Aqwa Spordikeskus – Sinu Tervisliku Eluviisi Valik

Tere tulemast Aqwa Spordikeskusesse! Siin pühendume sinu heaolule. Pakume erinevaid spordi- ja lõõgastusvõimalusi.

Keskus on ideaalne aktiivse elu armastajatele. Siin leiab midagi igaüks, olenemata vanusest. Valikus on treenimine, ujumine ja lõõgastumine.

Ootame sind meie professionaalsetesse treeningtsooni. Seal aitavad treenerid sul oma eesmärke saavutada. Lisaks on meil jõusaal, rühmatreeningud ja palju muud.

Meie ujula on mõnus lõõgastumise paik. Pakume soojasid ja puhtaid basseine ujumishuvilistele. Lõõgastuse leiad ka erinevatest saunadest.

Oleme valmis sinu teenust pakkuma vastavalt sinu soovidele. Loodame, et naudid oma aega siin Aqwas.

Kokkuvõte

  • Aqwa Spordikeskus pakub mitmekülgseid spordi- ja lõõgastusvõimalusi.
  • Professionaalsed treenerid aitavad sul saavutada oma treeningeesmärke.
  • Aqwa ujula pakub soojasid basseine ja lõõgastavaid saunakogemusi.
  • Pakume mitmesuguseid sporditegevusi kõigile vanuserühmadele.
  • Oleme pühendunud sinu heaolule ja panustame kvaliteetsetesse teenustesse.

Avasta Aqwa Spordikeskus

Tere tulemast Aqwa Spordikeskusse! Oleme uhked, et saame pakkuda mitmekesiseid ja kvaliteetseid sporditegevusi ja lõõgastusvõimalusi. Meie eesmärk on teha teie viibimine meeldejäävaks ja tervislikuks.

Aqwa Spordikeskuse külastamine avab uksi uute spordialade maailma. Siin saate nautida tipptasemel rajatisi, olgu olete noor või vana, harrastate spordiga või mitte.

Meie rajatised

Aqwa Spordikeskus pakub kaasaegseid seadmeid, et pakkuda parimat treeningkogemust. Meil on ujula, spordisaalid, saunad, lõõgastusala, treeningkeskus ja spordipoed.

Avasta Aqwa Spordikeskus ja leiad tervist ja rõõmu meie sporditegevustest ja rajatistest. Meie eesmärk on aidata teil jõuda oma tervise- ja treeninguniradeni ning elada tervislikumalt.

Avatud õhku

Aqwa Spordikeskus armastab loodust. Meie asukoht pakub ilusaid vaateid ja rohelust. Kasuta meie välijõusaali või jooksuradu, et oma treeningut välitingimustesse viia.

Klienditeenindus

Meie meeskond on professionaalne ja sõbralik, valmis teid aitama. Oleme siin, et tagada teie kogemus meeldivaks ja rahuldustpakkuvaks.

Aqwa Spordikeskuse rajatised
Purskkaevudega bassein30m
Õppebassein12,5m
Sammasbassein25m
Soojaveebassein28°C
Jõusaal1400m²

Avasta Aqwa Spordikeskus juba täna ja leia uusi spordialasid ja lõõgastusvõimalusi. Meie mitmekülgsed rajatised ootavad sind, et turgutada sinu tervislikku elu.

Sinu heaolu meie prioriteet

Aqwa Spordikeskus keskendub sinu heaolule. Meie kogenud treenerid aitavad sul saavutada paremaid tulemusi. Nad toetavad sinu tervise- ja spordieesmärkide täitmist.

Professionaalne treeningsaal

Meil on lai valik professionaalseid treeningsaale. Seal saab harjutada vastavalt oma eelistustele. Kasutame tipptasemel seadmeid jõu- ja kardiotreeninguks.

Samuti pakume rühmatreeninguid erinevatele spordialadele. See annab võimaluse treenida koos teistega.

Personaaltreening

Personaaltreening aitab sul saavutada oma eesmärke kiiremini ja tõhusamalt. Meie treenerid loovad sinu jaoks personaalse treeningplaani. Nad juhendavad ja motiveerivad sind igal sammul.

