Nõmme Suusakeskus: Talverõõmud Perele Eestis

Tere tulemast Nõmme Suusakeskusesse! See on täiuslik koht, kus perega talvisi seiklusi nautida Eestis. Siin on võimalus suusatada ja kogeda talvist loodust. Kes armastab adrenaliini ja lõbu, tunneb siin ennast kindlasti hästi.

Nõmme Suusakeskuses leidub palju erinevaid suusapiirkondi. Seal on suurepärased rajad kvaliteetse varustusega. Samuti saate siin juurde õppida, kui suusatamine pole veel päris selge.

Põhilised teadmised

 • Nõmme Suusakeskuse territoorium pakub erinevaid suusaradu ja mäespordialasid
 • Suusakeskus asub Eestis ja on suurepärane sihtkoht talviseks puhkuseks
 • Nõmme Suusakeskus pakub suusavarustuse rentimise võimalust
 • Suusakoolituste abil saate suurendada oma suusatamisoskusi
 • Avastage kaunid talvised maastikud ning naudige lõbusaid suusaretki

Suusatamine Nõmme Suusakeskuses

Tere tulemast Nõmme Suusakeskusesse! Siin leiavad rõõmu nii algajad kui ka kogenud suusatajad. Meie radadel saad nautida suurepärast talve ja tunda adrenaliinilaksu.

Meil on suur valik suusaradasid – igaühele midagi. Alates algajast kuni ekspertideni, leiad meilt just sinu tasemele sobiva. Seega, olenemata oskustest, on meil lõbu ja turvalisus tagatud.

Suusarajad

Nõmme Suusakeskusel on rohkelt suusaradasid. Siin saad suusatada erinevates oludes, olles valikutes vaba. Vaata allpool tabelit, et rohkem teada saada:

NimiPikkus (km)Raskustase
Põhjarada5Keskmine
Talverõõm3Kerge
Seiklusmaa7Raske

Tulge ja katsetage meie suurepäraseid radu ise. Meie meeskond aitab ja jagab soovitusi, et teie elamus oleks parim. Me tahame, et te nautiksite iga hetke.

Isegi kui olete alles alustamas või juba tõeline proff, leiad siit midagi huvitavat. Nõmme Suusakeskuses on võimalusi kõigile. Tulge ja veetke imeline päev suusatades meie suurtel radadel, nautides talve võlusid.

Mäespordikeskus Nõmme Suusakeskus

Otse looduskaunis kohas asub Nõmme Suusakeskus. See on suurepärane koht mäepuhkuseks. Siin leiate erinevaid suusaradu ja talvised spordialad.

Keskuses on suusatamiseks sobilikud rajad kõigile. Võimalus on nautida suusamõnusid looduses. Siin on tegevusi nii algajatele kui ka kogenud suusatajatele.

Mäespordikeskuse rajad on hästi hooldatud. Neile saavad tulla eri tasemetega suusatajad. Igal ühel on võimalus leida endale meelepärane rada.

Suusatamise kõrval pakutakse ka muid talispordialasid. Näiteks lumelauasõitu, mäesuusatamist ja mäesaaniga sõitmist. Kõikjal on kohal professionaalsed instruktorid, et tagada ohutus ja kiire edasiminek.

Erinevad suusarajad Nõmme Suusakeskuses

Keskuses leidub rajaid igale suusasõbrale. Valikus on nende kogemusele vastavaid radu. Nii leiab nii algaja kui proff midagi meelepärast.

Raja tüüpRaskusastePikkus
Algajate radaKerge500 m
Keskmine radaKeskmine1 km
Ekspertide radaRaske2 km

Kes tahab väljakutset, saab valida ekspertide raja. See pakub palju põnevust ja adrenaliini. Aga kui eelistad rahulikumat suusatamist, leidub ka algajatele ja keskmisele tasemele sobivaid radu.

Kõigile suusahuvilistele sobib Nõmme Suusakeskus. Seal saate nii suusatada kui ka lõbutseda. Tulge külastage meid ja nautige Eesti parimaid mäepuhkuse võimalusi!

Suusaretked Nõmme Suusakeskuses

Oleme teie lemmikkoht Eestis talvise lõbu otsijatele. Meil on pakkuda suurepäraseid suusaretki. Need viivad teid ilusatesse talvistesse kohtadesse ja pakuvad põnevust suusakingadel.

Tutvustame meie suusaretkeid

Meie kogenud giidid viivad teid läbi parimate radade. Samuti näitate teile looduslikke vaatamisväärsusi. Igal rajal väike nõks ja te nautige maalilisi vaateid.

“Suusaretked Nõmme Suusakeskuses pakuvad suurt lõbu. See on suurepärane paik lõbutseda vabas õhus pere ja sõpradega. Meie giidid muudavad retke meeldejäävaks kõigile, nii algajatele kui ekspertidele.”

