Astlanda Spordikeskus: Tervis ja Vaba Aeg Kodulähedal

Tere tulemast Astlanda Spordikeskusse! Siin saad uskumatuid treeninguvõimalusi ja lahedat aega veeta. Kas sulle meeldivad rühmatreeningud, jõusaal, või personaaltreener? Meie meeskond aitab sul oma eesmärke saavutada.

Asukoht on kõige aluseks. Astlanda Spordikeskus on ideaalne kohaks treenimiseks. See asub mugavalt kodu lähedal. See on suurepärane koht aktiivsetele inimestele, kes armastavad erinevaid sportimisvõimalusi.

Meie keskus on rohkemat kui treeningkoht; see on tervisekeskus. Siit leiad tuge oma kehale mõeldes. Lisaks, meie rühmatreeningud on lõbus viis treenimiseks ja uute sõprade leidmiseks.

Meil on suurepärane jõusaal ja professionaalsed treenerid, kes sind aidata tahavad. Nemad tagavad, et sinu treeningud oleksid tõhusad ja nauditavad.

Astlanda Spordikeskus on kogu perele mõeldud. Siin on alati hea meel ja sõbralik õhkkond. See tagab, et treenimine ja perega koos olemine on alati nauditav.

Ootame sind oma keskusesse aktiivsemat elu naudistma. Soovime sulle palju jõudu, tervist ja rõõmu!

Olulised Noppeid

 • Astlanda Spordikeskus pakub laias valikus sportlikke tegevusi ja treeningvõimalusi
 • Tutvu meie professionaalsete personaaltreeneritega, kes aitavad sul saavutada oma treeningeesmärke
 • Osal ja osale meie mitmekülgsetel rühmatreeningutel ning leia uusi treeningukaaslasi
 • Meie spordikeskus asub mugavalt sinu elukoha lähedal, ilma pikemate sõiduaegadeta
 • Pakume treeninguid kogu perele, tagades meeldiva treeningukogemuse igale pereliikmele

Treeningkeskus Sinu Lähedal

Tere tulemast Astlanda Spordikeskusesse! See on ideaalne koht jõusaaliks ja treeninguteks lähedal sinu kodule. Pakume erinevaid treeningvõimalusi ja tervisekeskuse teenuseid, et toetada sinu tervislikku elu.

Meie eesmärk on tagada sulle parim treeningkogemus ning aidata sul saavutada tervise- ja vormieesmärke. Astlanda on täis varustatud jõusaal, kus saad treenida nii, nagu sulle meeldib. Seal on ka meie toredad personaaltreenerid, kes aitavad sul oma teed leida.

Me pakume ka rühmatreeninguid. See on hea võimalus koos sõprade ja treeneritega treenida. Meie tunnid hõlmavad mitmeid stiile alates jõusaalist kuni joogani. See aitab sul olla vormis ja motiveerib saavutama eesmärke.

“Astlanda on minu jaoks kui teine kodu. Treeningud on siin super head, ja koos teenistujatega tunnen ennast turvaliselt.” – Kristiina, rahulolev liige

Kui valisid Astlanda oma trennikeskuseks, siis võid kindel olla: naudid siit leitud spordialasid nii, et ei tahakski enam lahkuda. Ja ei pea muretsema ka pika sõidu pärast.

Lisaks meie toredatele sportimisvõimalustele, pakume ka head toitu ja spaapuhkust. Seega saad alati lõõgastuda pärast trenni.

Mõned meie populaarsed treeningvõimalused:

 • Jõusaalitreeningud vabade raskustega ja jõuseadmetega
 • Kardiotreeningud, sh jooksulindil, rattasõit ja sõudeergomeeter
 • Rühmatreeningud, sh jooga, pilates, HIIT, bodypump jne
 • Personaaltreeningud ja treeningkavad vastavalt individuaalsetele eesmärkidele
 • Ujumine ja aqua fitness basseinis

Tule Astlandasse ja saa osa suurest ja sõbralikust treeningute programmist! Astlanda Spordikeskus on sinu tervisliku ja aktiivse elu viis.