Spa ja lõõgastus

Loeme tähtsaks mitte ainult füüsilist, vaid ka vaimset ja emotsionaalset heaolu. Meie spaa pakub erinevaid lõõgastusvõimalusi, nagu saunad ja basseinid.

Saunad, massaažid ja basseinid aitavad sul stressist vabaneda. Need aitavad kehal ja meelel rahuneda.

Relvastatud teadmisega

Meie spetsialistid on kursis uusimate tervise- ja spordiuuringutega. Nad jagavad oma teadmisi ja kogemusi sinuga. Meie eesmärk on anda sulle teadmisi ja oskusi, et teha paremaid terviseotsuseid.

LisateenusKirjeldus
RühmatreeningudPakume erinevaid rühmatreeninguid, nagu BodyPump, Zumba ja Pilates, mis pakuvad sulle mitmekesist treeningkogemust koos teiste motivatsiooniga inimestega.
SupervisioonPakume supervisiooni teenust noortele ja täiskasvanutele, et aidata neil turvaliselt ja tõhusalt treenida ning vältida vigastusi.
SpordimassaažMeie kogenud massöörid pakuvad spordimassaaži, mis aitab leevendada lihaspingeid, parandada verevarustust ja kiirendada taastumist pärast treeningut.

Mitmekülgsed sporditegevused

Aqwa Spordikeskus toob laia valiku sporti nii uustulnukatele kui kogenud sportlastele. Me soovime avada uksed erinevatesse spordialadesse. Seega võid treenida eri valdkondades ja leida uusi lemmikuid.

Jõusaal ja treeningvahendid

Meie jõusaal on täis kaasaegseid vahendeid, mis aitavad kõiki lihasi tugevdada. Võid valida, kas treenid koos treeneriga või oled iseseisev. Valik on sinu.

Rühmatreeningud

Meil on mitmekesine rühmatreeningute nimekiri, mis katab igat maitset ja raskustasandit. Armastad kõvasti tantsida? Proovi Zumbat! Eelistad pigem rahulikumat õhkkonda? Meil on ka jooga.

Ujumine

Meie spordikeskuses on suur ujumisbassein nii puhkamiseks kui treenimiseks. Ujumiskursused aitavad sul vees kindlust koguda ja tehnikat lihvida.

Tennis

Kui tennis on sinu lemmik, sulle meeldivad meie väljakud. Mängida saab sees või väljas, nii vabalt kui koos treeneriga õppides.

Saunad ja lõõgastus

Pärast pingutust on hea lõõgastuda. Meie saunad aitavad sul taastuda ja uuesti jõudu koguda.

Olenemata tasemest, leiad meie keskusest midagi põnevat. Kas oled uustulnuk või kogenud, Aqwa on sinu jaoks koht.

Aqwa ujula – Lõõgastus ja sport koos

Aqwa Spordikeskus pakub lõõgastust ja võimalusi spordiks. Meie kaasaegne ujula on ideaalne veemõnude nautimiseks ja treeninguks.

Ujulast leiate tipptasemel rajatised. Siin on basseinid eri sügavustega, ka lastebassein. See on turvaline koht, kus lapsed saavad veemänge mängida.

Meil on ka soojaveebassein, mis aitab lihaseid lõdvestada. See on suurepärane koht pärast treeningut või stressi maandamiseks.

Aqwa ujulas on võimalik mängida märgade seinakorvipallide võrku. Meil toimuvad also vesiaeroobika tunnid, mis on lõbus viis end vormis hoida.

Meie treenerid aitavad nii algajaid kui kogenud ujujaid. Nad aitavad tehnika parandamisel ja koostavad treeningplaani. Pakume ka individuaaltunde koos isikliku juhendajaga.

VeepindalaSügavusAtraktsioonid
25 m bassein0.8 m – 2 mRajad ujumiseks, veehokikevõrk
Lastebassein0.3 m – 0.6 mLaste atraktsioonid, mänguasjad
Soojaveebassein1.2 mMassaažijuga, mullivann

Aqwa ujula on loodud veemõnude nautimiseks, vormistamiseks ning lõõgastumiseks. Siin saate ühendada lõõgastuse ja spordi. Tule ja avasta meie pakkumised!

