Haabersti Spordikeskus – Aktiivne Elustiil Tallinnas

Tere tulemast Haabersti Spordikeskuse artiklisse! Siit leiate palju võimalusi aktiivseks eluviisiks Tallinnas. Meie keskus aitab teil saavutada tervise- ja treeningueesmärke.

Haabersti Spordikeskus on tuntud spordirajatis Tallinnas. See koht pakub jõusaali, ujulat ja treeninguid. Me tahame, et te nautiksite siin treenimist ja hoiaksite ennast vormis.

Kas olete valmis avastama Haabersti Spordikeskust? Allpool räägime põhjalikult keskuse rajatistest, treeningutest, hinnakirjast ja klubidest. Loodame, et see artikkel innustab teid hakkama meie keskuses aktiivset elu elama.

Olulised märksõnad:

 • Haabersti Spordikeskus
 • spordikeskused Tallinnas
 • spordiklubid Haaberstis
 • spordikeskuse tunnid
 • treeningud Haaberstis

Võtmevõtted:

 • Haabersti Spordikeskus on juhtiv spordikeskus Tallinnas, mis pakub mitmekesiseid võimalusi aktiivseks elustiiliks.
 • Meie rajatised hõlmavad jõusaale, ujulaid, pallimänge, treeninguid ja palju muud.
 • Haabersti Spordikeskuse tunnid ja treeningud on saadaval erinevatel tasemetel ja huvidele.
 • Oleme kohandanud spordikeskuse hinnakirja vastavalt erinevatele vajadustele ja eelarvetele.
 • Meil on spordikeskuse teenuseid lastele, pakkudes aktiivset tegevust ja spordilaagreid.

Avasta Haabersti Spordikeskus

Tere tulemast Haabersti Spordikeskusse! Oleme uhked, et saame teile esitleda ühte parimat spordikeskust pealinnas. Siin on palju võimalusi tervisespordiks. Meie keskkond innustab teid elama aktiivselt. Räägime lähemalt meie lahedast spordikeskusest.

Laiaulatuslikud spordikeskused Tallinnas

Haabersti Spordikeskus on tipptasemel koht spordiarmastajatele. Siin leidub midagi igaühele, olgu sa algaja või kogenud sportlane. Meie modernne jõusaal ja treeningvahendid, rühmatreeningud, ujula toetavad teie treeningui võidukäiku.

“Haabersti Spordikeskus on ideaalne koht aktiivseks treeninguks. Nende spordikeskuste mitmekesisus Tallinnas pakub suurepäraseid võimalusi erinevate treeningute ja spordialade harrastamiseks.”

Spordiklubid Haaberstis

Haabersti piirkondel on palju tipptasemel spordiklubisid. Koos Haabersti Spordikeskusega pakuvad nad unikaalset treeningvõimalust. Valige klubi, mis teie eelistustega haakub ja täiendab.

Siin on võimalusi nagu jõusaal, ujumine, tenniseväljakud ja palju muud. Igaühele leidub midagi meeldivat ja innustavat.

Tule ja avasta Haabersti Spordikeskuse võlud

Tule Haabersti Spordikeskusse ja leia unustamatuid seiklusi. Olgu teie lemmikuks jõusaal, ujumine või rühmatreeningud, meil on kõik vajalik.

Tulge meie spordikeskustesse ja laske professionaalsetel treeneritel end aidata. Nad toetavad igal sammul teie eesmärkide poole liikumist. Haabersti Spordikeskus ootab teid!

Mitmekesised treeningud ja tunnid Haaberstis

Haabersti Spordikeskus on täis erinevaid treeninguid. Igaühel on võimalus leida midagi, mis neile meeldib ja millest kasu on. Võibolla tahad tugevdada lihaseid, paraneda vastupidavus või muutuda tugevamaks. Meie keskuse treeningud aitavad sind selles.

