Eesti Käsipalliliit: Ühendame Mängijaid ja Fänne

Tutvuge Eesti Käsipalliliiduga ja avastage viimaseid uudiseid, mänge ja sündmusi. Meie eesmärk on toetada käsipalli kasvu Eestis. Samuti püüame ühendada nii mängijaid kui ka fänne.

Olulised Punktid:

 • Eesti Käsipalliliit pakub viimaseid uudiseid, mänge ja sündmusi.
 • Meie eesmärk on toetada käsipalli kasvu ja arengut Eestis.
 • Püüame luua tugevaid sidemeid käsipallimängijate ja fännide vahel.
 • Tutvustame erinevaid Eesti Käsipallimeeskondi ja nende saavutusi.
 • Meie kalender annab ülevaate tulevastest mängudest ja sündmustest.

Olenemata kogemusest käsipallifännina, leiab igaüks midagi huvitavat Eesti Käsipalliliidust. Avasta rohkem, jää uudistega kursis ja liitu meie kogukonnaga!

Eesti Käsipalliliidu Ajalugu

Tere tulemast Eesti Käsipalliliidu ajaloo sektsiooni! Siin räägime meie liidu minevikust, tähtsatest sündmustest ja käsipalli arengust Eestis. Uurime koos meie rikkalikku ajalugu!

“Käsipall on spordiala, mis on Eestis läbi aegade palju kirge tekitanud. Sellel alal on pikaajaline traditsioon ja tugev kogukond. Meie käsipalliliit on mänginud olulist rolli spordi arendamisel ja propageerimisel Eestis.”

Eesti Käsipalliliidu ajalugu viib meid aastakümnete taha. Liit asutati esmakordselt 1966. aastal. Sellest ajast oleme töötanud käsipalli arendamise nimel.

Me oleme näinud, kuidas käsipall Eestis on aja jooksul populaarsust kogunud.

Eesti Käsipalliliidu Algusaastad

Vastloodud Eesti Käsipalliliit algas 1966. aastal. Eesmärk oli tõsta käsipalli profiili Eestis. Alguses tegeles liit peamiselt võistkondade loomise ja korraldamisega.

Veidi hiljem, laiendasime oma tegevust noorte ja harrastajate suunas.

Käsipalliliidul on olnud pikk ja edukas koostöö teiste organisatsioonidega. Kahepoolne tegevus on aidanud kasvatada palju noori talente Eestis.

Võtmeverstapostid Käsipalli Arengus Eestis

Oleme pidanud palju tähtsaid sündmusi käsipalli teel Eesti spordimaastikule. Mõned neist on:

 • Käsipalli esimene maavõistlus Eestis
 • Eesti esimese professionaalse käsipalliklubi loomine
 • Käsipalli populariseerimine spordialana Eesti koolides ja ülikoolides
 • Eesti käsipallimeeskondade võidud rahvusvahelistel turniiridel

Käsipalli Areng Eestis

Eesti Käsipalliliit on alati olnud eesliinil spordiala kasvul Eestis. Meie eesmärk on käsipalli esile tõsta ja pakkuda mänguvõimalusi igas eas inimestele.

Oleme jälgineud käsipalli kiiret kasvu Eestis. Klubid on saavutanud edu rahvusvahelisel tasemel. Noortemeeskonnad on muutunud regiooni tipptiimideks.

Käsipalli edenemine Eestis on tiimide, treenerite ja fännide südameasi. Me täname kõiki, kes on aidanud kaasa sellele spordile.

Käsipalliliidu Uudised

Olete jõudnud Eesti Käsipalliliidu uudiste sektsiooni. Siin räägime kõigest, mis meie liidus toimub. Saate osa värsketest sündmustest, mängudest ja mängijate saavutustest.

Viimane mäng oli pingeline, kuid võitsime. Meie meeskond tegi suurepärast tööd. Nad näitasid, mida tähendab tõeline meeskonnatöö.

Meile teeb suurt rõõmu meeskonna saavutused.

Räägime ka meistritegaladest ja autasustamistest. Kõik, mis puudutab käsipalli, on meie jaoks oluline. Väärtustame kogukonna sündmusi ja oleme nendega seotud.

Jagame meie mängijate saavutusi. Kui keegi meeskonnas teeb midagi erilist, tahame sellest rääkida. Meie mängijad teevad meid uhkeks ja toetame neid kõigil nende teedel.

Meil on hea meel jagada uudiseid Eesti Käsipalliliidu kohta. Külastage regulaarselt meie uudiste lehekülge. Nii olete alati kursis liidu arengutega ja saavutustega.