Treeningkeskus Sinu LähedalEelised
Soods –Säästa aega pikkadel sõitudel ja liitumistasudelt teiste spordikeskustega võrreldes.
Varustatud Tipptasemel Rajatistega –Naudi kaasaegseid jõusaali seadmeid ja mitmekülgseid treeningvõimalusi.
Personaaltreeningud –Saavuta oma treeningeesmärgid koostöös professionaalsete personaaltreeneritega.
Rühmatreeningud –Treeni koos teiste entusiastlike spordihuvilistega ja motiveeri üksteist saavutama ajaloolisi eesmärke.
Mugavused –Naudi tervislikku toitlustamist ja kaasaegset spaad pärast intensiivset treeningut.

Tervis ja Liikumine Astlanda Spordikeskuses

Astlanda Spordikeskus ei ole ainult koht treenimiseks. See on koht, mis aitab sul tervislikus elustiilis püsida. Meie spordiklubis leiad igasuguseid sportimisvõimalusi.

Keskusel on parimad seadmed ja kogenud treenerid. Nad aitavad sul oma eesmärke saavutada. Seal on hulgaliselt spordialasid, mis sobivad kõigile.

“Tule ja liitu meiega Astlanda Spordikeskuses. Siin on hea õhkkond ja palju rõõmu liikumisest. Me tahame, et tunneksid end siin hästi.”

Oleme keskuse kujundanud nii, et igaüks leiaks midagi huvitavat. Meil on lai valik treeninguid ja trenne. Kõik ruumid ja seadmed on tipptasemel.

Liikumine ja tervis on elus väga tähtsad. Need aitavad meid tugevana ja vastupidavana olla. Meie keskus aitab sul aktiivset elu elada.

Kasulikud tervisliku liikumise harjumused

 • Vali endale meelepärane treening.
 • Treeni regulaarselt.
 • Proovi erinevaid treeninguid.
 • Kuula keha ja puhka, kui vaja.
 • Söö tervislikult.

Jätkamiseks Mine tagasi. Astlanda Spordikeskus aitab sul tervise ja heaolu suurendamise teekonnal. Ühine meiega ja avasta uusi võimalusi paremaks eneseteostuseks.

Jõusaal ja Personaaltreenerid

Tervist, ootame sind meie moodsasse jõusaali! Seal töötavad kogenud personaaltreenerid, kes on valmis aitama sind oma treeningueesmärkide saavutamisel.

Meie jõusaal, mis asub Astlanda Spordikeskuses, ootab sinu külastust. Siin leidub kõik vajalik treeningu seadmed. Olgu su sooviks kaalu langetamine, lihaste kasvatamine või keha vormimine, me aitame sind. Meie professionaalid oskavad kasutada uusimaid seadmeid, et iga treening sinusugusele vastavaks kohandada.

Miks valida meie jõusaal:

 • Piiramatu treeningvabadus: Me teenindame pikemate avatud olemise aegadega. Nüüd saad valida just sellise ajakava, mis sinuga kõige paremini sobib.
 • Kogenud ja sõbralikud personaaltreenerid: Meie treenerid teavad väga palju erinevaid treeningmeetodeid. Nad on valmis sind iga päev toetama ja motiveerima.
 • Personaaltreeningud: Kui soovid isiklikku tähelepanu ja spetsiaalselt sulle koostatud treeningplaani, siis meie spetsiaalsed personaaltreeningud on just sinu jaoks.
 • Lai valik treeningseadmeid: Meie jõusaal pakub laias valikus seadmeid lihas- või kardiotreeninguks.
 • Puhas, mugav ja turvaline keskkond: Sinu heaolu on meie jaoks väga tähtis. Seepärast hoolitseme, et jõusaal oleks alati puhas, mugav ja turvaline koht.

Meie personaaltreenerid on alati sinu kõrval, et sind toetada. Nad aitavad sinul luua parima treeningplaan, õpetavad õigeid tehnikaid ja jagavad tervisliku toitumise nippe. Kas oled algaja või juba kogenud sportlane, meie spetsialistid juhendavad sind. Nad aitavad teil saavutada oma treeningueesmärke ja arendada teie treeninguid uuele tasandile.

