Aseri Spordikeskus – Sinu Tervisele Pühendatud

Tere tulemast Aseri Spordikeskusesse! Meie eesmärk on aidata Sul tervist parandada. Kutsume Sind osalema treeningutel ja elama spordirõõme. Siin saad treenida ja sportida. Pakume tegevusi, mida nautida koos perega.

Meie treenerid on alati Sinu jaoks olemas. Spordikeskus on hästi varustatud, et toetada Sinu spordi eesmärke. Tule külasta meid ja liitu sõbraliku kogukonnaga!

Võtmeteemad:

 • Aseri spordikeskus pakub tervisele pühendatud keskkonda
 • Lai valik spordivõimalusi ja treeninguid Aseris
 • Perekondlik spordirõõm tervele perele
 • Mitmekesised treeningtunnid igale maitsele
 • Mõistlikud hinnad ja soodustused

Aseri spordikeskus – Sinu uus treeningkoht

Tere tulemast Aseri spordikeskusesse! Pakume uut ja inspireerivat treeningpaika. See asub Aseris, Eestis. Spordihoone on loodud treeningute nautimiseks ja keha koormamiseks. Oleme sinu usaldusväärne partner tervisliku elu loomisel.

Siin on palju treeningvõimalusi kõigile. Armastad teha jõusaalis trenni, rühmatreeninguid või ujuda? Ehk on sulle hoopis squash oma lemmik? Meie keskus Aseris vastab kõigile.

Aseri spordikeskus pakub mitmekesiseid treeninguid. Meil on midagi nii algajatele kui ka kogenud sportlastele. Spordimajas on alati midagi uut, mis su treeninguid huvitavamaks teeb.

“Aseri spordikeskus on loodud selleks, et saaksid nautida treenimist ning arendada oma keha ja vaimu. Meie eesmärk on olla sinu usaldusväärne partner tervisliku elustiili loomisel ja toetada sind igal sammul.”

Meie spordihooned on hästi varustatud. Siin on uusimate seadmetega treeningruumid. Meie treenerid on kogenud ja aitavad alati.

Kas otsid uut treenimiskohta? Aseri spordikeskus ootab sind. Uuri meie treeningute ja asukohti Aseris. Siin aitame saavutada sinu eesmärke rõõmsas ja motiveerivas keskkonnas.

Treeningkeskuse spordivõimalused AserisAsukoht
JõusaalitreeningAseri, Eesti
RühmatreeningudAseri, Eesti
UjumineAseri, Eesti
SquashAseri, Eesti
TenisepallAseri, Eesti
KickboxingAseri, Eesti

Spordirõõm terve perega

Aseri Spordikeskus ootab teid suurepärane koht, kus kogu pere saab sporti teha ja lõbu nautida. Me keskendume perega spordi tegemisele ja tervislikule elule, pakume tegevusi kõigile.

Soovime, et pered veedaksid meil koos aega, tugevdaksid pere sidet ning nautiksid sporti. Mõistame, et pere tervis on tähtis. Seepärast pakume Aseris spordis kohta, kus pere saab koos aktiivne olla.

Meil on palju erinevaid tegevusi, mis sobivad igas vanuses inimestele. Pakume nii jõusaali kui rühmatreeninguid. Ujumine ja sulgpall on meie seas populaarsed. Kõige tähtsam meie treeningutes on tervisliku eluviisi propageerimine ja pere koos hoidmine.

Perekondlikud väärtused

“Pere tervis on meile väga oluline. Soovime innustada peresid koos spordiga tegelema ja tervislikult elama. Aseri Spordikeskus annab võimaluse veeta aega koos ja olla õnnelik ning terve.”

Meie treenerid on professionaalid, kes aitavad teie perel tervislikke harjumusi kujundada. Koos meiega saate unustamatuid mälestusi luua. Saavutate häid tulemusi ja naudite oma kogemust.

Tulge Aseri Spordikeskusesse, et kogeda rõõmu sportimisest koos perega. Tulge külastama ja nautige spordirõõmu koos meiega. Las see ühendab teid üheks tervislikuks pereks.

Mitmekesised treeningtunnid

Tere tulemast Aseri Spordikeskusse! Pakume palju erinevaid treeninguid kõigile huvilistele. Igal tasemel ja igas vanuses inimesele leiame sobiva treeningstiili. Meie eesmärk on, et kõik tunneksid end spordiklubis hästi.

