Audru Spordikeskus – Sinu Tervise Heaks!

Tere tulemast Audru Spordikeskusesse! Asume Pärnumaal. Siin on palju treeninguid ja spordialasid, mida saab harrastada. Me soovime sinu tervist toetada. Meie eesmärk on, et sa saaksid nautida sporti.

Põhilised järeldused:

 • Audru Spordikeskus on kaasaegne spordikompleks Pärnumaal.
 • Pakume mitmekesiseid treeninguid ja sportimisvõimalusi.
 • Oleme ideaalne koht spordiga tegelemiseks ja tervise hoidmiseks.
 • Meie spordirajatised vastavad kõikidele nõuetele.
 • Audrus on suurepärased sportimisvõimalused erinevatele spordialadele.

Audru Spordikeskus Pärnumaal

Audru Spordikeskus asub Pärnumaal. See kutsub sind avastama palju treeninguid ja sportimisvõimalusi. Meil on kaasaegne keskkond aktiivse elu ja tervise hoidmiseks. Saad nautida erinevaid spordialasid.

“Audru Spordikeskus on ideaalne koht nii spordiga tegelemiseks kui ka puhkamiseks. Treeningute valik on suur ning rajatised on kvaliteetsed ja mugavad.” – Erik, Audru Spordikeskuse külastaja

Kas armastad poksiklubi, jõusaali või hoopis rühmatreeninguid? Audru Spordikeskuses leiad midagi sobivat. Meie treenerid aitavad su sportlike eesmärkide saavutamisel.

Spordikeskus on looduse lähedal, luues suurepärased võimalused vabas õhus tegutsemiseks. Seal lähedal on matkarajad ja kohad rattasõiduks, kus saad nautida värsket õhku.

Ootame sinu külastust Audru Spordikeskusesse Pärnumaal. Tule ja avasta, mida põnevat me pakume sportimiseks ja treenimiseks!

Treeningud Audru Spordikeskuses

Audru Spordikeskus on koht, kus saab treenida paljude erinevate võimalustega. Siit leiab kõigile sobiva treeningu, nagu jõusaal, rühmatreeningud ja personaaltreeningud.

Jõusaal

Jõusaal on täis kaasaegseid treeningvahendeid. See aitab kõigil treenida tõhusalt ja ohutult. Meie treenerid on alati valmis aitama sinu individuaalsete eesmärkidega.

Rühmatreeningud

Rühmatreeningud on võimalus treenida koos teiste inimestega. Valikus on eri stiilide ja raskusastmega treeninguid, näiteks tants, funktsionaaltreeningud ja jooga. Liitu meiega ja naudi treeningute positiivset õhkkonda!

Personaaltreeningud

Personaaltreeningud pakuvad täistähelepanu ja spetsiaalselt sulle loodud treeningkava. Kogenud treenerid aitavad sul seada ja saavutada eesmärke. See kõik tagab sulle tõhusa ja turvalise treeningu.

“Audru Spordikeskus on avatud kõigile sõltumata east või kogemustest. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid treeninguid, mis toetavad sinu tervist ja heaolu.”

– Audru Spordikeskus

Treeningute ajakava

TreeningAeg
JõusaalEsmaspäevast reedeni: 8:00 – 22:00
RühmatreeningudIga päev erinevad ajad
PersonaaltreeningudKokkuleppel treeneriga

Audru Spordikeskuse spordirajatised

Audru Spordikeskuse rajatised on tehtud uusimate standardite järgi. Need avavad ukse erinevateks spordialadeks ja vabaks ajaveetmiseks. Rajatised on mitmekülgsed ja tipptasemel, tagades treeningu mugavuses.

Laiaulatuslik rajatistepark

Meie pakutavas leidub palju spordialasid, eesmärgiga sobida nii intensiivseteks treeninguteks kui ka lõbusaks ajaveetmiseks. Näited meie hulgast:

1. Väljakud: Korralikud kohad mitmele spordialale, nagu jalgpall, võrkpall, ja korvpall. Sõpradega mängimiseks või osaleda turniiridel.

2. Jooksurajad: Spetsiaalsed jooksurajad aitavad parandada tehnikat ja hoida vormi.

3. Tenniseväljakud: Tennisehuvilistele omad väljakud, kus harjutada ja mängida alati, kui sobib.

4. Ujula: Kaasaegne ujula ujumiseks ja veega lõõgastumiseks.

Need on vaid prooviks meie mitmekesisest valikust. Meie eesmärk on anda sulle parim keskkond sportimiseks ja tervisliku elu jaoks.