Personaaltreenerite eelisedAstlanda Spordikeskus
Kogenud ja väljaõppinud treeneridJah
Individuaalsed treeningkavadJah
PersonaaltreeningudJah
Treeningnõustamine ja jälgimineJah
Isiklik motivatsioon ja toetusJah

Astlanda Spordikeskus aitab sul saavutada unistuste tulemusi treeningutes. Me oleme siin, et aidata sind, pakkuda sulle toetust ja luua tugevat ja tervet keha.

Mitmekülgsed Rühmatreeningud

Meie Astlanda spordikeskuses on mitmekesised rühmatreeningud. Seal saab treenida koos sportlike inimestega. Külluslikke treeninguid tehes saad inspiratsiooni kaaslasi vaadates.

Iga rühmajuhandiga saavutad oma fitness-eesmärgid. Vali kümnete treeningute hulgast, alustades aeroobikast kuni jooga ja HIIT treeninguteni.

Treeninguid pakutakse sõbralikus keskkonnas, kus jätame kellegi teretust vastus. Siin on võimalik vahetada kogemusi ja leida julgustust. Üheskoos edasi liikumine muudab treeningu nauditavamaks.

Liitumise hüved

Astlanda spordikeskuses on rühmatreeningutel mitmeid eeliseid aitavad sinu eesmärkideni jõuda:

 • Saad treenida koos professionaalsete treeneritega, kes pakuvad personaalset juhendamist
 • Motiveeriv ja toetav rühmatreeningute keskkond
 • Võimalus tutvuda uute inimestega, kellega üheskoos treenida ja kogemusi jagada
 • Laia valik rühmatreeninguid erinevatele treeninguvajadustele ja eelistustele
 • Lõbus ja väljakutsuv treeningukogemus

“Rühmatreeningud on minu jaoks ideaalne viis end motiveerida ja jõuda oma treeningueesmärkideni. Ma naudin treenimist koos teiste inimestega ning tunnen, et me toetame üksteist. Astlanda spordikeskuse rühmatreeningud on muutnud minu treeningurutiini põnevamaks ja mitmekülgsemaks.” – Maria, rühmatreeningu entusiast

Meie Rühmatreeningute Valik

Siin on mõned meie rühmatreeningute näited:

TreeningstiilKirjeldus
AeroobikaAktiivne treening, mis parandab südame-veresoonkonna vastupidavust ja aitab kaalust alla võtta.
BodyPumpJõutreening muusikalise saatemuusika taustal, kasutades kergeid kange ja korduste seeriat.
PilatesTreening, mis keskendub keha tasakaalu, painduvuse ja lihasjõu arendamisele.
JoogaTreening, mis keskendub keha ja meele tasakaalu saavutamisele läbi erinevate rahulike ja venitavate asendite.
HIITKõrge intensiivsusega intervalltreening, mis parandab ainevahetust ja kiirendab rasvapõletust.

Need on vaid mõned näited meie mitmekülgsest pakkumisest. Valiku teeb see, milline sobib kõige paremini sinu tasemele ja soovidele.

Liitu meie rühmatreeningutega. See saadab sind uue energiaga ning tugevdab su soovi aktiivselt elada!

Spordikeskus Sinu Elukoha Lähedal

Astlanda Spordikeskus on lähedal asuv spordiklubi ja kompleks. Meie eesmärk on teha sport harrastamisväärseks ja mugavaks. Naudi sportlikke tegevusi jõudmata kaugele. Meile võõrasta lähikondne spordikeskus lubab treenida sinu ajagraafikus.

Meie klubi võtab vastu kõiki, kes tahavad sporti teha. Seal on mitu treeningkohta ja igale vanusele midagi. Astlanda tervisekeskus aitab sul vormi hoida.

Meie rajatised ja teenused

Klubis on moodsad jõusaalid, kus saab treenida oma eesmärkide poole. Meilt saab ka personaalset treenerit, kes aitab treeningkava teha ja koos sinuga strateegiat pidada. Treeningud on mitmekülgsed ja sobivad igale maitsele.

“Astlanda Spordikeskus asub mugavalt sinu lähedal, muutes selle ideaalseks valikuks igapäevasteks sportlikeks tegevusteks ilma pikkade sõiduaegadeta.”