KuuUudised
JaunuarEesti Käsipalliliidu noorte võistluste kalender on avaldatud
VeebruarMeie meeskond esines edukalt rahvusvahelisel käsipalliturniiril
MärtsEesti Käsipalliliidu aastakoosolek tõi kaasa mitmeid uusi algatusi

Eesti Käsipallimeeskonnad

Tutvuge Eesti Käsipalliliidus osalevate meeskondadega. Leiad meie liigadest palju huvitavaid mänge. Seal näed Eesti käsipalli tippmängijate osavust ja tundsid põnevat atmosfääri.

Eesti Käsipalliliit korraldab erinevaid võistlusi nii meeste kui naiste jaoks. Meeskonnad mängivad tiitlitele, karikatele ja ka rahvusvahelistel võistlustel. Nad esindavad uhkelt Eestit.

Meie võistkonnad on võimsad ja pühendunud oma oskuste täiustamisele. Nad teevad kõvasti tööd, et olla parimad. Treeningud aitavad neil lihvida nii füüsilisi kui ka mängulisi oskuseid.

Siin on paar näidet meie tuntud meeskondadest:

HC Tallinn

HC Tallinn on üks Eesti tuntud käsipalliklubisid. Nende meeskond on täis kogemustega mängijaid. Nad on võitnud palju auhindu Eestis ja välismaal.

Põlva Serviti

Põlva Serviti on tugev klubi, kes tuntud tugeva mängu poolest. Nad on Eesti ja Balti liigas saavutanud palju võite. Nende võitlusvaim on muljetavaldav.

Eesti käsipallimeeskonnad näitavad tõelist spordiarmastust. Nad on eeskujuks noortele, kes unistavad palliplatsil hiilgama. Meie liidu klubid toetavad aktiivselt käsipalli arengut ning loodame näha palju uut talenti.

Käsipalliliidu Kalender

Tere tulemast Eesti Käsipalliliidu kalendrisse! Siin saate teada kõik Eesti käsipalli oluliste sündmuste kohta. Oleme kohal, et jagada kõike tulevaste mängude, turniiride ja muu käsipallimaailma põnevat kohta.

Meie eesmärk on, et te ei jääks ilma Eesti käsipalli suurtest hetkedest. Käsipalliliidu kalender aitab teil planeerida ja osaleda maailma väärika käsipalliga seotud hetkedel.

Tulevased Mängud

Meie kalendris on põnev mängude ajakava. Siin võistlevad Eesti parimad käsipallimeeskonnad. Jälgige kalendrit, et mitte millestki ilma jääda.

Turniirid

Kalendrisse on lisatud ka erinevad turniirid. Nad pakuvad põnevat ja pingelist käsipallimängu. Tutvuge kalendriga, et teada saada kõik tulevad turniirid ja osalevad võistkonnad.

Treeningkavad ja Muud Olulised Sündmused

Meie kalender kajastab ka treeningkavasid ja muid olulisi sündmusi. Kõik käsipallist huvitatud leiavad siit kasulikku info treeningute, seminaride ja võistluste kohta.

Tutvu Meie Kalendriga!

Me loome käsipalliliidu kalendrit selleks, et kõik käsipallifännid ja mängijad oleksid kursis. Pange meie kalendrit regulaarselt lugema. Nii saate teada kõik olulised käsipallisündmused ja ei jää ühestki suurest käsipallihetkest ilma.

Käsipalliturniirid Eestis

Tutvustame mitmekesiseid käsipalliturniire Eestis. Avastame, millised võistlused toimuvad ja kuidas saab osaleda. Eesti käsipallikultuur on rikas, pakub põnevaid turniire igal tasemel mängijatele.

Tallinna Käsipalliturniir

Tallinna Käsipalliturniir on Eesti üks suurimaid. Toimub iga suvi Tallinnas. See on avatud Eesti ja välismaistele meeskondadele.

Seal saab näha kõrgtasemel käsipalli ja kohtuda mängijate ning fännidega.

“Tallinna Käsipalliturniir on suur asi Eesti käsipallis. Osaleda selles on iga noore unistus,” räägib käsipallur Marek, kes võistleb noorteklassis.

Turniiril osalemiseks tuleb registreeruda meie veebisaidil. Täitke vorm ja maksa kinnitusmaks. Turniiri formaat sõltub osalevate meeskondade hulgast. Tavaliselt kestab see mitu päeva ja pakub põnevaid matše.

Pärnu Mini Käsipalliturniir

Veel üks populaarne turniir on Pärnu Mini Käsipalliturniir. See on noorematele mängijatele. Toimub Pärnu käsipallihallis, andes noortele võimaluse arendada oma oskusi.

Turniiril on alati palju osalejaid ja elav õhkkond. Mängijad saavad kogemusi ja kohtuvad teiste mängijatega ning kogemustega treeneritega.

