Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus – Seiklused Looduses

Tere tulemast Kõrvemaale, kus rõõmsatel tegudel ei puudu väärikas koht! Meie keskus on loodud neile, kes naudivad avastusi vabas õhus. Palju erinevaid tegevusi ootab sind iga ilmaga. Kauni Kõrvemaad avastad nii seltsis kui üksi, jalgsi või suuskadel.

Võtmeteemad

 • Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus on ideaalne koht seiklusrikkate elamuste saamiseks looduses
 • Pakume mitmekesist tegevuste valikut aastaringselt
 • Kõrvemaa on tuntud oma kauni looduse ja mitmekülgsete matkaradade poolest
 • Suusatamine Kõrvemaal on suurepärane talvine tegevus
 • Majutus ja toitlustus on mugavad ning maitsevad

Kõrvemaa matka ja suusakeskus

Meie matka ja suusakeskus on Kõrvemaal, tuntud oma kauni looduse poolest. Siin saad matkata ja suusatada koos perega või sõpradega. Vali sobiv rada ja naudi looduse võlusid.

Matkarajad

Meil on palju erinevaid matkaradu, mis viivad läbi Kõrvemaa looduse. Lühemad rajad sobivad hästi algajatele, pikemad matkasõpradele. Avastades neid radu, tunned rahu ja vaikust.

Suusarajad

Pakume suusaradasid nii algajatele kui kogenutele. Rajad on hooldatud tagamaks parim suusaelamus. Leiad siit nii klassikalise kui vabatehnika sõiduraja.

Matkajuhid

Meie matkajuhid aitavad paremini matka või suusatamist nautida. Nad tunnevad Kõrvemaad hästi ja saavad sind juhendada. Nii muutub kogemus turvaliseks ja meeldejäävaks.

MATKARAJADSUUSARAJAD
Erineva pikkuse ja raskusastmega rajadKlassikaline ja vabatehnika suusatamine
Panoraamvaated ja looduskaunid teekonnadHooldatud rajad erinevateks suusalaadideks
Rikkalik linnu- ja loomariikMitmekülgne suusasõiduelamus

Kui ihkad avastada Kõrvemaa ilu, oled oodatud meie juurde. Koos saame nautida seiklust ja luua unustatavaid hetki Kõrvemaal.

Matkarajad Eestis

Kõrvemaa Matka ja Suusakeskuses on mitu ilusat matkarada. Need viivad sind läbi Eesti looduse unikaalsete paikade. Siit leiad põnevaid matku igasuguste looduse ilminguteni.

Üks populaarseim rada on põhjaranniku matkarada. Sel teel näed kauneid merevaateid ja koged Põhja-Eesti loodust. Rada viib sind ka liivarandade, metsade ja kaljudeni, tehes matkast erilise.

Eestis on ka teisi huvitavaid radu, nagu Võhandu jõe matkarada. See rada läheb läbi kauni Võru- ja Põlvamaa looduse. Seal saad imetleda jõge ja rohelisi metsi.

“Eesti mäed ja metsad pakuvad avastamisrõõmu igale matkajale. Siit leiab raja nii seikleja kui ka loodust armastav matkasell.”

Kõrvemaa Matka ja Suusakeskuse radade ohutus ning kvaliteet on esmatähtis. Pakume ka giidiga matku, kus saad loodusest rohkem õppida. Giid näitab Eesti looduse kaunimaid kohti ja räägib huvitavaid lugusid.

Põhjaranniku matkarada

Põhjaranniku matkarada on tõeline Eesti looduse pärl. See kulgeb läbi Eesti põhjapiiri kaljude ja metsade. Rada on ideaalne looduskaunite merivaadete nautimiseks.

Teel leidub palju kohti, kus saab puhata ja mere lõhna nautida. Igaüks leiab siit midagi huvitavat.

Matkaraja pikkusRaskusasteAlustamise kohtLõpp-punkt
20 kmKeskmineRannamõisa külaPaljassaare poolsaar

Rada on hooldatud ja sobib kõigile matkasõpradele. Kohtad ka palju huvitavaid paiku, näiteks Lahemaa Rahvusparki ja Juminda poolsaart.

Tule ja avasta Eestimaa matkaradasid. Siin saad rahu ja looduse ilu nautida.

Suusatamine Eestis

Talv toob suusahuvilistele suure rõõmu. Pakub võimalust nautida värsket õhku ja liikuda. Kui otsid kohta suusatamiseks Eestis, tule Kõrvemaa Matka ja Suusakeskusesse.

Meie keskus pakub suusaradu uhkes looduses. Need sobivad nii algajatele kui ka proffidele.

Kõrvemaa suusarajad tagavad mitmekesise suusaelamuse. Hooldatud rajad lubavad hõlpsat liikumist läbi lumise metsa. Siit leiad nii rahulikud kui ka põnevad laskumised.

Lisaks suuskadele saad nautida kaunist talvist loodust. Suusatades avanevad imelised vaated. Värskes õhus liikumine ergutab meeli.

Suusatamine Kõrvemaal on hea nii perele kui sõpradega. Oskustest hoolimata leiad siit nauditavaid hetki.