Toidu- ja spaateenused tagavad pärast treeningut heaolutunde. Kuulumine Astlanda klubisse avardab sinu sportlikke huvisid ja tutvustab uusi sõpru. Siin kohtuvad spordisõbrad.

Meie kontaktiv ja sõbralik õhk tagab positiivse treenimiskogemuse. Külasta meid ja saa osa meie perele mõeldud tegevustest. oleme sinu jaoks olemas, aidates teha trenn heaks harjumuseks.

Treeningkeskus, Kus Kogu Perekond Võib Treenida

Astlanda Spordikeskus on täiuslik koht kogu perele. Seal saavad kõik treenida ja nautida sporti. Pakume erinevaid võimalusi, et kõik vanused leiaksid midagi huvitavat. Meie eesmärk on teha treenimine lõbusaks kõigile.

Valige meid, sest pakume palju treeningvõimalusi. Alates jõusaalist kuni vesiaeroobika ja grupitreeninguteni, leiate siit omale sobiva. Kõik treenerid on professionaalid, kes aitavad treeninguid turvaliselt ja effektiivselt läbi viia.

Lapsed on meil alati oodatud. Neil on valik unikaalseid treeninguid, et spordimaailm avastada. Meie suvelaager lastele on täis lõbu ja uusi sõpru.

Soovime, et kõik tunneksid Astlanda nagu kodu. Ootame kõiki pereliikmeid siia turvaliselt treenima. Meil on eraldi ala laste jõusaalis ja mitmeid peretreeninguid. See aitab luua perele mälestusi ja ühtsustunnet.

Iga kliendi suudame muuta tervislikumaks ja rõõmsamaks. Meie keskuses jagatakse pere ja sõpradega sportlikke hetki. Loodame, et meie kaudu tekivad tugevad suhted.

“Astlanda Spordikeskus on ideaalne koht kogu perele!”
– Jane, rahulolev klient

Treeningkeskuse eelised pereleTreeningvõimalused
Tervislik ja aktiivne elustiilJõusaal
Ühine treeningukogemusRühmatreeningud
Sõbralik ja toetav atmosfäärVesiaeroobika
Eriprogrammid lasteleSpetsiaalsed treeningud lastele

Rõõmsameelne ja Sõbralik Õhkkond

Astlanda Spordikeskus on kuulus oma rõõmu ja sõpruse poolest. Siin saab treenida ja lõõgastuda positiivses keskkonnas. Me püüdleme selle poole, et kõik tunneks end mugavalt ja toetatuna.

Treenimine võib olla keeruline, kuid me pingutame, et see oleks nauditav. Meie tiim on alati valmis aitama. Personaaltreenerid ja teised töötajad innustavad teid eesmärke saavutama.

Meie keskus kiirgab head energiat. See aitab kõigil paremini sporti nautida. Siin pole kunagi tunnet, et oleksite üksi või ebakindel.

Oleme uhked, et oleme Eestis spordiarmastajate seas populaarsed. Meie kliendid loovad treeningutega südamlikud suhted. See aitab meil olla tugev sõpruskond.

Kui liitute meiega, saate ligipääsu parimatele treeningtingimustele. Samuti saate uusi sõpru ja tutvute teiste spordisõpradega. Astute suure ja ühtse spordikogukonna liikmeks.

Tervislik Toitlustamine ja Spa

Astlanda Spordikeskus pakub tervislikke sööke, mis toetavad treeningut ja aitavad hoida tasakaalustatud dieeti. Menüüs on palju maitsvaid roogasid, mis on meie toitumisnõustajate heakskiidu saanud.

Tervislik toit on meile väga oluline. Kõik meie toidud valmistatakse vaid parimast toorainest. Hommikusöögi hulka kuuluvad smuutid, täisterapudrud ja chia-putru pakuvad energiat kogu päevaks.

Me pakume ka tervislikke lõuna- ja õhtusööke, mis on täis vitamiine, mineraale ja vajalikke toitaineid. Meie köök kasutab vähem rasva ja värsket toorainet, et pakkuda tervislikult maitsvat sööki.

