Eedeni Spordikeskus – Sinu Tervislik Valik!

Tere tulemast Eedeni Spordikeskusesse, modernsesse tervisekeskusesse. Siit leiad kõik oma treeningvajaduste rahuldamiseks vajaliku. Kvaliteetsed rajatised ja teenused aitavad parandada sinu füüsilist ja vaimset tervist. Olgu sinu eesmärk mis iganes, me oleme siin, et sulle kaasa aidata ja sind innustada.

Eedeni Spordikeskus on parim koht sinu tervislikuks valikuks. Jõusaal on varustatud parimate seadmetega ja meie treenerid aitavad sind alati. Pakume rühmatreeninguid, mis sobivad kõikidele. Ujula ja saunad ootavad sind pärast trenni taastuma ja lõõgastuma.

Eedeni Spordikeskus pole nüüd ainult treeningkoht – me oleme sinu kaaslane tervisliku eluviisi teel. Kvalifitseeritud treenerite abi ja motivatsioon aitavad saavutada oma eesmärke. Ning meil on ka personaaltreening, kus saad isikupäraseid treeninguid enda vajadusi arvestades.

Oota, kuni saad tulla avastama Eedeni Spordikeskust. Meie spordiklubi on mõeldud just sinu mugavuse ja heaolu jaoks. Oleme osa toredast kogukonnast, mis toetab tervislikku ja aktiivset eluviisi. Ootame sinu kõiki, kes soovivad parandada oma füüsilist vormi ja tervist!

Olulised märksõnad:

 • Eedeni Spordikeskus
 • treeningkeskus
 • rühmatreeningud
 • personaaltreening
 • jõusaal
 • ujula
 • saun
 • spordiklubi
 • tervisekeskus

Eedeni Spordikeskus – Meie kompleksne spordiklubi tervislike eluviiside toetamiseks

Eedeni Spordikeskus on suurepärane koht tervislike eluviiside toetamiseks. Meie rajatised ja teenused aitavad sul hoida oma füüsilist ja vaimset tervist paremana.

Me oleme valmis toetama sinu heaolu mitmel viisil. Klubis on lai valik treeninguid, moodsad treeningseadmed ja kogenud treenerid.

Keskus on loodud, et toetada sinu tervislikku elu igapäevaselt. Olenemata sellest, kas sulle meeldib jõusaal, rühmatreening või personaaltreening, leiad siit kõik vajaliku oma eesmärkide saavutamiseks.

Tervitame sind Eedeni Spordikeskuses järgmiste teenustega:

 • Jõusaal, kus saad treenida tipptasemel seadmetega ja saada personaalset treeningjuhendamist.
 • Rühmatreeningud, mis pakuvad sulle energilisi treeninguid erinevate treeningstiilidega.
 • Ujula, kus saad nautida lõõgastavat ujumist ning osaleda veetreeningutel.
 • Saunad, kus saad lõõgastuda ja puhata treeningu järel.
 • Kvalifitseeritud treenerid, kes on alati valmis sind aitama ja motiveerima.

Alusta oma teekonda tervislikuma elu poole Eedeni Spordikeskuses. Liitu meiega ja naudi suurepäraseid treeninguid, mis toovad rõõmu ja toetavad su füüsilist ja vaimset tervist. Tule külasta meid ja alusta treeninguid Eedeni Spordikeskuses!

Meie kvaliteetne jõusaal

Eedeni Spordikeskuse jõusaal on tipptasemel seadmetega varustatud. Treenerid aitavad sind kogu aeg. Nad motiveerivad ja näitavad sulle, kuidas oma eesmärke saavutada.

Siin leiad palju erinevaid seadmeid. Need sobivad nii algajatele kui kogenud treenijatele. Kas tahad lihaseid kasvatada, rasva põletada või tervist parandada – leiad kõik vajaliku.

Meie treenerid on spetsialistid. Nad aitavad sul koostada kava just sinu eesmärkide jaoks. Neil on palju teadmisi. Nad vastavad meeleldi ka kõikidele sinu küsimustele.

Turvaline treeningkeskkond

Ohutus on meil esikohal. Kõik seadmed on alati heas seisukorras. Meie turvameetmed hoiavad ära ka vigastusi.

Meie jõusaal on nüüdisaegne ja mugav. Seal saad rahus ja professionaalses keskkonnas treenida. Ruumid on avarad, puhtad ja hästi valgustatud. See teeb treeningud meeldivaks igal ajal.

Tule meie jõusaali ja veendu ise! Avasta, kuidas saavutame koos sinu treeningueesmärgid.