Ohutus ja kvaliteet

Audru Spordikeskus keskendub ohutusele ja kvaliteedile. Kõik on loodud kõrgeimatele ootustele vastamiseks ja pidevalt hooldatud. Professionaalne meeskond hoolitseb selle eest, et spordi nautimine oleks turvaline.

Tutvu meie spordirajatistega

Ootame külastama Audru Spordikeskust ja katsetama meie spordirajatisi. Siin on lõbus sporti teha erinevatel aladel ja leida sinule meelepäraseid treeninguid.

Sportimisvõimalused Audrus

Audru pakub palju võimalusi sportimiseks. Siin saab mängida jalgpalli, võrkpalli või ujumist nautida. Meie eesmärk on, et kõik saaksid sporti teha ja seda nautida.

Kutsu sõbrad kokku, et jalgpalli mängida. Saate möllata kaunilt liiva platsilt võrkpallis. Kuuma ilmaga on bassein ideaalne koht jahutavaks supluseks.

Audru loodus kutsub ka matkama. Seal võid nautida rohelust ja rahu.

“Aktiivne eluviis hoiab meid tervena. Audru Spordikeskus pakub häid treeninguvõimalusi ja puhkamispaiku. Oleme uhked, et saame aidata kohalikel sportimist nautida.”

Meie spordirajatised Audrus

Audru Spordikeskus on loonud parimad kohad sportimiseks. Siin on mitu spordirajatist:

SportimisvõimalusedKirjeldus
JalgpalliväljakudHeas korras muruväljakud, kus saad koos sõpradega jalgpalli mängida.
VõrkpalliväljakudRannavolle väljakud, kus saad võrkpalli mängida ja päikesest paitatud liiva nautida.
UjumisbasseinSoe bassein suurepäraseks ujumiselamuseks ja lõõgastumiseks.
MatkarajadLooduslikud matkarajad, mis viivad sind läbi kauni Audru looduse.

Kõik rajatised on hooldatud ja kvaliteetsed. Nii saad vabalt sporti teha ja aega nautida.

Audru Spordibaas

Audru Spordibaas on suurepärane koht spordivõistluste pidamiseks. Meie eesmärk on pakkuda parimaid tingimusi igale sündmusele. Seal on kõik vajalik, et korraldada edukalt erinevaid spordiüritusi.

Meie rajatistest leiab:

 • Modernsed spordiväljakud
 • Kvaliteetsed jooksu- ja kepikõnnirajad
 • Tenniseväljakud
 • Siseujula
 • Jõusaal
 • Spaa- ja lõõgastuskeskus
 • Eritoitlustus

“Audru Spordibaas pakub unustamatuid spordielamusi. Kõik vajalik on olemas, et sportimist nautida eri aladel.”

– Eesti Spordiorganisatsioon

Meie spordibaas on mitmekülgne ja sobib erinevate spordialade jaoks. Kasuta meie imeilusaid rajatisi järgmise võistluse või ürituse korraldamiseks. Meeskond professionaale on valmis sind aitama, et su üritus oleks edukas.

SpordialaRajatis
JalgpallSpordiväljak
DiscgolfDiscgolfi park
TennisTenniseväljakud
UjumineSiseujula

Kaasaegne spordikeskus Audrus

Audru Spordikeskus on tipptasemel spordikompleks maalilises Pärnumaal. Me pakume võimalust elada aktiivset elu ja harjutada erinevaid spordialasid. Meie eesmärk on olla sinu heaolu toetaja ja spordieesmärkide saavutamise abiline.

Tahad käia jõusaalis, rühmatrennis või treenida koos personaaltreeneriga? Siis on see õige koht. Leiad siit kõik, mida parim spordikeskus peaks pakkuma.

Personaaltreeningud ja rühmatreeningud

Audru Spordikeskusel on midagi igale maitsele. Meie kogenud treenerid aitavad sul parimaid tulemusi saavutada. Valikus on nii individuaalsed tunnid kui ka rühmatreeningud.

Personaaltrenn annab sulle spetsiaalse toetuse ja treeningkava vastavalt sinu vajadustele. Rühmatrennis tunned end nagu üks suur meeskond ja motiveerite üksteist.

“Audru Spordikeskus pakub parimaid võimalusi aktiivseks elustiiliks ja sportimiseks. Meie siht on sinu tervise ja heaolu parandamine. Tahame pakkuda sulle parimat spordielamust Pärnumaal.”

Mugavused ja rajatised

Mugavus trenni tehes ja sportides on meile oluline. Seetõttu anname kätte kaasaegsed võimalused ja tipptasemel varustuse. Kõik see muudab treeningud nauditavamaks.

