Forelli Spordikeskus: Tervist ja Energia!

Tere tulemast Forelli Spordikeskusesse. See on ideaalne koht, kus veeta aktiivne puhkus ja nautida kalapüüki. Koha looduslik ilu annab võimaluse tunda end energilisena. Siin saad teha mitmeid sportlikke tegevusi.

Olulised punktid:

 • Forelli Spordikeskus on unikaalne spordikeskus Eestis
 • Pakume kalapüüki looduskaunis keskkonnas
 • Soodustame aktiivset eluviisi ja sportlikku tegevust
 • Pakume state-of-the-art rajatisi ja teenuseid
 • Korraldame erinevaid üritusi ja treeninglaagreid

Unikaalne spordikeskus Eestis

Forelli Spordikeskus Eestis pakub ainulaadset spordielamust. Siin leidub tegevusi kõikidele spordisõpradele. Olgu lemmikuks kalapüük, matkamine, ujumine või muu, meil on midagi igale külalisele uskumatut.

Rajatised on loodud, et pakkuda mugavat sportimist. Soovid jõusaalis vormis püsida või tennisemängu nautida? Meie kaasaegsed rajatised võimaldavad sul leida just enda meelepärase spordiala.

Meie toetav meeskond aitab sul eesmärke saavutada. Nii algajad kui kogenud saavad siit treeninguteks ja võistlusteks kõik vajaliku. Tule ja avasta, mis meil pakkuda on.

RajatisedTeenused
JõusaalSportlikud üritused
TenniseväljakTreeningprogrammid
JalgpalliväljakSpordivarustuse rent
RattarajadSpordimassaaž

Kalapüük looduskaunis keskkonnas

Kalapüük meie kohas on midagi enamat kui sport. Siin saad olla ilusates kohtades järvedes ja jõgedes. Olenemata su kogemusest, pakuvad meie veekogud unustamatuid elamusi.

Meie veed on rikkad forelli poolest. Forellid armastavad just siin ujuda. Nende tahe võidelda ja jõud on imetlusväärsed, pakkudes kalamehele palju rõõmu.

Kalapüük liidab sind loodusega. Kuigi see on oma tegevus, viib see su kokku ümbritseva loodusega. Meie keskuses saab nautida vaikust ja maha jätta igapäevaelu mured.

See loob väga ilusa kogemuse igaühele, kes on tundlik ilule.

Forell Spordikeskuses pakume:

 • Kalapüüki maalilistes järvedes ja jõgedes
 • Ülimaid kalakogemusi koos rikkaliku forellipopulatsiooniga
 • Väärtuslikku aega ümbritsevas looduses

“Kalapüük on rohkemat kui lihtsalt harrastus, see on võimalus kogeda lähedast sidet loodusega ja unustada end hetkeks igapäevarutiinist.” – Kalamees Martin

Aktiivne eluviis ja sportlik tegevus

Forelli Spordikeskus toetab aktiivset alanud eluviisi ja sportimist. Meie eesmärk on pakkuda erinevaid spordivõimalusi. Nende hulka kuuluvad tennis, jalgpall, rattasõit, jooks, ujumine ning palju muud.

“Sport on heaolu võti. See aitab hoida keha tervena ja vaimu erksana.” – Jackie Joyner-Kersee

Meie keskuses leiad midagi harrastajale kõigis elu etappides. Hoolimata sinu kogemusest, on meie keskuses midagi just sulle.

Me oleme uhked oma kvaliteetrainingvõimaluste üle, mis vastavad kõrgeimatele nõudmistele. Saad oma oskusi parandada ja uusi väljakutseid leida meie spordisaalides ja treeningpiirkondades.

Miks valida aktiivne eluviis?

Regulaarne füüsiline aktiivsus on ülioluline tervise seisukohast. Siin on mõned peamised põhjused, miks see nii on:

 • Tugevdab südant ja vereringet
 • Võitleb stressi vastu ja parandab meeleolu
 • Parandab üldist tervist ja vähendab haiguste riski
 • Aitab kaasa paremale unele ning suurendab energiataset
 • Edendab eneseusu ja enesehinnangut

Kui tahad aktiivselt ja tervislikult elada, siis oled meie juures õigel teel. Ootame sind Forelli Spordikeskuses oma füüsilise vormiga tegelema.

Meie sportlike tegevuste valik

SpordialaKirjeldus
TennisMängi sõpradega tennisematši meie professionaalsetel väljakutel.
JalgpallKogu tiim kokku ja lööme palli meie kaasaegsel jalgpalliväljakul.
RattasõitTule avastama meie kauneid maastikke ja matkaradu rattasõidu abil.
JooksTee jooksuring spordikeskuse ümbruskonnas ja naudi aktiivseid hetki looduses.
UjumineViis basseini lõõgastumiseks, ujumiseks ja treenimiseks.