Eedeni Spordikeskuse jõusaalKiired faktid
Varustatud tipptasemel seadmetegaAvatud kõigile treenijatele
Kogenud treenerid juhendavad ja motiveerivadTreeni oma eesmärkide nimel
Turvaline ja professionaalne keskkondAvatud kõigil nädalapäevadel

Rühmatreeningud meie energilises keskkonnas

Eedeni Spordikeskus pakub erinevaid rühmatreeninguid. Need aitavad sul aktiivselt liikuda koos teiste motiveeritud inimestega. Nii saavutate oma eesmärgid kiiremini. Spordikeskuses on energiarohke õhkkond ja tasemel treenerid.

Rühmatreeningute valik

Meie keskuses on lai treeningvalik, sobivad paljudele. Valida saab:

 • Pilatese tunnid kehatunnetusele ja kõhulihastele.
 • Spinningutunnid, kus keskendutakse intensiivsele treeningule.
 • Zumba, mis ühendab tantsu ja treeningu lõbusalt.
 • Bodypump jõutreening lihastele.

Need on vaid mõned näited meie treeningsaalide valikust. Meil toimuvad regulaarsed tundid ja ootame sind liituma!

“Eedeni Spordikeskuses toimuvad rühmatreeningud on minu elu muutnud. Motiveeriv õhkkond paneb mind alati energiliselt tundma pärast trenni.”

– Laura, rühmatreeningute entusiast

Uuri veebisaidilt rohkem rühmatreeningute kohta. Tule naudi koos meie energilises klubis!

Personaaltreening tulemuste maksimeerimiseks

Kas otsid individuaalset treeningplaani? Meie kohe personaaltreening on just see, mida vajad. Selline treening annab sulle võimaluse töötada koos treeneriga. See treener aitab sul seada eesmärke ja jälgib nende täitmist.

Hakka tugevamaks meie personaaltreeninguga

Igaüks on unikaalne ja vajab treeninguteks spetsiaalset lähenemist. Pakume personaaltreeninguid, kus saad meie treeneri tähelepanu. Ta koostab just sulle sobiva treeningkava ja jälgib sinu arengut.

Kasu personaaltreeningust:

 • Täielikult kohandatud treeningkava
 • Individuaalne juhendamine ja tagasiside
 • Personaliseeritud eesmärkide seadmine
 • Täpne jälgimine ja progressi hindamine
 • Motivatsiooni suurendamine ja treeningmugavuse tagamine

Treeningkava näidistabel

TreeningpäevTreeningueesmärkHarjutusedKordused ja seeriad
EsmaspäevJõutreeningKükid, surumine kangiga, lõuatõmbed, kõhulihaste harjutused3×12, 4×8, 3×8, 3×15
KolmapäevKardiotreeningKõnd/jooks jooksulindil, velotreening30 minutit, 20 minutit
ReedeVenitusharjutusedÜlakeha ja alakeha venitusharjutused10-15 minutit

Personaaltreeningu abil saavutad oma eesmärgid kiiremini ja kindlamalt. Võta meiega ühendust ning broneeri personaaltreening juba täna!

Lõõgastu meie ujulas ja saunades

Peale trenni on hea olla meie ujulas ja saunades. Seal saad ujuda või osaleda veetreeningutes. Saunad aitavad sul puhata ja taastuda.

Lõõgastav ujumine ujulas

Meie ujumisbassein on puhas ja soe, ideaalne kohake lõõgastumiseks. Tegeleda saab rahuliku ujumisega, mis aitab pärast trenni taastuda.

Veetreeningud ujulas

Meie keskuses toimuvad erinevad veetreeningud. Need on hea viis oma vastupidavuse parandamiseks ja lihaste tugevdamiseks. Treenerid aitavad sul treeningut nautida turvaliselt.

Saunad puhkuseks ja taastumiseks

Tule meie sauna pärast treeningut puhkama ja taastuma. Meie saunakeskkond aitab sul pingetest vabaneda. Naudi lõõgastust ja hubast atmosfääri.

UjulaSaunad
Pikkus25 meetrit
Laius12 meetrit
Vee temperatuur28-30 kraadi60-80 kraadi
VeetreeningudJah
LeiliruumidJah

Meie kvalifitseeritud treenerid ja motivatsioon

Meie spordikeskuses on alati kvalifitseeritud treenerid, kes sind aidata tahavad. Nad pakuvad vajalikke juhiseid ja motiveerivad sind, et jõuda treeningueesmärkideni. Kui tahad kaalust alla võtta, lihaseid kasvatada või tervist parandada, oleme siin suunamas ja toetamas.

Meie treenerid tunnevad palju erinevaid treeningmeetodeid. Nad loovad sulle personaalse treeningkava vastavalt sinu eesmärkidele. Lisaks annavad nad toitumisalast nõu, et saavutaksid tippvormi.

Meie treenerid on väga pädevad ja pidevalt enesearenduses. Neil on erinevaid sertifikaate ja diplomeid. Nad jälgivad alati uusi suundumusi treeningmaailmas ja pakuvad seega parimat kogemust.

