Tule Avasta Aura Spordikeskus – Sinu Treeningpaik!

Tere tulemast Aura Spordikeskusesse, kus on mõnus ujumise, jõusaalitreeni ja rühmatreeninguid teha. Leiad siit just selle, mida su tervishoiu ja energia tase tõstab.

Põhilised järeldused

 • Aura Spordikeskus – mugav ja kaasaegne spordiklubi.
 • Ujula – värskendav ja lõõgastav ujumisvõimalus.
 • Jõusaal – treeningud oma keha vormimiseks.
 • Rühmatreeningud – motiveerivad treeningud koos teistega.
 • Tervisekeskus – sinu heaolu meie prioriteet.

Aura Spordikeskus – Mugav ja kaasaegne spordiklubi

Otsid kohta, kus end vormis hoida? Tule meie Aura Spordikeskusesse. Seal leiad mitmeid spordialasid ja saavutad oma sihid. Meie keskkond on mõnus ja professionaalne.

Meil on kaasaaegne treeningsaal. Siit leiad kvaliteetsed seadmed. Pakume ka rühmatrenne eri juhendajatega, et tulemused oleksid parimad.

Pärast trenni lõõgastu meie puhkeruumides. Kasuta ka sauna ja spaad. Ootame sind sii, et aidata ja juhendada kogu tee vältel.

“Aura Spordikeskus on minu kindel valik treeninguteks. Mulle meeldib nende kaasaegne treeningsaal ja rikkalik treeningute valik. Siin tunnen end alati motiveerituna ja hooldatuna.”

– Liisa, Aura Spordikeskuse liige

Meie keskus on kõige parem koht treenimiseks ja puhkamiseks. Pakume parimat keskkonda ja aitame tulemusi saavutada. Tule ja liitu juba täna, et näha, kuidas me saame sind aidata.

Ujula – Värskendav ja lõõgastav ujumisvõimalus

Meie spordikeskuses on suurepärane ujula, kus saad treenida vee all või lihtsalt end jahutada. Siin on midagi igaühele.

Ujumisvõimalusi leiad meie ujulast kõikidele tasetele. Saad arendada oskusi, parandada vastupidavust ning lihashoogsust. Pealegi pakub ujumine suurt rõõmu.

Meil on avar ja valgustatud bassein, mis sobib ideaalselt terve keha treenimiseks. Naudi veemõnusid meie ujulas iga päev.

“Ujumine sobib ideaalselt nii jõudu kui vastupidavust arendama. Aura Spordikeskuse ujula on hea koht. Seal on erilised rajad ja palju rohkem, et kõigil oleks turvaline ja mõnus ujuda.”

Meie ujula on alati puhas ja avar. Siin on ideaalne koht ujumiseks igal kellaajal. Lisaks on meil toredad programm punktid kogu perele.

Võta ujula külastamiseks kaasa oma riided ja sukeldu meie basseini. Ootame sind leidma uusi sihte ujumises meie keskuses.

UjulaInfo
Avatud ajadEsmaspäevast pühapäevani 7:00 – 22:00
Pikkus25 meetrit
Sügavus1,2 – 1,6 meetrit
Temperatuur27°C
RiietusruumidMeeste ja naiste eraldi riietusruumid, duširuumid ja saunad

Jõusaal – Treeningud oma keha vormimiseks

Aura Spordikeskuse jõusaal aitab sind keha kujundada. Seal saab tugevdada erinevaid lihasrühmi. Treeningsaalid on täis tehnikat, mis toetavad parimate tulemuste saavutamist.

Jõusaalis on eri treeningseadmed, mis arendavad jõudu, vastupidavust ja paindlikkust. Meie treenerid aitavad sul leida just sulle sobiva treeningkava. See tagab treeningu maksimaalse mõju.

Siin jõusaalis saad keskenduda erinevatele harjutustele ja lihasgruppidele. Kui tahad treenida teatud lihasrühmi, nagu suured lihasgrupid või tuharad, siis on see õige koht.

Personaaltreeningud jõusaalis

Isikliku lähenemisega treeningud on võimalik meie jõusaalis. Personaaltreener koostab sinu eesmärkidele vastava kava.

Meie jõusaali trennidel on abiks kogenud ja professionaalsed personaaltreenerid. Nad juhendavad ja motiveerivad sind ning jälgivad su edusamme.