Professionaalsed treeningkeskuse teenused

Meie trennikeskus aitab sind jõudsite oma fitnessieesmärkideni. Lisaks pakume teenuseid, mis parandavad sinu üldist tervist ja enesetunnet. Treeni turvalises ja toetavas keskkonnas, kus saad alati professionaalset nõu.

Kohandatud treeningkavad

Meie kogenud personaaltreenerid loovad sinu jaoks personaalsed treeningkavad. Nende eesmärk on vastata sinu vajadustele, olenemata eesmärgist või tasemest. Kas sa tahad kaalust alla võtta, lihaseid kasvatada või vormi parandada? Me toetame sind igal sammul.

Rühmatreeningud

Meil on lai valik rühmatreeninguid, mis sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Need treeningud motiveerivad ja inspireerivad sind. Valikust leiad jooga, tantsu jõusaali ja tasakaaluharjutusi. Igaüks leiab midagi meelepärast.

Treeningseadmed tipptasemel

Meie keskusel on väga hea varustus, et saaksid treenida just isikupäraselt. Kardio-, jõusaali- või vabaraskustreeningu jaoks on kõik vajalik olemas. Treeni ohutult ja efektiivselt meie keskuses.

Lisateenused ja hüved

Me pakume mitmeid lisa-teenuseid, mis aitavad sul tervislikult elada. Lisaks treeningutele saad nautida spaa ja massaaži, pöörduda füsioterapeudi poole ja saada nõu toitumise kohta. Me tahame, et sul oleks siin hea olla ja leiaksid tee oma eesmärkideni.

Treeningkeskuse teenusedKirjeldus
Kohandatud treeningkavadPersonaaltreenerite poolt koostatud individuaalsed treeningkavad
RühmatreeningudMitmekesine valik rühmatreeninguid erinevatele fitnessivajadustele
Treeningseadmed tipptasemelVarustatud tipptasemel treeningseadmetega
Lisateenused ja hüvedSpaa, massaaži, füsioteraapia, toitumisnõustamine

Lastele ja perele mõeldud tegevused

Meie Aqwa Spordikeskuses pakume kvaliteetseid spordi- ja vabaajategevusi. Need sobivad kõigile pereliikmetele. Me soovime, et teie ja teie lapsed naudiksite lõbusat ja tervislikku aega.

Treeningud ja mängutoad

Meil on palju erinevaid treeninguid ja mängutubasid kõikidele vanusegruppidele. Kogenud juhendajad aitavad lastel arendada motoorseid oskusi. Need tegevused aitavad neil kasvada tervelt nii kehaliselt kui vaimselt.

Meie spordikeskuses leidub ka mugavaid mängutubasid. Siin saavad lapsed mängida ja lõõgastuda. Meie sõbralikud töötajad on alati olemas, et lastega mängida ja neid lõbustada.

Otsite lõbusad treeningud või muid vahvaid tegevusi lastele? Tutvuge meie treeningute ja mängutoaga ning broneerige koht juba täna!

Basseinimängud ja vesipark

Meie basseinimängude ala on suurepärane koht perele, et lõõgastuda. Siin saab mängida mitmeid veealuseid mänge. Meil on ka vesirõngad ja ujumisvahendid lastele.

Vesipargis lisaks atraktsioone, mis pakuvad igas vanuses külastajatele lõbu. Valikus on veerõngas, liutoru ja veekaskaadid, et veeta lõbus päev koos perega.

Pereüritused ja sünnipäevapeod

Korraldame pereüritusi, et teie perekond saaks kokku tulla ja lõbutseda. Aktiivne programm sisaldab spordivõistlusi, temaatilisi paeva ja palju muud.

Samuti saate meil korraldada lastele sünnipäevapeo. Meie personal aitab luua meeldejääva peo koos mitmete tegevustega.

Toidud ja joogid

Meie Aqwa kohvik pakub maitsvaid ja tervislikke toite. Menüüst leiate salatid, Wrapid, smuutid ja värsked puuviljad. Need hoiavad energiataset kõrgel ja keha terve.

Tulge koos perega nautima meie Aqwa Spordikeskuse tegevusi. Oleme siin, et tagada teie heaolu ja lõõgastus!