Treeningmotivatsiooni tõstmine

Treeningmeele pidamine võib olla raske, eriti pikema aja järel. Kui tunned, et on keeruline jätkata, aitavad meie treenerid sul leida uut motivatsiooni ja innustada.

Nad toetavad sind treeningutel ja ka emotsionaalselt. Nad aitavad sul saada selgust oma eesmärkides ja tulla toime raskustega. Nii sa ju kulged positiivselt oma treeningute suunas.

“Motiveeritus on edu alus. Usalda meid ja laseme sul igal sammul särada.” – Eedeni Spordikeskus

Meie treenerid leiavad, et treenimine peab olema lõbus ja rahuldust pakkuv. Nad aitavad sul leida meeldivaid treeninguid. Nad loovad positiivse õhkkonna, kus saad ennast proovile panna ja areneda oma parimaks versiooniks. Meie treenerid tagavad, et tunned end motiveerituna ja naudivad iga treeningut.

TreeneridEripärad
Mari LiisErinevate treeningmeetodite oskuslik rakendamine
JürgenPaindlik arusaam erinevat tüüpi treeningutest
KristinaEriline oskus motiveerida ja toetada uusi treenijaid

Treeni sobivaimal ajal

Eedeni Spordikeskus pakub treeninguid siis, kui see sulle kõige paremini sobib. Vali erinevatel kellaaegadel toimuvate treeningtundide vahel oma lemmik. Vabadus treenida vastavalt enda graafikule ja kohustustele.

Õige aeg treenimiseks aitab hoida motivatsiooni ja energiat. Alustada võid hommikuti enne tööd, peale tööd või isegi nädalavahetusel. Eedeni Spordikeskus ootab sind alati!

Pakkudes erinevaid treeningstiile ja -intensiivsusi, leiad kindlasti sobiva. Valikus on näiteks aeroobika, jõutreening ja pilates. Nende abil saavutad oma treeningueesmärgid.

Treeningtundide esinduslik valik

Eedeni Spordikeskuse treeningkava sobib kõigile, sõltumata kogemustest või eelistustest. Meie populaarsete tundide hulka kuuluvad näiteks:

 • Rühmatreeningud
 • Bodypump
 • Spinning
 • Zumba
 • Terviseklubi

Meie kõikidel tundidel on oma erilised võlud ja eesmärgid. Samas on peamiseks eesmärgiks tagada sulle nauditav ja tulemuslik treening.

Vali meie kirevast treeningkavast endale sobiv aeg. Leiad kindlasti tunde, mis sulle meeldivad ja eesmärkidele vastavad. Anna endale võimalus osaleda meie energilistes treeningutes!

Liikmelisus ja hinnad

Kõik vajalik info meie spordikeskuse liikmelisuse ja hindade kohta on kättesaadav kodulehel. Seal on erinevaid liikmelisuse võimalusi, et igaüks leiaks endale just sobiva. Hinnad on tehtud taskukohaseks kõigile.

PakettHind (kuus)Liikmelisuse kestusTeenused
Alustaja pakett€251 kuuJõusaal, rühmatreeningud
Edasijõudnute pakett€403 kuudJõusaal, rühmatreeningud, personaaltreening
Profi pakett€506 kuudKõik teenused (jõusaal, rühmatreeningud, personaaltreening, ujula, saun)

Meil on erinevaid liikmelisuse võimalusi, et rahuldada igasuguseid vajadusi. Loodame leida teile sobiva lahenduse, olenemata sellest, milliseid treeninguid eelistate. Treeningute tegemine peaks olema lihtne ja mõnus.

Tule ja liitu Eedeni Spordikeskuses – vali endale sobiv liikmelisus ning hakka tervislikult treenima meie kaasaegsetes tingimustes!

Võta meiega ühendust ja tule meiega treenima!

Kui tahad treenida Eedeni Spordikeskuses, siis võta meiega ühendust. Tervitame uusi liikmeid avasüli. Aitame sul avastada meie rajatisi ja teenuseid. Meie eesmärk on pakkuda parimat kohta tervise edendamiseks. Siit leiad toetava keskkonna oma eesmärkide saavutamiseks.

Oleme mitmekülgne spordiklubi. Pakume laia valikut treeninguid. Saad kasutada kvaliteetset jõusaali või osaleda rühmatreeningutes. Meie ujula ja saunad on avatud lõõgastumiseks. Meie treenerid aitavad ja motiveerivad sind.

Tule treeni ja naudi tervislikku elustiili Eedeni Spordikeskuses. Pakume sõbralikku ja energilist keskkonda. Varustatud oleme tipptasemel seadmetega. Meie teenused on loodud sinu vajadusi silmas pidades. Võimalus oma füüsilist ja vaimset tervist parandada on siin. Võta meiega kohe ühendust!

Photo of author

Priit Vaher