– Kristiina, suusaretke osaleja

Suusaretkede mitmekesisus

Meie valikus on erineva raskusastmega suusaretkeid. Need sobivad igaühele, olenemata vanusest ja kogemustest. Valikus on lühemad ja kergemad rajad kuni pikemate ja tehnilisemate marsruutideni.

Varustus ja juhendamine

Kõik suusaretkele tulijad saavad hea varustuse. See sisaldab suuski, saapaid ja keppe. Meil on alati olemas ka professionaalse taustaga juhendajad. Nad aitavad ja juhendavad teid, et kogemus oleks ohutu ja nauditav.

Liituge meie suusaretkedega Nõmme Suusakeskuses. Teid ootavad toredad talvised seiklused suusaradadel.

Suusapiirkonnad Nõmme Suusakeskuses

Nõmme Suusakeskus pakub palju erinevaid suusapiirkondi, kus suusatamist nautida. Igal suusahuvilisel leidub siin endale sobiv koht. Seal on radasid erineva raskustasemega, mis teevad suusatamise nauditavaks.

Näiteks pakub “Talveparadiis” mitmeid suusaradasid. Palju lihtsaid radasid on algajatele. Kogenud suusatajad saavad nautida raskemaid laskumisi. Lisaks on lumekattega rada ümbritsetud kaunite kuuskedega.

“Mäemõnud” on veel üks suurepärane koht. Seal ootavad kõrged mäed ja adrenaliinirikkad radu. Tänu kurvides laskumisele tunnete, kuidas tuul vastu puhub ja toob hea tunde.

“Pererõõm” on mõeldud lastega peredele. Lapsed saavad õppida ja nendeni jõuda turvalises keskkonnas lapselike radade abil. See avardab laste suusaoskuseid ja toob perele ilusaid hetki.

Allpool olev tabel annab kiire ülevaate iga piirkonna omadustest ja keerukusest. See aitab teil valida just endale sobivaima koha:

SuusapiirkondRaskusastePikkus (km)Rohkem infot
TalveparadiisKerge – Keskmise raske5Loe lähemalt
MäemõnudKeskmisest raske – Raske10Loe lähemalt
PererõõmKerge2Loe lähemalt

Talveparadiis

“Talveparadiisis suusatamine on vinge kogemus. Mõnus lumikate ja ilusad vaated teevad selle kõigile meeldejäävaks. Sobilik kogu perele!”

“Talveparadiis” on suurepärane koht Nõmme Suusakeskuses. Siin on radu igale tasemele, ümbritsetud kauniste metsadega. Alates algajatest kuni ekspertideni, igaüks leiab siit midagi põnevat.

Mäemõnud

“Mäemõnud on tõeline paradiis kogenud suusatajatele. Põnevad rajad ja ilusad vaated asendamatuks elamuseks. Ideaalne neile, kes otsivad adrenaliini!”

“Mäemõnud” on suurepärane koht kogenutele Nõmme Suusakeskuses. Avastage pikad mäed ja tehke adrenaliiinirohkeid laskumisi.

Pererõõm

“Pererõõmu piirkond on ideaalne peredele. Siin õpivad lapsed suusatamist ja veedavad rõõmsalt aega koos peredega. Turvaline keskkond loob unustamatud hetked.”

“Pererõõm” keskendub lastega peredele. Siin õpivad lapsed suusatamist ja nende oskused parenevad. Radade lõbusad disainid sobivad ideaalselt kogu perele.

Iga suusapiirkond Nõmme Suusakeskuses pakub unikaalset kogemust. Tutvumine eri piirkondadega lisab suusatamisele väärtust Eesti talveilmaga.

Suusapuhkus Nõmme Suusakeskuses

Nõmme Suusakeskus on suurepärane koht Eestis suusapuhkuse veetmiseks. Siin leiate ideaalse koha nii perele kui ka sõpradele, kes armastavad talvel suusatada.

Keskuses on mitu suusarada erineva raskusastmega. Seetõttu sobivad nad kõigile, olenemata sellest, kui hästi te juba suusatate. Abiks on ka suusavarustus, mida vajate.

Nõmme Suusakeskus pakub palju rohkemat kui lihtsalt suusatamise võimalust. Siin saab harrastada teisigi talvespordialasid nagu lumelauasõit ja mäesuusatamine. Lisaks on võimalik osaleda lõbusates lumemängudes.

Meil on väga oluline, et teie suusapuhkus saaks meeldejääv Nõmme Suusakeskuses. Ootame teid meie juurde ja aitame korraldada siin unustamatu talve puhkuse.

Suusakoolitus Nõmme Suusakeskuses

Otsite kohta, kus suusatamisoskusi paremaks saada? Vaadake Nõmme Suusakeskuses pakutavaid koolitusi. Seal saate targemaks professionaalsete juhendajatega.