Lisaks tegevuspaikadele pakume ka riietus-, duši- ja puhkeruume. Nii on pärast trenni hea lõõgastuda.

Kui tuled meie spordikeskusesse Audrus, ootab sind kvaliteetne treeningkeskkond. Me hoolime, et toetada just sinu aktiivset eluviisi. Pärnumaal poleks paremat kohta spordiks kui meie keskus.

Spordikeskus Pärnumaal

Audru Spordikeskus on Pärnumaal tuntud spordirajatiste poolest. Seal on mitmesugused võimalused tervislikuks ajaveetmiseks läbi spordi. Me soovime pakkuda inimestele kohta, kus võiks tervise eest hoolitseda.

Keskus asub kauni looduse keskel. See annab võimaluse sportida värske õhu käes ja kaunil maastikul. Olgu su lemmik veespordiala ujumine või landisporti eelistad, leiad siit kindlasti endale sobiva koha.

Audru Spordikeskusesse on oodatud kõik, olenemata eale või varasemast sportimiskogemusest. Siin aitavad meie kogenud treenerid sul saavutada oma eesmärke. Nad aitavad sul sporti nautida ja arendada.

“Audru Spordikeskuses soovime pakkuda kvaliteetseid treeningvõimalusi. Me julgustame aktiivset eluviisi. Tule külasta meid ja naudi spordi teekonda!”

Keskusest leiab erinevaid võimalusi treenimiseks. Saad valida nii grupi- kui ka personaaltreeningute vahel. See tagab, et igaüks leiab midagi endale sobivat.

Kui soovid leida parimat spordikeskust Pärnumaal, siis oled õiges kohas. Audru Spordikeskus on ideaalne koht tervise hoidmiseks ja spordist rõõmu tundmiseks.

SpordialadTreeningvõimalused
UjumineOlümpiamõõtmetega bassein
TennisTennisepõllud
JõusaalMoodsad jõusaali seadmed
SuusatamineSuusarajad
JalgrattasõitJalgrattateed

Audru Spordikeskuse treeningpakkumised

Audru Spordikeskus on koht, kus igal leidub midagi head. Siin saab trenni teha jõusaalis, rühmatrennides või personaalselt. Igaüks leiab siit midagi endale.

Meie jõusaal on värske ja kaasaegne. Siit leiad võimaluse oma eesmärkide poole püüelda. Meie treenerid aitavad sul trenni teha nii, et tulemused oleksid parimad.

Rühmatrennid on tore viis teha trenni koos sõpradega. Valikus on erinevaid trenne, mis aitavad sulmendiks füüsiliselt ja vaimselt tugevamaks.

Kui eelistad individuaalset lähenemist, sobiks sulle meie personaaltreeningud. Meie treenerid aitavad sul treeningkava valida vastavalt sinu vajadustele. Selline treeningviis toetab tugevat arengut.

Treeningvõimalused Audru Spordikeskuses:

 • Jõusaal (eraldi alad algajatele ja edasijõudnutele)
 • Rühmatreeningud (jooga, pilates, zumba jne)
 • Personaaltreeningud (võimalus individuaalseks juhendamiseks)

Meie treeningpakkumised sisaldavad:

 1. Professionaalsete treenerite meeskonda
 2. Varustust, mis vastab sinu trennivajadustele
 3. Motiveerivat ja sõbralikku keskkonda treenimiseks
 4. Personaalseid treeningplaane

Tutvu põhjalikumalt meie treeningvõimalustega. Vali enda lemmik treening Audru Spordikeskuses. Läbi professionaalse treeneri meeskonna toetusel saavutad oma tervise ja heaolu eesmärgid.

Avasta Audru Spordikeskus

Tere tulemast Audru Spordikeskusesse! Siin avame uksed sinu ootamatule seiklusele spordimaailmas. Pakume võimalusi nii tervisliku treeningu kui ka nauditava spordi jaoks.

Audru Spordikeskus asub Pärnumaal, kus on kaunis loodus ja moodsad treeningrajatised. Sa võid joosta raja peal, võistelda põnevates mängudes või ujuda basseinis. Keskuses leiad palju tegevusi endale meelepärase valiku jaoks.

Külasta meid ja avasta lai valik treeninguid ja spordialasid. Meie treenerid ja personal aitavad ja motiveerivad sind alati. Tule Audru Spordikeskusesse ja hoolitse oma tervise eest koos meiega!

Photo of author

Priit Vaher