Tutvustame teile mõningaid meie populaarsemaid treeninguid.

Fitness Bodyweight

See treening on suurepärane neile, kes ei taha lisaraskusi kasutada. Kasutate oma keha kaalu, et arendada jõudu, vastupidavust ja paindlikkust. See aitab tugevdada lihaseid ja parandada kehahoiakut.

Kangatraining

Kangatraining on tehtud noortele emadele, kes soovivad koos lapsega treenida. Teete erinevaid harjutusi, kasutades kandekotti, samal ajal kui teie beebi on teiega. See aitab teil heas vormis püsida ja nautida aega koos lapsega.

Zumba

Zumba sobib neile, kes armastavad tantsida. See treening on täis energilist muusikat ja liikumist. See aitab teil end vormis hoida ning arendab teie rütmitunnetust. Lisaks aitab see stressi vähendada.

Jooga

Jooga on suurepärane viis vaimset ja füüsilist tervist hoida. Lihtsad harjutused parandavad paindlikkust ning tugevdavad keha. See aitab teil stressi leevendada ja end paremini tunda.

Rühmatreeningud

Pakume ka palju rühmatreeninguid nagu kõhtu tugevdav treening ja spinning. Meie treenerid on siin, et teid juhendada ja motiveerida. Üheskoos saate oma spordieesmärke saavutada.

Me oleme uhked oma laia treeningvaliku üle. Siit leiab endale meelepärase tegevuse igaüks. Otsid pingutavat treeningut, lõbusat tantsimist või rahustavat joogatundi? Meie keskusel on midagi pakkuda igale maitsele. Ootame teid endaga liituma, et koos sporti teha.

TreeningtundKirjeldus
Fitness BodyweightKeha kaaluga treening, mis arendab jõudu, vastupidavust ja paindlikkust.
KangatrainingTreening noortele emadele, kes soovivad treenida koos oma beebiga. Kasutatakse kandekotti.
ZumbaEnergeetiline treening, mis ühendab tantsusamme ja aeroobikat. Parandab rütmitunnetust ja vabastab stressi.
JoogaTreening, mis parandab paindlikkust, tugevdab keha ja aitab leida meelerahu ja tasakaalu.
RühmatreeningudMitmesugused rühmatreeningud, sealhulgas kõhulihaste treening, spinning, pilates ja jõutreening.

Aseri spordikeskuse hinnad

Me tutvustame Aseri Spordikeskuse hinnakirja, et teile laiemalt meie valikut selgitada. Meie eesmärk on, et teil oleks võimalus tulla ja meie treeningutel osaleda. Sealjuures jälgime, et see teie eelarvet ei koormaks.

Liikmemaksud

Meil on mitu erinevat liikmelisust, mis sobivad vastavalt teie vajadustele. Kui otsustate meie liikmeks saada, ootavad ees paljud hüved ja soodustused. Samuti liitute aktiivse spordiklubi perekonnaga. Siit leiate eri liikmelisuste hinnad:

LiikmelisusHind
Individuaalne liikmelisusXX €/kuus
Perepakett (kuni 4 liiget)XX €/kuus
Tudengid ja pensionäridXX €/kuus

Üksikute tunnitasude hinnakiri

Kui soovite tulla vaid üksikutel tundidel, siis meilgi see valik olemas. Meil on pakkuda üksikute tunnitasude hinnakiri:

Treeningute liikHind/tund
JõusaalXX €
RühmatreeningudXX €
BasseinXX €

Soodustused

Me hoolitseme, et kõik saaksid meie teenustest rõõmu tunda. Selleks pakume erinevaid soodustusi:

 • 10-korra kaart soetades 10-päevase treeningukaardi, säästate XX €.
 • Perepakkumine kogu pere naudib teenuseid soodsama paketi hinnaga.
 • Tudengite ja pensionäride soodustus – tudengid ja pensionärid saavad soodsama hinnakirja.

Olla teie tervisepartneriks tähendab, et hindame aktiivset eluviisi ja tervislikku sporti. Meie hinnad on taskukohased toetamaks parema treenimise ja sportimise võimalusi.

Uus spordikeskuse koduleht

Tutvusta meie uut spordikeskuse kodulehte. Siit leiad palju infot meie teenuste ja sündmuste kohta. Loome selle just sinu jaoks, et pakkuda mugavust ja lihtsust.

