Alesti Spordikeskus: Sinu Tervislik Eluviis

Tere tulemast Alesti Spordikeskusesse! Oleme sinu tervise ja heaolu toetajad. Meil on mitu liiki treeninguid ja tervislikke valikuid, mida nautida. Spordikeskus on üks Eesti paremaid, ootame sind siia!

Võtmepunktid:

 • Alesti Spordikeskus pakub mitmekülgset treeningvalikut
 • Liitu meie treeningkeskusega ja naudi tervislikku eluviisi
 • Treeni jõusaalis ja saavuta soovitud tulemused
 • Osale meie rühmatreeningutes, mis sobivad kõigile huvilistele
 • Naudi mitmekülgseid sporditegevusi ja vaheldust treeningutesse

Liitu meie treeningkeskusega

Tervitame sind Alesti Spordikeskuses! Siin saad osa mitmekülgsetest treeningutest ja teha tervislikke valikuid. Oleme parim paik kõigile, kes armastavad sporti ja tervislikku elustiili.

Meie pakkumised hõlmavad jõusaali, rühmatreeninguid ja palju muud. Ootame sind, et hakkaksid meiega treenima!

Aleste Spordikeskuse eelised:

 • Mitmekülgne treeningvalik
 • Professionaalsed treenerid
 • Hea treeningvarustus
 • Sõbralik ja motiveeriv õhkkond

“Alesti Spordikeskus on minu jaoks parim koht, kus enda kehalist vormi arendada. Treeningud on mitmekülgsed ja treenerid alati abivalmid.” – Kati, rahulolev klient

Tule ja leiame koos uusi võimalusi tervisliku eluviisi edendamiseks. Meie eesmärk on aidata sul oma treeningu-eesmärke saavutada nii, et treeningud oleksid rõõmsad.

Meie treeningkeskuse pakutavad teenused:

TreeningteenusKirjeldus
JõusaalTreening võimalus mitmekülgsete seadmetega. Sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
RühmatreeningudHuvitavad ja motiveerivad treeningud erinevate treeningstiilide ja liikumisvõimalustega. Saad valida endale sobivad tunnid.
PersonaaltreeningudÜks-ühele treeningud treeneriga, kes kohandab treeningprogrammi vastavalt sinu eesmärkidele ja vajadustele.

Treeningkeskuse asukoht ja lahtiolekuaeg:

Alesti Spordikeskus asub Tallinnas Mere puiestee ääres. Avatud oleme E-R 6.00-22.00, L-P 9.00-19.00.

Tule meie keskusesse juba täna ja saa osa meie rahulolevate klientide ühendusest. Ootame sind tervislikke valikuid tegema!

Treeni meie jõusaalis

Meie spordikeskuse jõusaal on suurepärane koht sportimiseks ja treenimiseks. Siin on palju erinevaid treenimisseadmeid. Meil töötavad kogenud treenerid, kes aitavad sul paremaks saada.

Valikus on mitmesugused jõu- ja vastupidavustreeningu masinad. Need aitavad treeninguid sinu eesmärkide järgi kohandada. Olgu see lihaste tugevdamine, kaalulangetus või vormi parandamine, leiad meie jõusaalist vajaliku.

Kas oled alles alustamas või juba kogenud sportlane? Meie jõusaal on siis just õige koht. Treenerid aitavad valida õiged harjutused ja jälgivad sinu edusamme. Koos treeningpartneritega on treenimine nii tulemuslik kui ka lõbus.

Meie jõusaal pakub ka teistsuguseid treeninguid. Näiteks vabade raskuste, TRX-rihmade ja kummilintide kasutamist. Seeläbi saad treenida kogu keha, arendada tugevust, tasakaalu ja liikuvust.

Kokkuvõttes on meie jõusaal suurepärane koht treeningute mitmekesistamiseks ja tugeva keha arendamiseks. Tule külla ja saad aru, miks nii paljud meid eelistavad!

Rühmatreeningud meie spordikeskuses

Tere tulemast Alesti Spordikeskusesse! Siin ootavad sind põnevad rühmatreeningud. Need on hea viis tegeleda tervislikult sportimisega. Olgu su siht kaalulangetus, lihaste kasvatamine või aktiivse elu hoidmine, meie aitame.

Rühmatreeningud kõigile eesmärkidele

Meie spordikeskuse treeningud annavad võimaluse trenni teha koos teistega. Olenemata sinu eesmärgist, leiad kindlasti meie programmist endale sobiva. Meie treenerid on osavad ja aidates sinu tulemusi saavutada.