VanusegruppTreeninguprogrammidMängutoadMängud vesipargis
3-5 aastatMinispordikoolMinimängualaVeemängud väikelastele
6-12 aastatSpordikoolTegelusalaVõrkpalli mängud
13-18 aastatNoorteklubiNoortemängualaUjumisvõistlused

Basseinide ja saunade lõõgastus

Otsid kohta, kus saaksid stressivabalt aega veeta? Aqwa Spordikeskuses on sul võimalus lõõgastuda. Seal ootavad sind basseinid ja saunad.

Basseinid:

  • Välibassein: Uju ja treeni avaras välibasseinis, samal ajal päikese käes olles.
  • Sisebassein: Sisebassein on ideaalne, kui soovid ujuda ilma mõjutusteta ilmast.
  • Lastebassein: Lapsi ootab meil eraldi bassein, kus nad saavad turvaliselt mängida.

Saunad:

  • Soome saun: Naudi soome saunaprotseduuri ja vabane stressist ning pingetest.
  • Auru- ja infrapunasaunad: Koge aurusauna või infrapunasauna mõju meie keskuses.

“Hetkeks väljakutelt eemaldumine ja basseinide ja saunade lõõgastuse nautimine on oluline osa tasakaalustatud elustiilist.”

Peale basseinide ja saunade pakume veel lõõgastavaid treeninguid. Need aitavad kaasa nii füüsilisele kui vaimsele heaolule. Meie meeskond on alati valmis toetama sinu tervist ja heaolu.

Basseinide ja saunade lõõgastusAvamineHind
VälibasseinE-P 9:00 – 21:0015€
SisebasseinE-P 9:00 – 21:0010€
LastebasseinE-P 9:00 – 21:005€
Soome saunE-P 9:00 – 21:0010€
AurusaunE-P 9:00 – 21:0010€
InfrapunasaunE-P 9:00 – 21:0010€

Treeningplaanid ja paketid

Meil on soov aidata sul saavutada treeningutel edu. Pakume erinevaid treeningplaane, mis sobivad igaühele. Olgu oled algaja või kogenud, meie plaanid aitavad sul eesmärke saavutada.

Personaaltreening

Meie personaaltreening aitab sul tunda ennast motiveerituna. Sa trennid privaatselt koos professionaalse treeneri juhendamisel.

See annab võimaluse keskenduda täielikult oma eesmärkidele. Sinu treener loob sulle sobiva plaani ning toetab ja nõustab sind.

Grupitreeningud

Meie grupitreeningutega treenid energilises seltskonnas. Nende hulgas on jõu-, kardio- ja joogatreeningud. Vali endale sobiv ja leia võimalus treenida koos motiveerivate inimestega.

“Grupitreeningud annavad mulle energiat ja motiveerivad mind tegema parimat. Ma ei saa ette kujutada paremat viisi treeningute nautimiseks kui sõbrad enda ümber!”

– Sandra, Aqwa Spordikeskuse liige

Treeningpakettide valik

Meil on erinevaid treeningpakette vastavalt vajadustele. Vali sobiv lahendus nädalas paar treeningut või rohkem aktiivselt treenides.

Tutvu pakettidega ja alusta oma treeningute planeerimist.

PakettHindSisaldab
Tasuta prooviperioodTasutaÜks tasuta treeningproov veekeskuses ja treeningkeskuses
Algaja pakett25€/kuu2 treeningut nädalas
Edasijõudnute pakett35€/kuuPiiramatu treeningute arv nädalas
Personaaltreening pakett50€/kuu4 personaaltreeningut kuus

Tervis, sport ja heaolu

Tervis, sport ja heaolu käivad käsikäes Aqwa Spordikeskuses. Meie keskus pakub võimalust tasakaalu ja heaolu saavutamiseks. Oleme loonud keskkonna, mis aitab toetada sinu tervislikku elu.

Spordikeskusest leiad mitmeid spordialasid. Lisaks on basseinid ja saunad lõõgastumiseks. Pakume veel professionaalseid treeninguid. Perele on meil ka tegevusi.

Meie eesmärk on pakkuda terviklikku elamust. Keskus annab energiat ja motivatsiooni. Tule ja avasta, kuidas sport toob heaolu sinuni.

Meie teenused

Aqwa pakub mitmeid teenuseid. Need aitavad sul tervislikumat elu elada. Tutvu meie teenuste loeteluga allpool.