All spordikeskuse vajalik info on siin, näiteks treeningtunnid ja treenerid. Pakume eri valdkondade treeninguid: fitness, rühmatreeningud, jõusaal ning ujumine.

Koduleht pakub ka tunniplaani, kus saab treeninguid broneerida. Oled alati kursis kõigega, mis spordikeskuses toimub. Meie hinnad ja liikmelisus info on samuti leitav.

Meie eesmärk on, et spordikeskusega seotud asjad oleksid sulle kättesaadavad. Uus koduleht aitab sul infot kiiresti leida ja kursis olla. Ootame sind avastama, mida me pakume!

Külasta Aseri Spordikeskust

Kui soovite külastada Aseri Spordikeskust, olete väga oodatud! Meie keskus on avatud kõigile, kes armastavad liikumist ja aktiivset elu. Siin on mõningad tähtsad asjad, mida peaksite teadma oma külastuseks.

Asukoht

Aseri Spordikeskus on kaunis paigas Ida-Virumaal Aseri külas. Meie keskus pole mitte ainult suurepärane treeningupaik, vaid ka suurepärane kogunemispaik. Asudes kohalikele kättesaavas kohas, meelitame ligi nii paikkonna rahvast kui kaugemalt tulijaid.

Kontaktandmed

Kui soovite küsimusi küsida või lihtsalt rohkem teada saada, võtke meiega ühendust. Siin on meie kontaktandmed:

Telefon: +372 1234 5678

E-post: [email protected]

“Oleme alati valmis teid aitama ja vastama kõigile teie küsimustele. Ärge kartke meiega ühendust võtta!”

Külastusajad

Ootame külastajaid kõigil nädalapäevadel. Siin on meie lahtiolekuaegu:

 • Esmaspäev – Reede: 7:00 – 22:00
 • Laupäev – Pühapäev: 9:00 – 20:00

Hinnakiri

Kes teab, ehk leiate meie pakkumistest midagi just enda jaoks. Külastades meid, näete, kui palju erinevaid hinnamudeleid ja võimalusi meie spordikeskus pakub. Kõiki hinnainfo ja võimalusi saate teada, võttes meiega ise ühendust või vaadates läbi meie kodulehe.

Broneerimine

Oma aja kindlustamiseks broneerige meie keskuses treening või spordisaal eelnevalt. Nii te olete kindel oma treeningu- või spordisündmuse kohas ja ajas. Broneerimine on võimalik telefoni- või meili teel. Võtke meiega ühendust.

Tervitame teid Aseri Spordikeskuses!

Tere tulemast Aseri Spordikeskusesse! Meie keskus pakub rohkem kui treeninguvõimalusi. Siin saate osa erinevatest üritustest ja programmidest. Me jagame teadmisi aktiivse eluviisi väärtustamiseks. Tulge ja liituge meiega!

Professionaalsed treenerid

Tutvusta meeskonda ning treenereid, kes innustavad inimesi oma spordieesmärke täitma.

Meie meeskond koosneb kogenud treeneritest, kes armastavad liikumist ja tervist paremaks muuta. Igaüks neist on spetsialiseerunud oma treeningstiilile.

Kui tahad rohkem jõudu saada, kaalu kaotada või lihtsalt aktiivselt aega veeta, siis meie treenerid on sinu jaoks olemas. Nad loovad spetsiaalse plaani just sinu jaoks.

“Meie treenerid tahavad sinu kasuks töötada. Nad loovad rõõmsa ja tugeva kogukonna, mis ergutavad eesmärkide poole püüdlema. Tulge ja liituge meiega, et saavutada parem tervis ja enesetunne!”

– Aseri Spordikeskus

Meie treenerite profiilid

TreenerErialaKogemus
Mari TammRühmatreeningud8 aastat
Marko KaskJõutreening10 aastat
Kristiina MetsJooga ja pilates5 aastat
Jaan PõldKardiotreening12 aastat

Varustatud spordikeskus

Meie spordikeskus pakub parimat spordielamust. Oleme varustanud rajatised uuema sporditehnoloogiaga. See tagab mugavuse ja rahulolu. Soovime, et saaksite siin oma treeningu täiel rinnal nautida ja eesmärgid saavutada.