Fitness-treeningud

Kas sa tahad oma piire ületada? Meie fitness-treeningud panevad sind higistama, et saavutaksid parimad tulemused. Olgu see jõutreening või rühmatund, meie treenerid aitavad sul plaani teha. Nad innustavad sind iga päev paremini tegutsema.

Aeroobika ja tantsutunnid

Armastad sa tantsida või otsid lõbusaid treeninguid? Haabersti Spordikeskus pakub palju valikuid, mis aitavad su keha ja meelt hoida vormis. Zumba või mõni muu tantsustiil leiad kindlasti midagi, mis sulle meeldib.

Võitluskunstid ja enesekaitse

Tahad õppida ennast kaitsta või oled huvitatud võitluskunstidest? Meie spordikeskuses on treeningud just sinu jaoks. Kvalifitseeritud treenerid õpetavad sulle erinevaid tehnikaid. Sa arendad nii füüsilist kui ka vaimset tugevust.

Veealused treeningud

Otsid midagi rahulikumat? Veealused treeningud on samaaegselt nii lõõgastavad kui ka efektiivsed. Ujulas pakume vesiaeroobikat ja joogat, mis aitavad lihaseid tugevdada.

TreeninguvalikKirjeldus ja eelised
Fitness-treeningudLoodud tugevuse, vastupidavuse ja kehatoonuse parandamiseks
Aeroobika ja tantsutunnidParandavad koordinatsiooni, aitavad vormis püsida ja pakuvad lõbusat treeningut
Võitluskunstid ja enesekaitseÕpetavad enesekaitset, arendavad võitlusoskust ja vastupidavust
Veealused treeningudTugevdavad lihaseid ja parandavad kehalist heaolu läbi lõõgastavate veepõhiste treeningute

Haabersti Spordikeskus pakub laia valikut treeninguid, mis sobivad igas vanuses ja tasemel spordihuvilistele. Pakume erinevaid liikmelisuse varianti, et saaksid treeninguid nautida hea hinnaga. Liitu meiega ja hakka täna aktiivset elu elama!

Haabersti Spordikeskuse hinnad

Me soovime, et ilusas Haaberstis asuvas spordikeskuses oleks treenimine kõigile taskukohane. Seepärast pakume mitmeid liikmelisuse plaane ja muid hindade võimalusi. Need sobivad nii erinevatele vajadustele kui ka rahakotile. Meie eesmärk on tagada, et teie treenimiskogemus oleks kõrgetasemeline.

Tasude struktuur

Haabersti Spordikeskuse hindade pakkumine on selge ja arusaadav. Meie liikmelisustega saab treeningutes ja rajatistes käia nii palju kui soovite. Neile, kes tahavad vaid aeg-ajalt külastada, on meil üksikpiletid saadaval. Siin on meie liikmelisuse hinnad:

Liikmelisuse tüüpAastatasuKuutasu
Põhi300 eurot30 eurot
Üliõpilastele200 eurot20 eurot
Pensionäridele150 eurot15 eurot

Tasuvuse analüüs

Meie keskuse hinnad on mõistlikud ja pakuvad rohkem, kui ootate. Teie tervis ja õnne meie prioriteet. Usaldame, et regulaarne treening toob rõõmu ja head tervist. Meie kvaliteetsed treeningud ja rajatised on kättesaadavad hea hinnaga.

“Olen nautinud Haabersti Spordikeskuse treeninguid ja soodustusi mitu aastat. Nende hinnad on arusaadavad ja aitavad mul tervisesporti jätkata.”

Mari, Haabersti Spordikeskuse liige

Tahame, et kõik leiaksid meie keskuses hinnalisi treeninguvõimalusi. Loodame luua aktiivse kogukonna, kus kõik tunnevad end hästi. Oleme valmis teid aitama teie treeninguteel. Ootame teid Haabersti Spordikeskuses!