Turniiri nimiAsukohtOsavõtjate arvAastad
Tallinna KäsipalliturniirTallinn20+2005 – Praeguseks
Pärnu Mini KäsipalliturniirPärnu10+1998 – Praeguseks

Eestis toimub palju käsipalliturniire. Igaüks võib leida sobiva, olenemata tasemest. Järgige kohaliku käsipalliliidu uudiseid ja kalendrit uute võistluste leidmiseks!

Käsipalli Areng Eestis

Käsipall on Eestis tõusmas suureks spordialaks. Ta on leidnud tee paljude Eesti inimeste südametesse. Me teeme kõik selleks, et käsipall oleks noortele kergesti ligipääsetav ja arendav.

Eelkõige viimastel aastatel on käsipall väga populaarseks saanud. Ta on leidnud tee igale tasemele – koolidest kuni profiliigadeni. Me jagame pidevalt käsipalli uudiseid ja informatsiooni, et hoida inimesed kursis.

Meie eesmärk on toetada noortes osalemist treeningutes ja võistlustel. See annab võimaluse noortele oma talente avastada. Samuti aitab see neil luua uusi sõprussuhteid ja saada treeneritelt hindamatuid õpetusi.

“Käsipall on suurepärane spordiala, mis arendab nii füüsilisi kui ka vaimseid oskusi. Mul on hea meel näha, kuidas käsipall kasvab Eestis ja kuidas meie noored mängijad saavad võimaluse ennast tõestada rahvusvahelistel võistlustel.”

Eestis on palju võimalusi käsipalli armastavatele inimestele. Spordiklubid ja treenerid korraldavad treeninguid igale vanusegrupile. Meeskondadel on tihe graafik nii treeningute kui ka võistlustega.

Käsipalli tulevik meie riigis sõltub toetajatest. Eesti Käsipalliliit töötab tihedalt valitsuse ja sponsoritega. Nad tagavad, et käsipall saab vajaliku toetuse, et edasi areneda.

Käsipall Eestis Statistika ja Faktid

AastaRegistreeritud Käsipallimängijate arvNoorteprogrammides osalevate mängijate arvKasvav Käsipalli Meeskondade arv
201550020020
201670030025
2017100040030
2018120050035
2019150060040

Treeningvõimalused Käsipall Eestis

 • Tartu Käsipalliklubi – pakub treeninguid erinevatele vanuserühmadele alates algajatest kuni professionaalideni.
 • Pärnu Spordiklubi – korraldab käsipallitreeninguid noortele ja täiskasvanutele, samuti võistlusi ja laagreid.
 • Tallinna Käsipalliklubi – treeningud toimuvad pealinnas erinevates spordisaalides ning klubi on avatud kõigile huvilistele.

Käsipalli areng on Eestis kiire ja pühendatud tööga täis lootust. Meie kogukond areneb tänu kõigile, kes panustavad. Järjest rohkem inimesi mängib käsipalli ja tahab meid toetada.

Noorte Käsipall Eestis

Noorte käsipall on Eesti käsipallimaastikul väga tähtsal kohal. Meie eesmärk on aidata noori käsipallureid nende oskusi paremaks muuta. Pakume erinevaid treeninguid ja võistlusi, et noored saaksid end arendada.

Noorte Treeningprogrammid

Noorte treeningprogrammid aitavad arendada käsipallureid. Kogenud treenerid õpetavad noortele palju uut. Nad jagavad mängustrateegiate, tehnikate ja füüsiliste oskuste tarkusi.

Lisaks treeningutele korraldame ka motiveerivaid sündmusi. Need aitavad noortel käsipalluritel maailma avastada.

Noorte võistlused

Noored saavad osaleda meie korraldatud võistlustel. Seal saavad noored oma käsipallioskusi proovile panna. Nad kohtuvad teiste motiveeritud noorte käsipalluritega.

Ühtlasi saavad noored võistlustelt väärtuslikku kogemust. See aitab arendada nende võistlusvaimu.

Initsiatiivid noorte toetamiseks

Meie eesmärk on toetada noorte käsipallureid eri viisidel. Lisame treeningutele ja võistlustele ka mitmeid muid initsiatiive. Käsipallikliinikud on üks näide.

Korraldame kliinikuid, kus külastavad mängijad jagavad väärtuslikku nõu. Samuti toetame noorte haridust ja käsipallikarjääri stipendiumiprogrammidega.