Avasta jõusaal veel täna!

Ootame sind Aura Spordikeskuse jõusaalis. Seal saavutad parimad tulemused ja tunned end tugeva ja enesekindlana. Meie treenerid on siin, et sind aidata.

Tule ja proovi treeninguid meiega juba täna!

TreeningseadmedTreeningute eelised
LihaskangidTugevdavad ülakeha lihasrühmi
JõumasinadArendavad tugevust ja vastupidavust
Cardio seadmedParandavad südame tervist ja aeroobset vastupidavust
PlatvormidAitavad arendada jõudu ja ergonoomikat
Kaablitõmbamise masinadTugevdavad seljalihaseid ja käelihaseid

Rühmatreeningud – Motiveerivad treeningud koos teistega

Pakume mitmesuguseid rühmatreeninguid. Need on erinevate spordialade ja intensiivsustasemetega. Meie eesmärk on tekitada keskkond, kus koos treenides tunneksid end motiveeritult ja toetatuna.

Me valime hoolikalt välja treeningrühmad ja treenerid, et leida just sulle sobivad trennid. Kas otsid midagi vahvat nagu tantsutunde või oled jõuharjutustega harjutamises? Võib-olla eelistad rahulikke joogatunde? Meie tiim on siin, et aidata sinu treeninguid nauditavaks muuta.

Treenides rühmas, koged selle erilisust. Rühmatreeningud on mitmekülgsed ja aitavad sul end motiveerituna tunda. Need pakuvad sotsiaalset suhtlust ning tugevat ühtekuuluvustunnet.

Seega, Aura Spordikeskuses leiad kindlasti endale meelepärase rühmatreeningu. Ja nii saadki nautida treeninguid koos teiste entusiastlike inimestega.

Rühmatreeningud erinevatel spordialadel

Meie spordikeskus pakub erinevaid rühmatreeninguid, mis sobivad nii algajatele kui ka kogenud sportlastele. Sealt leiab igaüks midagi endale sobivat.

 • Tantsutrennid: Naudi elurõõmsaid tantsutunde. Need on täis energiat ja head muusikat. Meie treenerid aitavad sul sammu pidada ja samal ajal su keha tugevdada.
 • Jõuharjutused: Kui tahad oma lihaseid tugevdada, proovi jõuharjutusi. Meie treenerid pakuvad mitmesuguseid treeninguid, mis arendavad erinevaid lihasgruppe.
 • Jooga sessioonid: Avasta enda sees rahu joogatundides. Paranda oma painduvust ja leia vaimne tasakaal koos meie kogenud treeneritega.

Ootame sind liituma meie rühmatreeningutega Aura Spordikeskuses. Sealt leiad palju motiveerivaid treeninguid koos teiste spordisõpradega!

Rühmatreeningute eelisedAura Spordikeskus
Koos teistega treenimineRühmatreeningutega saad koos treenida entusiastlike inimestega. See teeb treeningu toetavaks ja motiveerivaks.
MitmekesisusAura Spordikeskus pakub laias valikus rühmatreeninguid erinevate tasemetega.
Sotsiaalne suhtlus ja ühtekuuluvustunneRühmatreeningud avavad uksed uutele sõpradele. Saad jagada kogemusi ja tunned tugevat ühtekuuluvust treeningkaaslastega.
Kvalifitseeritud treeneridMeie treenerid on kogenud ja pühendunud. Nad aitavad sul maksimumi saavutada ning leiavad just sinule sobiva treeningu.

Tervisekeskus – Sinu heaolu meie prioriteet

Aura Spordikeskus on rohkem kui tavaline jõusaal. Me hoolime sellest, et tunneksid end nii füüsiliselt kui vaimselt hästi.

Meil on palju erinevaid treeninguvõimalusi ja ka bassein. Lisaks pakume spaateenuseid, mis aitavad stressi leevendada. Meie meeskond aitab sul valida sobivaid teraapiaid.

Me oleme siin, et aidata sul vaimset ja füüsilist tasakaalu leida. Me toetame sind terviseteel algusest peale.

Meie treenerid aitavad saavutada parimat tervist ja vormi. Nad on spetsialiseerunud nii füüsilisele kui vaimsele treeningule. Nad aitavad sul, olgu eesmärgiks parem vorm või motivatsioon.

