Võru Spordikeskus – Sinu Tervise Heaks

Tere tulemast Võru Spordikeskusele! Oleme siin, et sind toetada treenimisel ja sporditegemisel. Meie keskus aitab sul paremas vormis olla. Lisaks saad siin nautida sportlikku elu.

Oleme mitmekülgne keskus, kus on palju erinevaid tegevusi. Liitu meiega ja hakka tervislikumaks!

Võru Spordikeskuse peamised punktid:

 • Laia valikuga treeningud sinu vormi parandamiseks
 • Kvaliteetsed treeningseadmed ja professionaalsed treenerid
 • Ujula võlud ja veeharjutuste võimalused
 • Erinevad sportlikud teenused, sealhulgas füsioteraapia ja personaaltreeningud
 • Ajakavad, mis sobivad igale spordisõbrale

Me hoolime sinu heaolust ja soovime, et tunneksid rõõmu treenimisest. Kutsu ka sõbrad ja pere meie juurde. Meie keskus ootab sind avastama!

Külasta Võru Spordikeskust

Tere tulemast Võru Spordikeskusesse! Ootame kõiki spordisõpru, kes otsivad häid treeningukohti. Meie keskus on avatud kõigile, pakkudes treeninguid, jõusaali ja ujumist. Ootame teid avastama kõike, mida meil pakkuda on!

Iga spordisõber leiab meie juures midagi meelepärast. Siin saate oma jõudu proovile panna jõusaalis või osaleda lõbusatel rühmatreeningutel. Ka ujumisvõimalused on meil suurepärased.

“Võru Spordikeskus on minu lemmikkoht treenimiseks. Siin on alati meeldiv ja sõbralik õhkkond ning suurepärased treenerid, kes aitavad sul saavutada oma eesmärke.”

– Anna, rahulolev klient

Tutvu meie spordikeskuse võimalustega

Alljärgnev tabel näitab, mida meie spordikeskus pakub:

TreeningudJõusaalUjula
– Rühmatreeningud: aeroobika, jooga, jõuharjutused
– Personaaltreeningud: treeneri juhendamisel
– Kvaliteetsed treeningseadmed
– Professionaalsed treenerid
– Veeharjutused
– Ujumistunnid
– Peadupa avamänguvõimalus

Võru Spordikeskuses saate tegeleda just sellega, mis teile meeldib. Pakume palju erinevaid tegevusi.

Järgmisena räägime lähemalt meie treeningutest. Tutvustame, mida huvitavat saate meilt leida.

Mitmekülgsed treeningud Võru Spordikeskuses

Võru Spordikeskus pakub palju erinevaid treeninguid. Need aitavad sul saavutada tervislikumaid eluviise ja paremat vormi. Siit leiad erinevaid treeningvõimalusi, nagu rühmatreeningud ja isiklikud treeningud.

Rühmatreeningutes võid osaleda mitmel tunnil. Näiteks jõusaal, aeroobika ja jooga. Need aitavad sul treenida koos teiste inimestega ja saavutada oma eesmärke.

Personaaltreeningutes treenid sa spetsiaalsetel trennikavadel. Need on loodud just sinu jaoks.

Meie trennid sobivad kõigile, olenemata vanusest või kogemustest. Meie kogenud treenerid aitavad sul igal sammul. Olgu sinu eesmärk taastuda vigastustest, kaotada kaalu või olla lihaselisem, meil on selleks sobilik trenn.

Tutvu meie treeningute valikuga:

 • Jõuharjutused
 • Aeroobika
 • Jooga
 • Pilates
 • Kickboxing
 • Zumba
 • Tantsutreeningud

Lisaks eelmainitutele on meil veel palju muud. Kui tahad rohkem infot, külasta meie veebisaiti või võta meiega ühendust. Tule ja liitu meie mitmekülgsete treeningutega, et avastada uued võimalused enda jaoks!

RühmatreeningKestvusTreener
Jõuharjutused60 minutitKati Kask
Aeroobika45 minutitMari Mets
Jooga75 minutitLiis Lepik
Pilates60 minutitKati Kask
Kickboxing60 minutitMarko Meresmaa
Zumba60 minutitMari Mets
Tantsutreeningud60 minutitLiis Lepik

Treeni Võru Spordikeskuse jõusaalis

Meie jõusaalis on tipptasemel treeningseadmed ja kogenud treenerid. Nad aitavad teil saavutada oma unistuste tulemusi. Olgu siis eesmärgiks lihaste kasvatamine, kaalu langetamine või lihtsalt tervise parandamine – meie jõusaal on teile avatud.

TreeningseadmedTreenerid
JõumasinadJõutreening
Cardio seadmedFitnessnõustamine
HarjutustarvikudTreeningkavad

Meie jõusaalil on palju erinevaid treeningvahendeid. Nii saate harjutada just enda eelistuste ja vajaduste järgi. Leiate jõumasinad, cardio seadmed ning muid treeningtööriistu. Siin on kõik, mis aitab teil oma tervise ja vormi eest hoolitseda.

Lisaks headele treeningvahenditele on meie meeskonnas alati ka tipptreenerid. Nad on valmis teid juhendama. Abivajadusel teevad nad koos teiega treeningplaane, mis toetavad teie eesmärke.

Naudi Võru Spordikeskuse ujula võlusid

Meie spordikeskuses leidub suurepärane ujula. Seal saab teha veeharjutusi või osaleda ujumistundides. Samuti on see koht, kus lihtsalt basseinis lõõgastuda.

Ujumine on tõhus treeningviis ja see aitab keha toniseerida. Seega, meie ujula on ideaalne koht nende asjade tegemiseks.