Spordikeskus lastele Haaberstis

Haabersti Spordikeskus on koht lastele. Siin saavad lapsed palju lõbusaid spordialasid proovida. Meie eesmärk on innustada lapsi sportima. Meil on mitu võimalust nagu spordilaagrid ja treeningud ainult lastele.

Spordilaagrid

Spordilaagrid on väga populaarsed. Selles keskkonnas õpivad lapsed erinevaid spordialasid. Nad arendavad oma oskusi ja enesekindlust. Laagrid kestavad mitu päeva ja on täis toredaid mänge.

Treeningud lastele

Meelelahutuseks pakume treeninguid lastele. Treeningud on kohandatud vastavalt laste vanusele ja oskustele. Lapsed saavad valida mitme spordiala vahel.

“Me usume, et lapsed on kõige tähtsamad. Tänu varajasele spordiarmastusele loovad nad tugeva aluse tervislikuks eluks. Ning meie rõõm on näha, kuidas lapsed meie tegevustest rõõmu tunnevad.”
Haabersti Spordikeskuse direktor

Aktiivsed võimalused

Spordikeskuse lapsed saavad nautida mitmesuguseid hubaseid alasid. Siin on mänguväljakud, ronimisseinad ja jõusaal. Me tahame, et lapsed leiaksid uusi viise liikumiseks ja tunneksid end rõõmsalt aktiivsetena.

TreeningudSpordilaagrid
Vanusegrupid4-12 aastat6-16 aastat
Kestus1 tund3-5 päeva
TegevusedErinevad spordialad, mängudTreeningud, mängud, võistlused

Haabersti Spordikeskus soosib laste tervislikku ja aktiivset eluviisi. Meie keskuse tegevused aitavad lastel olla füüsilisult tugevamad. Samuti arendavad need meeskonnatööd ja enesekindlust. Ootame kõiki meiega koos lõbusalt sporti tegema!

Tervisespordi võimalused Haaberstis

Haabersti Spordikeskus on ideaalne koht tervisespordiks. Siin leidub kõike alates moodsast jõusaalist kuni kvaliteetse ujumisvõimaluseni. Meie eesmärk on aidata inimestel saavutada tervise- ja treeningueesmärgid ning seda kõike naudinguga.

Tervisesport Haaberstis on meie suur prioriteet. Oleme loonud mitmeid treeningvõimalusi, et igaüks leiaks midagi endale sobivat.

Jõusaal

Meie jõusaal pakub laia valikut treeningvarustust. Siit leiate kõik vajaliku, et tugevdada lihaseid, parandada vastupidavust ja arendada keha ja vaimu. Kogenud treenerid on alati valmis aitama ja nõu andma vastavalt teie eesmärkidele.

Ujula

Meie suur ujula ootab teid. Siin saate nautida värskendavat suplust, treenida ujumisoskusi või proovida vesiaeroobikat. Ujula on varustatud riietusruumide ja dušiga, tagades teie mugavuse.

Treeningvõimalused

Lisaks jõusaalile ja ujulale pakume palju erinevaid treeninguid. Valikus on rühmatreeningud, jooga, pilates, spinning ja muud. Igaüks leiab siit midagi enda vajaduste ja eesmärkide jaoks.

Haabersti Spordikeskus on suurepärane koht alustamaks aktiivsemat ja tervislikumat elu. Tulge tutvuma meie tervisespordi pakkumistega juba täna!

Treeningutele avatud ajad

TreeningutüüpTreeningute ajad
JõusaalEsmaspäevast reedeni: 07:00-22:00
Laupäeval ja pühapäeval: 09:00-20:00
UjulaEsmaspäevast reedeni: 07:00-21:30
Laupäeval ja pühapäeval: 09:00-19:30
TreeningudTreeningkava saate täpsema info meie veebilehelt või meie treeneritelt.

Treeningute eelised Haabersti Spordikeskuses

Haabersti Spordikeskus aitab tugevdada südant ja kopsud. See parandab südame-veresoonkonna tervist. Sealne treeninguvalik sobib kõigile.