Igale kliendile läheneme individuaalselt. Meie treenerid pakuvad personaaltreeninguid vastavalt sinu vajadustele. Igal inimesel on oma erivajadused.

Keskkond, mis soosib heaolu

Aura Spordikeskus on loodud su heaolu mõttes. Meie ruumid on valgusküllased ja puhtad – ideaalsed trenni jaoks.

Me mõtleme ka mugavuse peale. Meie asukoht teeb treenimise kergesti kättesaadavaks. Planeerisime kõik selleks, et saaksid meile hõlpsasti tulla.

Teie heaolu on meie missioon

Meie koht on nagu paradiis, mis mõeldud sulle. Tahame, et tunneksid end hästi oma kehas ja meeles. Pakume kõike vajalikku heaolu ja tasakaalu saavutamiseks.

Meie eesmärk on toetada kõige erinevamate soovide korral. Kas soovid treenida või lihtsalt lõõgastuda – me aitame ja suuname sind. Oleme alati siin, et sind aidata.

Meie tervisekeskuse põhilised omadused:
Mitmekülgne treeningsaalide valik
Värskendav ja lõõgastav bassein
Spaateenused keha ja vaimu hellitamiseks
Tervisealane nõustamine ja teraapiad
Kogenud treenerid personaaltreeninguteks

Parimad treenerid ja personaaltreeningud

Aura Spordikeskuses saad personaaltreeninguid. Meie treenerid on kõrgelt kvalifitseeritud. Nad aitavad saavutada sinu treeningueesmärke.

Personaaltreening annab sulle tähelepanu. See kohandatakse just sinule. Treenerid valivad sinu vajadustele sobivad harjutused.

Personaaltreeningul on mitu eelist:

 • Saavud parimaid tulemusi
 • Saad juhtnööre ja tagasisidet
 • Programm kohandatakse sinu soovidele
 • Õpid õigeid tehnikaid
 • Parema enesekindluse ja motivatsiooni saavutamine

“Personaaltreening annab tähelepanu just sulle. Programm kohandatakse sinu eesmärkide järgi.”

Kui tahad alla võtta või lihaseid kasvatada, sobib personaaltreening sulle. Meie treenerid on kogenud. Nad toetavad sind kogu teekonnal.

Võta meiega ühendust ja broneeri aeg personaaltreeninguks Aura Spordikeskuses. Tee esimene samm parema vormi poole juba täna!

Aura Spordikeskuse täiuslik asukoht

Aura Spordikeskus paikneb ideaalselt keset tegevust, andes sulle ruumi oma uute saavutuste jaoks. See on hästi leitav koht, mis võimaldab sul oma tervist ja enesetunnet parandada.

Hea asukoht on sihtotsingul trennika valikul väga kriitilise tähtsusega. Me keskendume sellele, et treenimine oleks kõigile kerge ja nauditav. Olgu sul auto kasutada või liigud sa jala, meile on kerge tulla.

Sa ei pea kaugele sõitma, sest me oleme lähedal. See tähendab rohkem aega treenimiseks ja vähem aega autos. Vali meid oma treeningupaigaks ning näed, kui mugav see on.

Meie asukoht annab võimaluse treenida looduse rüpes. Läheduses on rohelised alad, mis muudavad treenimise nauditavamaks. Lisaks võimaldab lähedalasuvad parkides ja kohvikutes aja maha võtta.

Treeningkeskuse asukohtEelised
Lähedus linnaoludele– Kerge ligipääs
– Mugav treeningute planeerimine
Looduslik ümbrus– Lõõgastav atmosfäär
– Inspiratsiooni loomine treeninguks
Atraktiivsed naabruskonnad– Muud võimalused vaba aja veetmiseks
– Kohvikud ja restoranid läheduses

Valisime hoolikalt Aura Spordikeskuse asukoha sinu jaoks. Tule külasta meid ja leia motivatsioon, et oma treeningu-kavad teoks teha!

Võta meiega ühendust ja avasta Aura Spordikeskus juba täna!

Kas tahad teada saada rohkem Aura Spordikeskusest? Võta meiega ühendust ja tutvu meie spordiklubi põnevate treeningutega. Aitame sul oma treeningute eesmärke saavutada. Olgu sul pikk või lühike kogemus, ootame sind liituma.

Photo of author

Priit Vaher