Ujula Võru SpordikeskusesAvamineTeenused
OmadusedIganädalased ujumistunnidVeeharjutused, basseinilõõgastus
VõimalusedEsmaspäevast pühapäevani, kell 8.00-21.00Ujumiskursused, veeaeroobika, individuaalne ujumisõpe
Hinna informatsioonHinnad:Üksikpiletid: 5€/tund
Perepakett: 10€/tund (2 täiskasvanut ja 2 last)

Meie ujulas pakume erinevaid teenuseid. See sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Peale tavaliste avamisaegade, pakume ka ujumistunde erinevatel tasemetel.

Ujumine on hea füüsilise vormi hoidmiseks ja lõõgastumiseks. Meie treenerid on alati valmis aitama ja juhendama. Tule ja naudi Võru Spordikeskuse ujula võlusid!

Sportlikud teenused Võru Spordikeskuses

Kui otsid kohta, kus treenida, oled õiges kohas. Siin pakume rohkem kui jõusaal ja ujula. Meil on erinevaid teenuseid, et sa saavutaksid oma parima vormi. Meie eesmärk on anda sulle kõik vahendid, mida vajad oma füüsilise heaolu ja arengu jaoks. Vaata, mida pakume:

Füsioteraapia teenused

Vajad abi vigastuste või lihaste valu korral? Meie spordikeskuse füsioterapeudid on siin, et aidata. Neil on oskused ja teadmised, et leevendada valu, suurendada liikuvust ja parandada keha funktsionaalsust.

Sinu individuaalse tervise ja eesmärkide põhjal koostame spetsiaalse teraapiaplaani. See aitab sul kiiresti taastuda või paremini treenida ja elada.

Massaaž

Kas oled kunagi tundnud, et su keha vajab lõõgastust? Meie keskus pakub erinevaid massaažistiile. Need aitavad leevendada lihaspingeid, parandada vereringet ja lihtsalt lõõgastuda.

Meie kogenud massöörid kasutavad klassikalist, süvakudede ja spordimassaaži vastavalt sinu vajadustele. Massaaž on suurepärane viis mõtete puhastamiseks pärast treeningut või stressi.

Personaaltreeningud

Igaüks jõuab erineva kiirusega oma treeningueesmärkideni. Meie spetsialistid aitavad sul sinu teed leida. Nad loovad treeningkava, mis sobib just sulle.

Personaaltreeninguga tagatakse maksimaalne mõju. Meie treenerid on siin, et sind suunata ja innustada sinu eduni.

Muud sportlikud teenused

Kui tahad veelgi rohkem saavutada, pakume teisigi teenuseid. Meil on rühmatreeningud, spordipsühholoogia ja toitumisnõustamine. Kõik selleks, et toetada sind treeningutes ja saavutada koos suurepäraseid tulemusi.

Oled oodatud Võru Spordikeskusesse! Avasta kõik, mida pakume vormi ja tervise saavutamiseks. Meie meeskond on siin, et sind toetada igal sammul aktiivsemaks ja tervislikumaks eluks.

Tutvu Võru Spordikeskuse ajakavadega

Kui tahad teada treeningute ja tegevuste ajakavasid, siis külasta meie veebilehte või võta meiega ühendust. Meie ajakavad aitavad sul alati leida sobiva aja trenniks või muuks spordi tegevuseks.

Meie sõbralik meeskond

Võru Spordikeskuse tiim hoolib sinu heaolust. Nad juhendavad sind, et su treeningud oleksid tulemuslikud. Meeskonda kuuluvad kogenud treenerid ja abivalmis personal.

Meie meeskonnas on väga kvalifitseeritud treenerid. Nad on kõikides treeningvaldkondades asjatundjad. Need inimesed aitavad sul olenemata sinu eesmärkidest.

Meie abivalmis personal aitab sul kõigis spordikeskusega seonduvates küsimustes. Kui vajad nõuandeid või abi, siis nad on alati valmis sulle appi tulema.

Tutvu meie meeskonnaliikmetega:

NimiAmatValdkond
MariTreenerRühmatreeningud
MarkoTreenerJõusaal
KristiinaFüsioterapeutFüsioteraapia
AndresMasseerijaMassaaž

Kõik meie meeskonnaliikmed on professionaalid. Nad on siin, et pakkuda sulle parimat. Nad on sõbralikud ja kättesaadavad, et sinu eesmärgid täide viia.

Külasta Võru Spordikeskust ja tutvu meeskonnaga. Me ootame sind, et jagada sinuga rõõmu spordist.

Leia meid Võru Spordikeskuses

Meie spordikeskus on Võrus. Pakume kõigile super kohta spordiga tegelemiseks. Külasta meid [spordikeskuse täpne aadress] ja naudi spordirõõmu.

Liitu Võru Spordikeskusega juba täna

Oleme avatud sulle, kes soovid nautida hea tervise ja vormi hüvesid. Meie keskus pakub elamusrikast sporti ja võimalust oma eesmärke saavutada.

Kas ihkad parandada füüsilist vormi? Või otsid vaid lõbusat viisi liigutamiseks? Võru Spordikeskus on õige koht sulle. Siin aitavad kogenud treenerid ja toetavad töötajad sul oma parimat versiooni leida.

Liitu meie julge ja aktiivse kogukonnaga täna. Võru Spordikeskus pakub mitmekesiseid treeninguid, sealhulgas rühma- ja personaaltreeninguid. Lisaks ootavad sind jõusaal ja ujula. Olenemata eesmärgist, võimaldame sul parimaga enda jaoks hakkama saada.

Photo of author

Priit Vaher