Noorte Käsipalli InitsiatiividKirjeldus
Noorte treeningprogrammidPakume noortele mitmesuguseid treeningprogramme, mis aitavad neil oma käsipallioskusi arendada.
Noorte võistlusedKorraldame regulaarselt noorte käsipallivõistlusi, kus noored saavad oma oskusi näidata.
KäsipallikliinikudNoored saavad osaleda käsipallikliinikutel, kus tuntud mängijad annavad neile väärtuslikke nõuandeid ja juhiseid.
Noorte stipendiumiprogrammidToetame noorte käsipallurite haridust ja karjääri stipendiumitega.

Noorte käsipallil on Eestis tähtis koht. Meie eesmärk on aidata noortel oma oskusi arendada. Toetame innukalt noorte käsipalli arengut Eestis.

Käsipall Fännidele

Tere tulemast käsipallifännidele mõeldud alale! Eestis armastatakse käsipalli väga. Meie fännid on selle toetamisel väga olulised. Siin saate teada, kuidas osaleda käsipallielamusel.

Fänniklubid Eestis

Eestis leidub palju käsipallifännide klubisid. Need korraldavad üritusi ja toetavad meeskondi. Liitudes saate kogeda käsipalli kirge ja suurepärast atmosfääri.

Fännireisid

Kui soovite elada kaasa suurtele käsipallivõistlustele, vaadake fännireiside poole. See on suurepärane võimalus reisida ja meeskonda toetada.

“Fännireisidel saame luua erilisi mälestusi, kohtuda teiste fännidega üle maailma ning toetada oma meeskonda kirglikult.”

Fännisündmused

Eestis korraldatakse palju fänniüritusi. Seal saate lähemalt tutvuda mängijate ja treeneritega. Ning muidugi, nautida käsipallimaailma igakülgselt.

Olge osa meie käsipallifännide kogukonnast!

Liitudes, olete osa aktiivsest käsipallifännide kogukonnast. Olge kursis uudiste ja eksklusiivsete pakkumistega. Oodatud on kõik, kes armastavad käsipalli. Koos teeme Eesti käsipallielamuse eriliseks!

Käsipalli Hariduslikud Initsiatiivid

Käsipalli hariduslikud initsiatiivid on tähtsad käsipalli edendamisel Eestis. Need programmid pakuvad noortele võimalusi õppida ja parandada käsipalli oskusi. Samuti aitavad nad kaasa tervisliku eluviisi edendamisele.

Üks tuntumaid käsipalli initsiatiive on “Käsipall Koolides”. See programm toob koolitused otse koolidesse üle Eesti. Lapsed saavad õppida käsipalli põhitõdesid ja osaleda treeningutes.

Erinevad koolitused ja laagrid pakuvad noortele ja täiskasvanutele võimaluse parandada oma mänguoskusi. Seal saab osa kogenud treenerite ja mängijate juhendamisest.

“Käsipall arendab meeskonnatööd, distsipliini ja vastupidavust,” ütleb treener Marko Nurmsalu. “Käsipalli initsiatiivid annavad noortele võimaluse armastada seda spordiala.”

Naiste ja tüdrukute käsipalli edendamine on samuti tähtis Eestis. Käsipalliliit toetab erinevaid programme, et tüdrukud saaksid osaleda. See aitab neil arendada enesekindlust ja saavutada oma unistusi käsipallis.

Käsipalli Hariduslikud Initsiatiivid Eestis

InitsiatiivKirjeldus
“Käsipall Koolides” programmKooliprogramm, mis viib käsipalli treeningud otse Eesti koolidesse.
Käsipalli koolitused ja laagridLaagrid ja koolitused mitmes vanuserühmas, et parandada mänguoskusi.
Naiste ja tüdrukute käsipalli propageerimineProgrammid ja toetused, et julgustada tüdrukuid käsipalli mängima.

Käsipalli initsiatiivid aitavad kõigil käsipallifännidel end täiendada. Need pakuvad võimalusi õppida ja arendada käsipalli oskusi. Igal soovijal on võimalus sellesse põnevasse spordialasse süveneda.

Kuidas Liituda Käsipalliliiduga

Kas soovite käsipalliga seotud põnevust kogeda? Eesti Käsipalliliiduga liitumine on kiire ja lihtne.

Alustuseks minge meie ametlikule veebilehele ja registreerige end. Seal täitke liitumisvorm oma isiklike andmetega. Nii saame teiega kontakteeruda ja jagada infot tulevaste sündmuste kohta.

Liiitudes saate nautida põnevaid mänge. Olgu see siis kodumäng või võõrsilmäng, käsipall pakub palju elamusi. Kõik fännid ja mängijad on teretulnud.

Ent Eesti käsipalli kasv sõltub ka teie toetusest. Iga liituv fänn või mängija edendab meie spordiala. Koos teeme Eestis käsipallist veelgi võimsama ala.

Photo of author

Priit Vaher