Matkamine Harjumaal

Kõrvemaa asub imeilusas Harjumaa piirkonnas. See on ideaalne koht matkamiseks. Siin saate nautida looduse ilu ja avastada uusi kohti. Matkarajad aitavad teil tunda rahu ja olla looduse keskel.

Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus pakub mitmeid matkaradu. Need rajad võimaldavad teil näha Harjumaa loodust lähemalt. Rajad on hooldatud ja varustatud viitade ja infotahvlitega, mis aitavad teil õigel teel püsida.

Meie keskus on loonud matkarajad kõigile huvilistele. Nii algajatele kui ka kogenud matkajatele on midagi leitud. Rada viib läbi metsade, rabade ja järvede.

Mõned populaarsed matkarajad Harjumaal:

 • Kõrvemaa loodusrada
 • Paukjärve matkarada
 • Rebasele jalajälg matkarada
 • Pirita matkarada

Need matkarajad on erineva raskusastmega. Igaüks leiab sobiva rajal liikumiseks. Matkamine Kõrvemaal on suurepärane viis linnaelu unustada ja loodust hinnata.

Talvisel ajal ootavad meie keskuses suusarajad. See on suurepärane koht suusatamiseks. Tutvuge meie suusaradadega ja nautige kaunist talve Kõrvemaal.

Seikluslikud tegevused looduses

Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus on koht, kus saab avastada lõputult põnevat. Siin on talvised seiklused ja looduses hulkumine alati käepärast. Kõik see ootab sind, olenemata aastaajast.

Loodusmatkad

Kõrvemaa loodusmatkad on kogemus omaette. Giidid viivad sind läbi looduse mitmekesisuse, rääkides taimedest ja loomadest. Sel moel saad teada palju uut ja imetleda vaikust, millest linnaelu tihti puudu jääb.

Talvised tegevused Kõrvemaal

Talvisel ajal ei jää Kõrvemaa seikluslikud tegevused millegist puudu. Seal on lumelauaga sõitmist, kelgutamist ja isegi tõukekelkumatku. Need võimalused toovad rõõmu nii lastele kui täiskasvanutele. Tunne loodust ja värsket õhku ning saa osa looduslikust ilust.

“Kõrvemaa Matka ja Suusakeskuses avanevad hingematvad talvised seiklustaared. Siin saad kogeda tõelisi hetki koos lähedastega, avastades looduse võlusid.”

– Matkajuht

Majutus ja toitlustus

Kõrvemaa Matka ja Suusakeskuse kõrval leidub hubane majutus ja hea toit. Pakume mugavust ja maitsvaid eineid. Soovime, et su päev looduses oleks rahulik ja mõnus.

Meie majutus on kohandatud ideaalse puhkuse tagamiseks. Leiad öömaja perele, sõpradele või üksi olles. Toad ja suvilad on mugavad, et pärast seiklusi saaksid hästi puhata.

Meie menüüs on palju valikuid. Peakokk ja meeskond valmistavad maitsvaid roogi. Kasutame kohalikke toiduaineid. Toit on nii hea kui ka ilus vaadata.

Hommikul pakume hommikusööki ja päeva lõpus võimaluse õhtustada. Meie menüüst leiad alati midagi head. Pakume ka vahepalasid ja jooke, et energia saada või janu kustutada.

Pakutavad võimalused majutuse ja toitlustuse osas:

 • Mugavad toad ja suvilad looduse südames
 • Toitlustus suurepäraste maitseelamuste jaoks
 • Valikuliselt hommiku- ja õhtusöögivõimalused
 • Vahepalad ja joogid, et hoida energiat üleval
 • Sõbralik ja professionaalne personal, kes on valmis sind teenima

Kujundasime parimad võimalused majutuse ja toitlustuse jaoks. Soovime, et su seiklus Kõrvemaal oleks unustamatu. Meil on ka puhkenurgad ja terrassid, kus saab loodust nautida. Kõrvemaa Matka ja Suusakeskus pakub unustamatut kogemust.

Seikle Kõrvemaaga

Astu välja oma igapäevarutiinist ning seikle kauni Kõrvemaaga. Seal nautid looduse ilu ja rahu. Samuti koged põnevust.

Kõrvemaa matka- ja suusakeskus on kui loodud seiklusi armastavatele looduse sõpradele. Avasta seal olevad matka- ja suusarajad. Imetle Kõrvemaa looduse kauneid vaateid.

“Kõrvemaa on looduslik pärl, mis pakub palju avastamisrõõmu ja adrenaliini.”

Kas oled valmis Kõrvemaa võlusi avastama? Meie keskus pakub unustamatuid seikluselamusi Kõrvemaa imelisel maastikul.

Kontakt

Kui tahad teada saada rohkem Kõrvemaa Matka ja Suusakeskuse kohta või plaanid midagi broneerida, siis võta julgesti ühendust. Meie meeskond on alati valmis aitama ja vastama kõigile sinu küsimustele. Tule ja avasta Kõrvemaa ilu koos meiega!

Photo of author

Priit Vaher