Treeninguga Haabersti Spordikeskuses paraneb füüsiline ja vaimne tervis. Siit saad rohkem kui hea füüsilise vormi.

Treeningute eelised:

 1. Tervislikum süda ja kopsud: Iga päevaga tugevneb su süda ja kopsud. Haabersti Spordikeskuses hoolitakse su tervisest.
 2. Säilinud lihastoonus: Lihased jäävad treeninguga tugevaks ja painduvaks. See on oluline õige kehahoiu jaoks.
 3. Kaalukontroll: Siin on sul võimalus hoida oma kaalu kontrolli all. Valikus on erinevad treeningud, mis aitavad eesmärke saavutada.
 4. Parem vaimne tervis: Aktiivne eluviis toetab head vaimset tervist. See suurendab enesekindlust ja vähendab stressi.
 5. Sotsiaalne suhtlemine: Spordikeskus on hea koht uute inimestega kohtumiseks. Sealt leiad toetava treeninggrupi.

“Regulaarne treenimine annab sulle jõudu, enesekindlust ja tervist. Haabersti Spordikeskuses saavad kõik leida endale sobiva treeningu.”

Haabersti Spordikeskuses on tegevusi igale maitsele. Jätkusid otsid või uusi rajatisi, siit leiad. See keskus toetab sinu treeningutel.

Treeningute planeerimine ja viimine läbi

Treeningute planeerimine on sportimises võtmetähtsusega. Haabersti Spordikeskus aitab oma näpunäidete ja ressurssidega treeninguid korraldada ja nautuslikuks muuta.

Treeningplaanide koostamine ja eesmärkide seadmine

Oluline on seada endale kindlad eesmärgid. Kas soovite kaalust alla võtta või lihaseid kasvatada? Vastavalt koostage treeningplaan, mis aitab neid eesmärke saavutada.

Kui vajate abi treeningplaani koostamisel, ärge kartke meie treenerite poole pöörduda. Nemad aitavad teil leida just teile sobiva lahenduse.

Varustuse valik ja ettevalmistus

Valige treeninguks õiged riided ja jalanõud. Need peaksid olema mugavad ja turvalised. Kui abi vaja, küsige eksperdilt meie spordipoes.

Treeningute läbiviimine ja motiveerimine

Haabersti Spordikeskuses on mitmeid rajatisi, kus saate treenida. Valige endale meeldiv tegevus, mis innustab. Kui vaja, pakuvad meie treenerid alati tuge ja nõu.

Personaalne treeningprogramm Haabersti Spordikeskuses

Personaaltreening aitab tulemusi parandada. Meie treenerid koostavad sellise programmi, mis vastab just teie vajadustele.

Treeningute planeerimise näpunäitedTreeningute tõhusaks läbiviimiseks
1. Seadke eesmärgid1. Jälgige treeningplaani
2. Koostage treeningplaan2. Pöörake tähelepanu tehnikale
3. Valige õige varustus3. Puhake piisavalt
4. Valige sobivad treeningud4. Sööge õigesti
5. Hoidke end motiveerituna5. Jälgige oma edusamme

Haabersti Spordikeskus on teie toeks treeningutel. Kasutage meie juhendamist ja võimalusi, et saavutada oma eesmärgid ja tervislik elu.

Spordikeskuse teenindus ja kliendikogemus

Haabersti Spordikeskuse meeskond keskendub kvaliteetsele teenindusele ja meeldivale kliendikogemusele. Iga klient peaks tundma end meie juures teretulnuna ja leidma naudingut mitmekülgsetest võimalustest.

Me hindame oma meeskonda kogu hingest. Nad on sõbralikud ja abivalmid. Selline suhtumine on meie jaoks äärmiselt oluline.

Keskuse eesmärk on pakkuda meeldivat külastuskogemust oma teenuste kaudu. Me kuulame klientide soove ja püüame neid parimal viisil rahuldada.