Siit leiad sobiva treeningu, oled sa uustulnuk või vana kala. Treeningud on lõbusad ja mitmekesised, seda nii vaimule kui kehale.

Erinevad rühmatreeningute stiilid

Meie spordikeskuses on palju erinevaid treeninguid:

 • Kehakaalu treeningud
 • Kikboks
 • Pilates
 • Jõutreeningud
 • Zumba

Igal stiilil on midagi uut ja põnevat pakkuda. Vali endale sobiv treening ja alusta teekonda juba täna!

Meie rühmatreeningute ajakava

Siin on, mida me pakume:

TreeningAegInstruktor
Kehakaalu treeningudEsmaspäev ja kolmapäev 18:00-19:00Mari Lääts
KikboksTeisipäev ja neljapäev 17:30-18:30Martin Kõiv
PilatesKolmapäev ja reede 10:00-11:00Kristiina Tamme
JõutreeningudEsmaspäev ja neljapäev 19:30-20:30Tõnis Ots
ZumbaTeisipäev ja reede 19:00-20:00Katrin Välja

Loome sobiva ajakava. Nii saad treeningud lihtsalt oma päevaplaani panna. Pakume ka personaaltreeninguid, kui vajad individuaalset tähelepanu.

Oled oodatud meiekeskusesse juba täna! Avasta kõik, mida pakume. Rühmatreeningud aitavad sul leida tervisliku ja aktiivse elustiili. Siin saavad kokku kõik, kel sport südamel.

Mitmekülgsed sporditegevused

Pakume mitmekülgseid sporditegevusi, et igaüks leiaks midagi endale. Meie eesmärk on hoida treeningud huvitavad ja lõbusad. Kõik harrastajad ja aktiivsed inimesed on oodatud meiega liituma, olgu nad siis algajad või kogenud sportlased.

Rühmasporditreeningud

Tule ja proovi meie rühmatreeninguid. Treenerite juhendamisel saad ennast kõvasti proovile panna. Need trennid sobivad ideaalselt neile, kes armastavad koostööd ja vajavad trenni ajal paindlikkust.

Võistlused

Kui armastad võistelda, siis meil on midagi sulle. Osale meie võistlustel ja näita oma oskusi. Võistlustel osalemine annab hea võimaluse end proovile panna ja lisaks kohtud uute spordisõpradega.

Lõbusad üritused

Meil on ka palju lõbusaid üritusi. Need üritused toovad trenni lõõgastust ja naudingut. Ootavad sind spordimängud, väljasõidud ja muud kaasahaaravat, kus saad uute ja vanade sõpradega koos aega veeta.

Tervislikud saunad

Treening järel on tähtis keha lõõgastada. Meie saun aitab stressi leevendada ja vereringet parandada. Lisaks saad saunas aega endale võtta ja keha hellitada.

SporditegevusKirjeldus
JõusaalPakume suurepäraseid treenimisvõimalusi jõusaalis, kus saad kasutada mitmekülgseid treeningseadmeid ja saavutada soovitud tulemusi.
JõusaalPakume suurepäraseid treenimisvõimalusi jõusaalis, kus saad kasutada mitmekülgseid treeningseadmeid ja saavutada soovitud tulemusi.
JõusaalPakume suurepäraseid treenimisvõimalusi jõusaalis, kus saad kasutada mitmekülgseid treeningseadmeid ja saavutada soovitud tulemusi.
JõusaalPakume suurepäraseid treenimisvõimalusi jõusaalis, kus saad kasutada mitmekülgseid treeningseadmeid ja saavutada soovitud tulemusi.

Tervislik eluviis Alesti Spordikeskuses

Meie spordikeskuses soosime tervislikku eluviisi ja anname vajalikke võimalusi. Pakume abi toitumise, kehalise aktiivsuse ning heaoluga seotud küsimustes. Siin on õiged vahendid ja juhendamised, et aidata Sul tervislikult elada.

Toitumine

Tähtis osa tervislikust elustiilist on õige toitumine. Alesti Spordikeskuses on tervisliku toitumise kohvik. Sealt saad head toitu, mis on loodud spetsiaalselt sportlastele.

Menüüs on palju puu- ja juurvilju, kvaliteetseid valke ning tervislikke süsivesikuid.

Kehaline aktiivsus

Regulaarne liikumine on tervisele hea. Meie spordikeskuses on palju treeningvõimalusi. Valida saad jõusaalitreeningute, rühmatreeningute või välitegevuste vahel.

Meie treenerid aitavad ja motiveerivad sind, et saavutaksid oma eesmärgid.