Täielikult varustatud treeningsaalid

Meil on mitmekülgsete võimalustega treeningsaalid. Siit leiate kõik, mida oma treeninguks vajate. Seal on jõusaal, kardiotreeningu ala ja rühmatreeningute koht. Kõik seadmed vastavad professionaalide vajadustele.

Spetsialiseeritud treeningalad

Pakume spetsiaalseid treeningalasid erinevatele spordialadele. On jõusaal, kardiotreeningu ja rühmatreeningute alad ning võitluskunstide tsoon. Need kohad sobivad ideaalselt erinevate treeningute jaoks.

Mugavad riietus- ja pesemisvõimalused

Me hoolime ka mugavustest väljaspool treeningut. Pakume hubaseid riietusruume, koos garderoobi ja duširuumidega. Pärast trenni saate end siin mõnusalt värskendada.

Arendatud välialad

Lisaks sisealadele on meil välialad treeninguks. Seal leiate sobivad rajatised, näiteks jooksuringi. Väljal on ka spordimängudeks mõeldud koht. Meie välitingimused on hästi hooldatud ja sobivad ideaalselt treenimiseks värskes õhus.

TreeningseadmedVõimalused
Lemmikjõusaalide rajatisedJõutreening ja lihaste arendamine
Kardiotreeningute seadmedSüdame tugevdamine ja vastupidavuse arendamine
Rühmatreeningute alaMitmekesine treening graafik, mis hõlmab erinevaid treeningstiile
Võitluskunstide alaKickbox, taekwondo, karate ja palju muud

Spordisündmused ja -võistlused

Tere tulemast Aseri Spordikeskuse spordisündmuste ja võistluste lehele! Oleme väga õnnelikud, et saame teile pakkuda sellist valikut erinevaid spordiüritusi. Need aitavad teil oma treeninguid parandada ja aitavad teil jõuda oma eesmärkideni.

Aseri Spordikeskuse unistus on mitte ainult pakkuda tipptasemel treeningukohti, vaid ka luua tugev spordiühendus kogukonnas. Me korraldame sündmusi ja võistlusi, mis julgustavad proovima uusi alasid ja oma oskusi täiustama. See kõik on osa lõbusast spordielamusest.

Tulevased spordisündmused

 • Fit Challenge – Olümpiamängudelt inspiratsiooni saanud takistussõiduvõistlus. Siin saavad kõik testida enda vastupidavust ja osavust.
 • Perepäev – Sobib kogu perele, toome teieni erinevad spordialad ja tegevused. Veetke koos lõbus ja aktiivne päev!
 • Terviselaat – Üritus, kus saate uusi tervislikke tooteid ja teenuseid avastada. Kutsu oma sõbrad kaasa!
 • Kohalike spordivõistluste meistrivõistlused – Toetame kohalikke spordiklubisid ja võõrustame võistlusi. Olge kõik osa sellest suurest spordipeost!

Oleme väga uhked, et osaleme aktiivselt kohalikus spordielus. Pakume palju erinevaid sündmusi, mis sobivad igaühele, olenemata vanusest ja kogemustest spordis. Seega, kas olete alles alustanud või juba kogenud sportlane, leiab igaüks midagi huvitavat!

Liituge meie uudiskirjaga, et olla kursis kõigi tulevaste spordisündmuste ja võistlustega. Me kutsuksime teid kõiki osalema. Tule ja loome üheskoos unustamatuid spordielamusi!

KuupäevÜritusAsukoht
10. september 2022Fit ChallengeAseri Spordikeskus
25. september 2022PerepäevAseri Spordikeskus
5. oktoober 2022TerviselaatAseri Spordikeskus
15. november 2022Kohalike spordivõistluste meistrivõistlusedAseri Spordikeskus

Aseri Spordikeskus – Sinu tervisepartner

Tere tulemast Aseri Spordikeskusesse! Oleme tervisepartneriks inimestele, kes soovivad oma tervist hoida. Samuti on meie eesmärgiks pakkuda võimalust nautida aktiivset elu.

Pakume erinevaid treeninguid, mis sobivad kõigile. Meie tipptasemel treenerid toetavad ja juhendavad teid. Nii aitame seada ja saavutada eesmärke.

Meie spordikeskus on hästi varustatud nii, et tunneksite end siin mugavalt. Lisaks saavutaksite ka häid tulemusi. Teie tervis on meie jaoks oluline, seega tagame turvalised ja efektiivsed treeningud.

Photo of author

Priit Vaher