Sõbralik Keskkond

Arigato Spordikeskus on tuntud oma turvalise õhkkonna poolest. Tundides on kõik oodatud ning meeskonna toetus on alati kohal. Siin tunnete end hästi ja arenete oma tempoga.

Treeningud Algajatele

Pakume erinevaid treeninguid neile, kes alles alustavad. Näiteks:

 • Sissejuhatav jõutreening tutvustab jõutreeningu põhitõdesid;
 • Algajatele on joogatunnid keha ja vaimu jaoks;
 • Aeroobika tõstab vastupidavust ja on lõbus.

Need pole ainukesed valikud. Meil on palju muid treeninguid, mis aitavad alustada. Ärge kartke, me oleme alati olemas, et aidata ja juhendada.

Turvameetmed

Meie kliendid on meile kõige olulisemad. Ohutus on meie peamine mure. Spordisaal on alati puhas ja turvaline.

Kõigis treeningutes järgitakse ohutusnõudeid ja hoidutakse distantsi

.

Treeningud Algajatele Arigato SpordikeskusesTreeningukirjeldus
Sissejuhatav jõutreeningTutvustab jõutreeningu põhimõtteid ja õpetab õigeid tehnikaid.
Algajate joogaMõeldud neile, kes soovivad alustada joogaga ning arendada keha painduvust ja vaimset tasakaalu.
Aeroobika algajateleTund, kus õpitakse lihtsaid ja lõbusaid tantse ning parandatakse kardiovaskulaarset vastupidavust.

Kui alustate treenimist, siis tulge meile! Meie pakume tuge ja erinevaid treeninguid, et jõuda oma eesmärkideni. Naudite kindlasti treeninguid ja saavutate soovitu.

Arigato Spordikeskuse Täpsemad Teenused ja Lisavõimalused

Meie Arigato Spordikeskus pakub mitmekesiseid treeninguid ja täiendavaid teenuseid. Need aitavad teie treeningukogemust rikastada. Meie eesmärk on toetada teie tervist ja heaolu parimal viisil. Seetõttu oleme loonud mitmesuguseid teenuseid, mis vastavad teie vajadustele.

Keskuses saate kasutada kõrgtehnoloogiat, näiteks jõusaaliseadmeid ja treeningvahendeid. Pakume ka personaaltreeninguid, kus kogenud treenerid aitavad teil saada soovitud tulemusi.

Meil on palju lõõgastusteenuseid, nagu saunad ja massaažid. Need aitavad pärast treeningut taastuda ja hoida keha ja vaimu tasakaalus. Lisaks pakume kohvikus tervislikke suupisteid ja jooke, et hoolitseda oma keha eest.

Oleme pühendunud teie tervise ja heaolu parendamisele. Seetõttu pakume palju täiendavaid teenuseid, et saaksite spordikeskuses maksimaalselt nautida. Tulge külastage meid Arigato Spordikeskuses, et avastada meie suurepärased teenused, mis muudavad teie treeningukogemuse eriliseks!

Photo of author

Priit Vaher