Meie spordikeskuses on veel palju teisi spordialasid, mida avastada. Vali oma lemmik ning me toetame sinu sportlikul teekonnal.

Puhkus looduskaunis kohas

Forelli Spordikeskus on tõeline paradiis puhkuseks looduses. Siin saad nautida rahu ja lõõgastuda. Rohelus ümbritseb sind igalt poolt.

Kas armastad aktiivset puhkust või imetleda loodust? Meie koht vastab kõigile sinu soovidele.

“Forelli Spordikeskus on mu lemmik koht puhkamiseks. Loodus on siin lihtsalt imeline, pakub rahu ja vaikust. Isegi spordihuvilistele on tegevust piisavalt. Soovitan kõigile, kes armastavad loodust ja sporti!”

– Maria, rahulolev klient

Forelli keskus pakub looduse ilu ja rahu. See on koht, kus lõõgastuda, kas jalutades või järve ääres istudes. Siin on tegevusi nii lõõgastujatele kui ka spordisõpradele.

Puhkus aktiivse eluviisi ja looduse keskel

Forelli Spordikeskus on just sinule, kes armastab aktiivset puhkust looduses. Siin on spordiharrastajatele erinevaid tegevusi, alates matkadest kuni veespordini.

PuhkustegevusAsukoht
KalapüükJärved ja jõed meie keskuses
MatkamineLoodusrajad meie ümbruses
JalgrattasõitRattarajad meie keskuse lähedal

Meie keskus sobib hästi perepuhkuseks või romantiliseks põgenemiseks. Siin saate nautida loodust ja veeta aktiivset puhkust.

Tule külasta meie looduskaunist keskust ja ela üks unustamatu puhkus!

State-of-the-art rajatised ja teenused

Forelli Spordikeskus on uhke, et saame sulle pakkuda tipptasemel rajatisi ja teenuseid. Meie eesmärk on aidata luua sinu jaoks parim sportlik puhkuse ja enesearendamise keskkond.

Kasutades meie võimalusi, saad nautida muretut ja lõbusat spordielamust.

“Meie moodsad spordikeskuse hoone, jõusaalid, spordiväljakud ja muud hüved tagavad sulle parima teeninduse. Kõik rajatised on hästi hooldatud ja varustatud parimate seadmetega.

Kvaliteetsete teenuste ja toetava personali abil kindlustame, et jõuad oma sportlikud eesmärgid.”

Spordikeskuse rajatised

Forelli Spordikeskusel on lai valik rajatisi, mis teevad su treeningud paremaks. Siin on meie peamised rajatised:

RajatisKirjeldus
Spordikeskuse hooneKaasaegne ja avar hoone, riietusruumide, duširuumide ja sauna mugavustega.
JõusaalidVarustatud tipptasemel seadmetega ja abiks on kvalifitseeritud juhendajad jõutreeninguks.
SpordiväljakudHeas seisukorras ja kvaliteetseid pindu erinevate spordialade jaoks, nagu jalgpall, tennis ja korvpall.
BasseinUjumisbassein, mis pakub nii treeningut kui ka lõõgastust veemassaaži vormis.
SpaaHubane spaa, kus saab pärast treeningut või pikka päeva lõõgastuda ja ennast hellitada.

Meil on kõik, mida vajad, olenemata sellest, millist spordiala eelistad. Lisaks on meie treenerid sina toetamas. Nad aitavad sul saavutada oma sportlikud eesmärgid.

Toitlustus ja majutus

Forelli Spordikeskus on suurepärane koht, kus saab head toitu nautida ja ööbida. Restoranis on mitmekesine menüü. Seal on nii tervislikke salateid kui ka rikkalikke pearoogasid.

Meie peakokad valmistavad kõik toidud värskena. Nad kasutavad parimaid hooajalisi koostisosi. Restoran on hubane ja stiilne, luues toreda keskkonna toidu nautimiseks.

Majutusvõimalused on samuti suurepärased. Valikus on erinevad ruumid vastavalt soovidele. Kõik ruumid on avarad, mugavad ja täis vajalikke mugavusi.

Majutust on ka võimalik soodsatel tingimustel saada. See teeb sinu puhkuse muretuks. Kas soovid lõõgastuda või pärast trenni taastuda, siin leiad ideaalse koha.

“Meie soov on, et igaüks elaks Forelli Spordikeskuses unustamatu hetke. Me püüdleme ülima kvaliteedi poole mitte ainult spordis, vaid ka söögi ning ööbimisele.

Oleme taotlenud suurepärast toitu ja mugavust, et igaüks saaks nautida oma sportlikku puhkust.””

Sa saad valida erinevate toitlustus- ja majutusvariantide vahel. Meie personal on alati valmis aitama ja nõu andma. Ootame sind Forelli Spordikeskuses, kus saad nautida meeldejäävat puhkust koos hea toidu ja ööbimisega.