Kas tahaksite suusatamist alustada või juba olemasolevaid oskusi täiendada? Meil Nõmme Suusakeskuses on trenne igasugustele oskustele. Meie kogenud õpetajad tutvustavad suusatamise põhitõdesid või abistavad teie oskusi lihvida.

Koolituse valik on lai, hõlmates erinevaid suusatasemeid ja -tehnikaid. Ei ole vahet, kas olete uustulnuk või edasijõudnud. Leiame teie jaoks sobiva programmi. Meie treenerid keskenduvad just teile, tagades parima õppimiskogemuse.

“Nõmme Suusakeskuses pakume suusakoolitust kõigile, olenemata vanusest või kogemustest.”

Suusatamise ajal õpite mitte ainult tehnikaid, vaid ka turvalisuse ja suusaradadel liikumist. Saad praktilisi nõuandeid, kuidas suusatamist tõeliselt nautida ja suusad kontrolli all hoida.

Koolitusel osaledes suurendate usaldust suuskadel ja omandate oskused, mis muudavad suusatamise ohutuks ja meeldivaks kogemuseks. Nõmme Suusakeskuse treenerid aitavad teil realiseerida oma suusaunistused.

Suusakoolituse eelised Nõmme Suusakeskuses:

 • Tasakaalustatud harjutustega koolitusprogrammid.
 • Individuaalne lähenemine vastavalt teie oskustele ja eesmärkidele.
 • Ohutusnõuete ja suusavarustuse koolitus.
 • Praktilised näpunäited ja juhised suusatamise parimate nautimiseks.
 • Pidev tugi ja tagasiside juhendajatelt.

Tabel: Suusakoolituse programmid ja hinnad Nõmme Suusakeskuses

| Koolitusprogrammid | Hind | Kestus |
| ———————– | ———– | ———— |
| Algajate suusakoolitus | 30€/tund | 2 tundi |
| Edasijõudnute suusakoolitus | 40€/tund | 2 tundi |
| Laste suusakoolitus | 25€/tund | 1 tund |
| Eraldi grupikoolitus | 50€/tund | 1 tund |

Kas soovite proffi käe all suusatamist õppida? Siis olete oodatud Nõmme Suusakeskusesse. Sealt leiate parimad koolitusvõimalused. Tulge ja veenduge, et suusatamine on meie lahedate treeneritega super fun ja rewarding!

Suusavarustus Nõmme Suusakeskuses

Kui mõtlete suusapuhkuse peale, hankige suusavarustus meilt. Meil on lai valik, mis tagab suusatamisel parimad tingimused.

Vait vajate suuski, saapaid või keppe. Meie valik rahuldab nii algajate kui kogenud suusatajate vajadusi. Meie meeskond aitab valida õiged varustused vastavalt suusatamise stiilile ja oskustele.

Meie suusavarustus on kvaliteetne ja hoolikalt hooldatud. Pakume ka renditeenust. See on mugav lahendus neile, kes tahavad suusatamist proovida või külastavad meid harva.

“Nõmme Suusakeskuse suusavarustus oli suurepärane! Rentisin suusad ja saapad ning need olid mugavad ja hästi hooldatud. Tõeline muretu suusatamise kogemus!”

– Sandra, püsiklient

Me hooldame suusavarustust pidevalt parimal tasemel. See tagab teile parima suusatamise. Lisaks suuskadele pakume päikeseprille, kindaid ja mütsid.

Tulge külastage meie stuudiot Nõmme Suusakeskuses. Avastage parimad varustusvalikud, et nautida suusatamist Eesti talvedes.

Suusavarustuse rentHinnad
Suusad, saapad ja kepid25 €/päev
Suusad15 €/päev
Suusasaapad10 €/päev
Suusakepid5 €/päev

Talvine tegevus Nõmme Suusakeskuses

Ootame teid Nõmme Suusakeskusesse, kus saate avastada talvist rõõmu. Olgu teie huviks suusatamine või lumelauasõit, leiame igale sõbrale midagi põnevat.

Suusatamine

Siin leiate ideaalsed suusarajad nii uutele kui kogenud suusatajatele. Õppige midagi uut või arendage oma oskusi. Oodata on imelisi hetki looduses ja lumises keskkonnas.

Lumelauasõit

Kas naudite lumelauasõitu? Siis meie keskus on just teile. Saate selgeks uued trikid või naudite lihtsalt mõnusat lumesõitu. Pakume suurepäraseid elamusi igale lumelauafännile.

Talvised matkad

Kui soovite talvist loodust avastada, siis tulege matkale. Giidiga saate nautida kaunist loodust ja avastada uusi paiku. Mägede ümbruses leiate palju põnevaid matkaradu.