Üldine heaolutunne

Hea tervis tähendab ka heaolutunnet. Meie spordikeskuses saad puhata ja lõõgastuda. Pakume spaahooldusi, Soome sauna ja basseinis ujumist.

Alesti Spordikeskus on hubane koht, kus hoolitseda oma tervise eest.

Eelised tervislikku eluviisi järgides:Kasu Alesti Spordikeskuses treenides:
 • Parandab füüsilist vormi ja vastupidavust
 • Aitab kaalulangetamisel ja kehakaalu kontrollimisel
 • Tugevdab immuunsüsteemi ja parandab üldist tervist
 • Vähendab stressi ja parandab meeleolu
 • Saad ligipääsu mitmekülgsele treeningvarustusele
 • Osaleda spetsialistide juhendatud treeningutel
 • Liituda tervisliku toitumise kohviku toiduvalikuga
 • Kasutada spaa ja lõõgastusvõimaluste teenuseid

Spordikeskused Eestis

Alesti Spordikeskus on üks juhtivaid Eestis. Selle keskus pakub laia valikut treeninguid. Lisaks on seal kvaliteetne teenindus ja keskendutakse tervislikule elule.

Meie keskuses on erinevaid treeninguid. Alates jõusaalist kuni spordivõistlusteni, leidub midagi igale spordisõbrale.

Me siin Alestis hoolime, et teenindus oleks tipptasemel. Meie treenerid toetavad sind su tervislikul teekonnal. Nad on kogenud ja abivalmid.

“Oleme uhked selle üle, et oleme partneriks paljudele inimestele nende tervisliku eluviisi teekonnal. Meie eesmärk on luua keskkond, kus inimesed saavad end vaimselt ja füüsiliselt tugevana tunda ning nautida sportlikku aktiivsust.”

Tutvu meie treeningute ja teenustega

TreeningudKirjeldus
JõusaalLaia valikuga treeningseadmed ning personaalne juhendamine
RühmatreeningudMitmesugused treeningud erinevatele huvialadele
Võistlused ja üritusedOsale erinevatel võistlustel ja spordiüritustel

Usaldame, et meie keskus täidab kõik su ootused. Ootame sind Alesti Spordikeskusesse!

Uus trennihooaeg Alesti Spordikeskuses

Uus trennihooaeg on alanud Alesti Spordikeskuses! Oleme väga põnevil, et saame jagada uusi treeninguvõimalusi. Meie keskus aitab sul saavutada tervislikku eluviisi. Liitu juba täna, et osaleda erinevates treeningutes ja üritustel.

Meie jaoks on tähtis tervislik ja aktiivne elu. Uus hooaeg toob kaasa treeningud, mis sind motiveerivad. Nad aitavad saavutada just sinu soovitud tulemusi. Kas sa tahad kaalu kaotada, lihaseid treenida või lihtsalt ennast hästi tunda? Meil on sobivad programmid olemas.

Personaaltreening annab sulle täpsemat juhendamist. See aitab sul kiiremini oma eesmärke saavutada. Meie treenerid on professionaalid, kes sind iga sammu juures toetavad.

Meie keskus on ka koht, kus sõbrad kokku saavad. Siin toimuvad erinevad üritused, mis teevad treenimise huvitavaks. Osaleme võistlustel, korraldame temaatilisi treeninguid ja võimaldame uute inimestega tutvumise. See muudab treeningud rõõmsamaks.

Alusta oma uut trennihooaega juba täna Alesti Spordikeskusega. Meie eesmärk on, et sa avastaksid, kui tore on olla tervislik ja treenitud. Liitumine on väga lihtne – tule kohapeale või võta meiega ühendust. Ootame sind siin!

Sinu parim valik tervislikuks eluviisiks

Kui tahad oma elu paremaks muuta, vali Alesti Spordikeskus. Siin saad kõik, et olla heas vormis ja elada tervelt.

Külasta Alesti Spordikeskust juba täna

Ära oota enam! Külasta Alesti Spordikeskust nüüd ja avasta uued võimalused. Meie keskus aitab sul elada tervislikult ja nautida treenimist.

Me hoolime, et saaksid parima treeningkogemuse. Meil on palju erinevaid treeningvahendeid ja grupitreeninguid. Meie treenerid aitavad ja juhendavad sind alati.

Tule liitu Alesti Spordikeskusega kohe! Avastad tervisliku elu läbi meie mitmekülgsete võimaluste. Ole teretulnud meie positiivsesse ja toetavasse keskkonda.

Photo of author

Priit Vaher