Arvame, et hea teenindus aitab innustada inimesi aktiivsemalt elama.

“Tule Haabersti Spordikeskusesse ja naudi tervisespordi võlusid. Meie siin olemegi, et aidata, tagades sulle alati teretulnud ja hoolitsetud tunde.”

Meil on palju ruume, kus klientidel on hea olla pärast treeningut. Ooteruumid ja toidukohad pakuvad võimalust lõõgastuda. Meie keskus on alati puhas, mugav ja pakub kõike vajalikku parima kogemuse saamiseks.

Spordikeskuse teeninduse põhielemendid:

 • Sõbralik ja abivalmis personal
 • Puhtad ja mugavad keskkonnad
 • Hästi varustatud vahetusruumid ja ooteruumid
 • Toidukohad ja joogivalik
 • Lihtne ja selge informatsioon teenuste kohta

Oleme uhked oma meeskonna ja teenuste üle. Haabersti Spordikeskus pakub parimat kogemust neile, kes hindavad aktiivset eluviisi. Ootame teid kõiki avasüli meie mitmekülgsetele treeningutele ning rajatistele!

Spordikeskuse sündmused ja eripakkumised

Oleme elevil, et jagada Haabersti Spordikeskuse kuumimaid uudiseid. Siit leiate huvitavaid sündmusi, eripakkumisi ja lahedaid võimalusi. Need meeldivad kindlasti kõigile, kes hindavad aktiivset elu.

Meie peamine eesmärk on luua meeldejääv kogemus kõikidele külastajaile. Igaüks leiab siit midagi sobivat oma maitsele.

Leiate inspireerivaid treeninguid, kaasahaaravaid võistlusi ja õpetlikke meistriklasse. Treeninguid juhendavad professionaalid, kes õpetavad uusi oskusi.

Lisaks leiab nii teemaõhtuid kui ka seminare. Seal jagatakse tervisliku ja aktiivse elu hea tarkusega.

„Spordikeskuses toimuvad sündmused on suurepärane võimalus suhelda ja kohtuda teiste spordihuviliste inimestega ning luua uusi sõprussuhteid. Samuti võite avastada uusi spordialasid, mis võivad teid põnevil hoida ja pakkuda uusi väljakutseid.“

Ole kursis meie tegemistega, jälgides meie sotsiaalmeedia kontosid ja tellides uudiskirja. Nii ei jää olulisest infost teadtavaks ja kuuled esimesena meie eripakkumistest.

Spetsiaalsed pakkumised

Lisaks meelelahutusele pakume palju eripakkumisi, et su spordielu nauditavamaks teha. Leiad soodsaid liitumispakkumisi, tasuta konsultatsioone ja ostukeskuse allahindlusi. Me püüame pakkuda sulle parimat väärtust ja mugavust.

Meie keskus areneb pidevalt. Seega, jälgi meie veebilehte ja sotsiaalmeediat, et saada teada uutest eripakkumistest. Meie tiim on alati valmis aitama. Me soovime sinu elustiili aktiivsemaks suunata ja tervist parandada.

Järeldus

Haabersti Spordikeskus on suurepärane valik aktiivse elu jälgimiseks Tallinnas. Siin leiate erinevaid võimalusi tervisespordiks. Meie treeningud sobivad kõigile, olenemata huvist või eesmärgist.

Pakume palju erinevaid treeninguid ning spordirajatisi. Kõik leiavad midagi endale. Lisaks on meil eripakkumised ning huvitavad sündmused, mis teevad koha külastamise mõnusaks.

Oleme uhked oma kvaliteetse teeninduse üle. Meie sõbralik meeskond aitab alati ning muudab kogemuse meeldivaks. Haabersti Spordikeskus on parim koht tervisliku, aktiivse ja rõõmsa elu jaoks. Tulge külastama ja avastage uusi võimalusi juba täna!

Photo of author

Priit Vaher