ToitlustusMajutus
Restorani menüüMugavad majutusruumid
Mitmekesised toidudAvarad ja hubased ruumid
Tervislikud valikudVajalikud mugavused
Põnevad maitseelamusedTasuta WiFi-ühendus

Üritused ja treeninglaagrid

Forelli Spordikeskus korraldab palju üritusi ja treeninglaagreid. Meie eesmärk on arendada sinu oskusi harrastusalal. Siit leiad midagi uut ja huvitavat, oled sa püsiklient või uustulnuk.

“Meie üritused ja laagrid pakuvad palju põnevust. Sa kohtud spordifännide ja samasuguse kirega inimestega. Osale suurüritustel või keskendu treeningsessioonidele, mis aitavad sinu eesmärkideni jõuda.”

– Liisi Kask, Spordikeskuse juhataja

Spordisündmused

Spordisündmused on suurepärane võimalus tipptasemel võistlusi näha. Meil on võistlusi mitmeks spordialaks koos toredate auhindadega. See on kõikidele spordisõpradele.

Treeninglaagrid

Kogenud sportlastele ja oskusi arendada tahtjatele on treeninglaagrid. Pakume individuaalset juhendamist mitmes erinevas spordialas. Õpid uusi tehnikaid ja arendad füüsilist vormi.

Ürituse kuupäevÜritusRegistreerumine
10. juuli 2022Jalgpalli võistlusRegistreeri siin
25. juuli 2022TenniseturniirRegistreeri siin
5. august 2022JooksulaagerRegistreeri siin

Ootame, et tuleksid meie üritustele ja laagritesse. Siin saad nautida palju tegevusi ja kohtuda spordisõpradega. Liitu meiega ja arendame koos oma harrastusalaga seotud teadmisi!

Lapsed ja perekeskne tegevus

Forelli Spordikeskus sobib suurepäraselt kogu perele. Siin on mitmekülgne valik spordialasid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Saate koos lõbutseda ja veeta aega värskes õhus. See on võimalus nautida sportlikku puhkust koos pereliikmetega.

Aktiivne puhkus lastele

Me soovime innustada lapsi rohkem liikuma ja spordiga tegelema. Meie spordikeskus võimaldab neil proovida jalgpalli, tennist, korvpalli ja palju muud. Siin leiab iga laps midagi huvitavat oma maitsele vastavalt.

“Mu lapsed armastavad Forelli Spordikeskust. Nad leiavad siit alati midagi uut ja põnevat. See on suurepärane koht, kus loovad uusi sõpru ja naudivad koos oma perega aktiivset elu.”

– Ema nimega Kristiina

Perekeskne tegevus

Siin on mitmeid tegevusi, mis lõbustavad terve pere. Võite mängida tennist või korvpalli, jalutada looduses või pidada piknikku järve ääres. Meil saate veeta aega koos ning luua unustamatuid hetki koos.

Treeningud lastele

Meie keskus pakub spetsiaalseid treeninguid lastele. Kvalifitseeritud treenerid aitavad arendada laste oskusi erinevates spordialades. Pakume ka rühmatreeninguid, kus saab õppida meeskonnatööd ja suhelda.

SpordialaTreeningute aegVanuserühm
JalgpallEsmaspäeviti ja kolmapäeviti 16:00-17:307-10 aastased
TennisTeisipäeviti ja neljapäeviti 15:00-16:305-8 aastased
KorvpallKolmapäeviti ja reedeti 17:00-18:309-12 aastased

Tulge veetke päev Forelli Spordikeskuses. Ootame teid põnevaid spordialasid katsetama. Nautige sporti ja lõõgastavat ajaviidet kogu perega.

Tule ja külasta Forelli Spordikeskust!

Oleme õnnelikud, et saadame sulle kutsungi Forelli Spordikeskusesse. Kutsume kõik sõbrad ja perekonna veetma koos meiega imelist aega. Meie looduskaunis keskus pakub parimat sportlikku puhkust, kus saab nautida Eesti kaunist loodust.

Forelli Spordikeskus on ideaalne koht aktiivseks ajaveetmiseks. Siin midagi leidub nii spordisõbrale kui looduses lõõgastujale. Meil on moodsad rajatised, rikkalik kalavaru ja palju mitmekülgseid tegevusi, et teha su puhkus meeldejäävaks.

Tule külasta Forelli Spordikeskust juba täna. Naudi lõbusaid spordialasid, rahulda oma kalapüügihimu ja imetle Eesti loodust. Meie sõbralik tiim ja tipptasemel teenindus muudavad su puhkuse nauditavaks. Ära maga maha võimalust külastada meie keskust!

Photo of author

Priit Vaher