TeenusedKirjeldus
Spordialade mitmekesisusMeil on spordisaalid ja -rajatised paljudele spordialadele. Siia kuuluvad jõusaalid, rühmatreeningud ja paljud teised.
Ujula ja spaakeskusMeie ujula sobib hästi nii treeninguks kui ka lõõgastuseks. Spaakeskuses saab nautida saunu ja veeprotseduure.
Professionaalsed treeningkeskuse teenusedPakume personaaltreeninguid ja konsultatsioone. Meie eesmärk on aidata saavutada sportlikke eesmärke.
Lastele ja perele mõeldud tegevusedLoome võimalusi lastele ja peredele meeldejäävateks koosviibimisteks. Pakume treeningrühmi ja sünnipäevapakette.
Basseinide ja saunade lõõgastusMeil on basseinid ja saunad lõõgastumiseks ning värskendamiseks. Saunad pakuvad erinevaid protseduure ja temperatuure.
Treeningplaanid ja paketidPakume erinevaid treeningplaane, et saaksid treenida just oma eelistuste järgi. Vali endale sobiv treeningpakett.

Meie eesmärk on aidata sul leida tasakaal tervises ja igapäevas. Aqwa pakub laia teenuste valikut. Niimoodi saad elada tervislikult – koos meiega.

Tule meie spordikeskusesse. Avasta, kuidas sport ja heaolu positiivselt sinu elu mõjutavad!

Aqwa Spordikeskus – Sinu kogukonna keskus

Me ei ole lihtsalt spordikeskus. Oleme ka kogukonna keskus. Meie eesmärk on pakkuda tegevusi kõigile kogukonna liikmetele.

Siin saab osaleda erinevatel üritustel ja võistlustel. Tutvute uute sõpradega ja parandate tervist oma lemmikspordiala kaudu.

Muudame uute inimestega kohtumise lihtsaks. Sidemed kogukonnas muutuvad tugevamaks.

Aqwa Spordikeskuse üritused ja võistlused

Korraldame kord kuus erinevaid üritusi ja võistlusi. Need sobivad kõigile, hõlmates mitmesuguseid spordialasid.

Olgu teil kogemust palju või vähe, leiame sobiva.

Uued spordialad proovida on alati lõbus ja arendav. Need aitavad meil saavutada oma eesmärke.

Aqwa spordiklubid ja rühmad

Meie keskuses ootavad teid spordiklubid ja rühmad. Osalete treeningutel ja kogete sportlikku rõõmu.

Isegi kui te pole suur sportlase, leiate meilt midagi sobivat.

Spordiklubi/RühmTreeningaegLiikmemaks
JooksurühmEsmaspäeviti ja kolmapäeviti 18:00-19:0010€ kuus
TantsuklubiTeisipäeviti ja neljapäeviti 19:30-20:3015€ kuus
JoogarühmKolmapäeviti ja reedeti 17:30-18:3012€ kuus

Spordiklubid ja rühmad on suureks abiks. Siin treenime koos ja jagame kogemusi.

Tule Aqwa Spordikeskusesse, et nautida meie tegemisi. Liitu spordiklubidega ja ole aktiivne. Me aitame teil oma spordialast rada leida ja sportlikud eesmärgid täita.

Külasta Aqwa Spordikeskust juba täna

Tere tulemast Aqwa Spordikeskusse! See on Eesti parim koht tervise ja lõdvestumise jaoks. Siin pakume erinevaid spordi- ja vabaajategevusi. Need aitavad saada paremasse füüsilisse vormi ja parandavad su heaolu.

Ootame sind avastama suurt treeningkeskust. Sealt leiad palju erinevaid treeninguid. Samuti saad lõõgastuda basseinides ja saunades. Meie keskus pakub ka tegevusi perele ja lastele. Lisaks pakume erinevaid treeningplaane, mis vastavad sinu vajadustele.

Kui tuled täna Aqwa Spordikeskust külastama, on sinu heaolu meie peamine eesmärk. Meie personal on sõbralik ja kogenud. Oleme alati valmis aitama. Liitu meie kogukonnaga ja alusta tervislikumat ja aktiivsemat elu juba täna!

Photo of author

Priit Vaher