“Tervislik toitumine tähendab kehale vajalike toitainete andmist. See aitab meil tunda end hästi ja täis energiat.”

Astlanda Spordikeskuses on kaasaegne spa, kus saab pärast treeningut või lihtsalt argipäeva puhata. Spaas on saunad, massaažid ja iluteenused, mis aitavad lõõgastuda ja ennast hästi tunda.

Tervisliku toitlustamise võimalused Astlanda Spordikeskuses:

 • Tervislikud hommikusöögid, lõuna- ja õhtusöögid
 • Värskeid ja kvaliteetseid koostisaineid sisaldavad toidud
 • Tasakaalustatud menüü, mis sobib erinevate maitsetega ja toitumisvajadustega
 • Erinevad snäkid ja suupisted

Spa võimalused Astlanda Spordikeskuses:

 • Erinevad saunad ja lõõgastusruumid
 • Massaažid ja kehahoolitsused
 • Iluteenused ja näohooldused

Tule külasta Astlanda Spordikeskust, kus on mitu võimalust tervisliku toitlustamiseks ja mõnusa spaapuhkuse jaoks.

Ühine Astlanda Spordikeskusega

Astlanda Spordikeskus on rohkem kui lihtsalt koht treenimiseks. See on koht, kus kohtuvad spordisõbrad, kes soovivad olla aktiivsemad. Spordiklubi pakub erinevaid treeninguid ja tegevusi. Need aitavad saavutada sinu tervise- ja vormieesmärke.

Siin keskkonnas treenid koos motiveeritud inimestega. See on ideaalne koht, et leida treeninggrupp, mis sinu eesmärke toetab.

“Astlanda Spordikeskus soovib luua koosoleku koha. Siin tundub, et oleme osa suuremast kogukonnast. Just siin saame üheskoos teha midagi positiivset tervise nimel.”

Meil on professionaalid, kes aitavad su treenimisel. Nad annavad sulle juhiseid ja individuaalset tuge. Olenemata sellest, kas tahad jõusaalis treenida või rühmatreeningutes käia, siin leiame sulle parima võimaluse.

Treenerite ja spetsialistide meeskond

Meil on kogenud ja tundekspidavaid treenereid. Nad on pühendunud sinu eesmärkide saavutamisele. Pakume personaalseid treeningprogramme ja nõuandeid, mis sobivad just sulle.

TreeningtüübidTreeningkeskuse eelised
JõusaalModerna jõusaal seadmetega kvaliteetseks jõutreeninguks.
RühmatreeningudErinevad rühmatreeningud, mis pakuvad laia valikut treeningvõimalusi.
PersonaaltreeningudIndividuaalne treeningprogramm, mis keskendub sinu isiklikele eesmärkidele.

Meie spordikeskuses on ka teisi võimalusi. Näiteks saunad, spaateenused ja tervislik toit. Need lisad aitavad sul treeningutest kõik anda ja paremini taastuda.

Oota meid ja liitu Astlanda Spordikeskusega. Alustame üheskoos tervislikuma ja aktiivsema eluviisiga.

Kuidas Alustada Astlanda Spordikeskusega?

Kui oled otsustanud hakata aktiivsemaks ja liituda Astlanda Spordikeskusega, siis alustame koos. Meil on sulle mitu sammu selgitada.

Esimene asi, mida teha, on leida endale just sobiv treening. Otsi selliseid treeninguid, mis aitavad sul saavutada oma eesmärke. Astlanda pakub erinevaid treeninguid, nagu jõusaalitreeningud ja rühmatreeningud. Vali see, mis sulle kõige rohkem meeldib.

Nüüd on aeg Astlanda Spordikeskuse liikmeks saada. Liikmeks olemine annab sulle võimaluse osaleda meie tiimitegevustes ja kasutada kõiki rajatisi. Astlanda ootab sind, et saaksid meiega koos sportida.

Ära muretse, meie toetame sind kogu aeg. Meie treenerid on alati siin, et sind aidata. Astlanda pakub professionaalset juhendamist ja toetust. Astu esimene samm tervislikuma elu poole juba täna!

Photo of author

Priit Vaher