Talvised mängud ja meelelahutus

Lusti jagub meie juures kõigile pereliikmetele. Kelgutage, ehitage lumememmesid või osalete lõbusates mängudes. Veetke aega lõbutsedes ja talvist loodust nautides.

Olete valmis pakiruumi panema? Suundume Nõmme Suusakeskusesse seiklema ja lõbutsema.

AktiivsusSobivusSoovitatav aeg
SuusatamineAlgajad ja kogenud suusatajadTalvehooaeg (detsember – märts)
LumelauasõitLumelauasõidu huvilisedTalvehooaeg (detsember – märts)
Talvised matkadHuvilised looduse avastamiseksTalvehooaeg (detsember – märts)
Talvised mängud ja meelelahutusKogu perele sobivad tegevusedTalvehooaeg (detsember – märts)

Nõmme Suusakeskuse asukoht ja ligipääs

Tere tulemast Nõmme Suusakeskusesse! Suusatama minnes on oluline teada, kuidas kohale jõuda. See asub Tallinna Nõmmel, aadressil Suusarajale 2. Siin saab nautida talveüritusi.

Nõmme Suusakeskuse asukoht on ideaalne, kuna see on lähedal linnale. Ligipääs on lihtne, nii autoga kui ühistranspordiga. Autoga tulles saab kasutada tasuta lähedalolevaid parkimiskohti.

Kui valite ühistranspordi, siis on hea uudis seebiveinide sõpradele. Keskust on lihtne külastada Tallinna kesklinnast. Suusatama pääseb mõne minutiga jalgsi või leiate lähedalt mugavad bussipeatused.

Kuidas jõuda Nõmme Suusakeskusse:

 • Autoga: Järgige suundi Nõmme Suusakeskuse poole ja parkige tasuta kohapeal.
 • Ühistranspordiga: Valige Tallinna ühistranspordist suund Suusarajale peatusele või lähedastele bussipeatustele.

Nõmme Suusakeskuse asukoht võimaldab kiiret ligipääsu suusatamisele Eesti pealinnas. Paljud võtavad meid oma reisikavasse ja leiavad siit meeldejäävaid suusaelamusi.

“Nõmme Suusakeskus on ideaalne koht suusatamiseks koos pere ja sõpradega. Asukoht on mugav ja ligipääs lihtne. Me naudime alati siin veedetud aega!” – Kristi, talvehuviline

Ootame teid avastama Nõmme Suusakeskust! Siin on teid ootamas suurepärased elamused kaunis looduses, mida pakub Nõmme Suusakeskus.

Teave Nõmme Suusakeskuse hindade kohta

Üks tähtis asi suusapuhkuse plaanimisel on hinna tundmine. Me soovime, et igaüks saaks suusatamist nautida. Oma hindadega teeme suusatamise Eestis kättesaadavaks.

Me pakume erinevaid suusapuhkuse võimalusi. Leiate meilt päeva- ja mitmepäevaseid pileteid. Valige endale sobiv aeg. Lisasoodustused on olemas lastele, noortele ja peredele.

Siin on kiire ülevaade meie pakettidest:

Paketi nimiPileti tüüpHind
ÜhepäevapiletTäiskasvanu20€
Laps (kuni 12 aastat)15€
KolmepäevapassTäiskasvanu50€
Laps (kuni 12 aastat)40€
Perepaket2 täiskasvanut + 2 last80€

Hinnakujundus sõltub aastaajast ja pakkumistest. Soovitame enne külastust hinnad üle vaadata. Võite ka kirjutada või helistada, et täpsemat infot saada.

Oleme pühendunud suurepärase suusapuhkuse pakkumisele taskukohase hinnaga. Usume, et leiate sobiva paki, mis vastab teie soovidele ja eelarvele.

Kogemused Nõmme Suusakeskusest

Meie külastajad on Nõmme Suusakeskuses suurepäraseid elamusi kogenud. Siinne suusapuhkus on tõeliselt meeldejääv. Hea võimalus talvisel ajal aega veeta.

Keskust tuntakse väga heade suusaradade poolest. Siin leiavad midagi nii algajad kui ka edasijõudnud suusatajad.

Me polnud varem nii ägedaid seiklusi kohanud, mis olid seotud suusatamisega. Rajad olid korralikud ja heas seisukorras, ideaalsed suusatamiseks.

Peale suusatamist pakkus mägi kaunist vaadet. Lumised maastikud lisasid rõõmu iga hetkele.

Nõmme Suusakeskus on ideaalne paik, kus pere või sõpradega aega veeta.

Üks tipphetki oli osalemine suusakoolitusel. Meile andsid tunde professionaalsed juhendajad. See aitas julgemalt mäest alla lasta ja suusaelamust täiel rinnal nautida.

See oli kindlasti hea otsus ja suurepärane viis suusapuhkust ära kasutada.

Photo of author

Priit Vaher